Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kobietki 🙂

Nocka jak zwykle 4 pobudki mam kręcidupka w domu i już 🥴 😁

Aga też mnie bolały tak piersi a najgorzej to jak kuły masakra, ale dawno tego nie czułam.
pokarm mi się już unormował ale czasem robi mi się twarda pierś (jedną karmię tylko) jak Kamil przez dzień mało ssie 😉

Muszę posprzątać bo będziemy mieli gości dzisiaj 🙂 przyjdzie do Kamila kolega 2 tygodnie młodszy 😉 🙂 Tylko jak ja poodkurzam to nie wiem bo ostatnio Kamil nie lubi dźwięku odkurzacza i ryczeć zaczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAM 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ 🙂

HUMOR LEPSZY BO MĘŻUŚ POPRAWIŁ Z RANKA 😁 MIAŁ BYĆ WE WTOREK LUB W ŚRODĘ W DOMKU A BĘDZIE JUTRO 🤪 🤪 🤪 JUPI JAJ JEJ 😁 😁 😁 😁

AGUŚW JA NIE WIEM CO CI PORADZIĆ Z TĄ PIERSIĄ 😞 POMASUJ MOŻE POD CIEPŁYM PRYSZNICEM 😞 ŻYCZĘ ABY JUŻ NIE BOLAŁO A JAK DALEJ BĘDZIE TO DO LEKARZA IDŹ BO TO NIE ŻARTY 😞

ASIU JA TEŻ TYLKO JEDNĄ PIERSIĄ KARMIĘ 😞 I JESTEM ZŁA BO LEWA WIĘKSZA OD PRAWEJ 😠

ALE PYTAŁAM SIĘ RAZ BARTUSIA LEKARKI TO ONA MÓWIŁA ŻE JAK PRZESTANĘ KARMIĆ TO ONA SIĘ ZMNIEJSZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

my juz od 8 nie spimy 😉) wczoraj byla u mmnie na noc kuzynka bo miala urodziny i pilysmy piwko, ogladalysmy film, opychalysmy sie slodyczami itp :P i co z ta moja dieta? :| jakos na nia przejsc nie moge i tylko dupa rosnie i rosnie ...

AgaW jesli Ci ten bol nie przejdzie to biegiem do lekarza!! bo to nie ma zartow ..... ale mam nadzieje ze minelo!! buziaczki ! :*

laski a co tutaj tak cicho ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja właśnie lewą karmię i mam większą tą lewą, zresztą zawsze ją troszkę większą miałam 🤢
ale mam nadzieję że się zmniejszy bo masakra 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc laski 🙂

dotarłam bo moja maruda zasnąc nie umiała, ale teraz śpi więc ja poczytałam zaległości 🙂

Asiula no to się impreaz urodzinowa udała 😁 😁 😁
Agaw pomasuj, obłóż kapustą a jesli nie przejdzie to do lekarza no i zobacz czy ci się kanalik nie zapchał, taki mały biały syfek na sutku jeśli tak to go zdrap paznokciem lub żyletka i do jutra przejdzie.

fredka zaprezentuj się koleżankom 😜
kurde musze poszukać jakiejś kosmetyczki co przebije wcześniej bo strasznie chę jej przebić przed zimą , żeby się wygoiły uszka zanim zacznę zakładać grubsza czapę 🙂

idę gotować zupkę ale będę was miała na oku, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski

u nas noc nawet nawet. Od 2 do 4 wstawałam co godzinę, czyli 3 razy ale za 3 to już wzięłam małego do siebie i pospaliśmy do 7.20, o 6.20 zapłakał tylko na cyca ale spał jak suseł przy mamusi 🙂 mąż jak przyjechał nad ranem to mi napisał że nie mógł się napatrzeć bo tak słodko spaliśmy 🙂

Agaw jak tam pierś? mnie tak napieprzała dwa dni temu... ale podawałam tylko ją do karmienia i mały mi wszystko wyciągnął a podejrzewam że mógł mi się jakiś zastój tam zrobić więc karmiłam tylko z jednej piersi aż przestało boleć.

dziś moi rodzice wyjeżdżają do siory taty ok 120 km stąd, za Jarocin. Ja zostaję w domu, mój brat w sumie też ale to jest taki pędziwiatr że widzę go tylko na obiedzie i potem jak idzie spać... jutro mąż na cały dzień jedzie na warsztat z ciężarówką, brat jedzie do Łodzi na mecz Lecha a my znowu sami... w poniedziałek brat jedzie do kumpla na działkę, meżu do pracy a rodzice u ciotki i będzie mi baaaardzo smutno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNY

PIERŚ NADAL BOLI. NIC NIE DAJE ODCIĄGANIE POKARMU, PRZYKŁADANIE LIŚCI KAPUSTY I CIEPŁY PRYSZNIC.
PÓJDĘ DZIŚ DO LEKARZA, BO NIE CHCĘ ABY MI SIĘ JAKIEŚ ZAPALENIE WDAŁO.. O ILE JUZ NIE MA...

FREDECZKO DAWAJ FOTE JAK WYGLĄDASZ W TYCH NOWYCH CIUSZKACH I PŁASZCZYKU 😉

DZIĘI ZA RADY DZIEWUSZKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredka to czekamy 🙂

Aga a ty napisz co jest jak wrócisz od lekarza, mam nadzieję że nie wylądujesz na antybiotyku, ja brałam augumentin czy jakichś taki jak miałam zapalenie węzła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax mnie lekarka zalecałe jeśli chce przebić uszy małej to poczekać aż się zrobi chłodno właśnie żeby przy takim cieple nie zaczęło się ślimaczyć jak jest chłodniej szybciej się goi.
U mnie bez problemu byś znalazła kogoś kto przekłuł by małej uszka 🙂
Ja chyba jeszcze zaczekam jakoś mi nie pilno,pytałam męża to powiedział nie wiem i na tym się skończyło 😜 ale jak tylko przebijesz Lence uszka to koniecznie wstaw fotke 🙂

A mój mąż jeszcze tydzień będzie w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć słoneczka 🙂

U nas nocka standard przespana cała ale już o 7 mój popieprzony pies mnie obudził i koniec spania 😠 Ale wyszło mi to na dobre bo umyłam jedno okno i posprzątałam kuchnię 😁

Agnieszko daj znać co tam z Twoim cycuszkiem 🙂

Kasiu ja to na Twoim miejscu wzięłabym na całą noc Szymka do siebie do łóżka. Ja to bym chyba chodziła cały dzień na wstecznym gdybym tak spała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
nocki nadal do du... ale jestem dobrej mysli ze to po szczepionce
wczoraj siedzielismy na dworku do 19 bo ladna pogoda byla ... mlody znow buszowal w pietruszce i chcial mi groszek zjesc 😁
dzis nie wiem jak bedzie ze spacerkiem bo narazie pada 🤢 moze sie rozpogodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Kajtucha widze, że rodzice jadą w moje strony (kalisz, pleszew, jarocin)... Możesz mi napisać gdzie dokładnie masz te rodzinke?
Piszecie o kolczykach... Ja Amelce przekułam uszy jak miała 4miesiące i nie żałuje, bo nawet nie wiedziała, że na tych uszkach coś ma. Teraz jakbym jej przekłuwała to balabym się,że sobie będzie ciągła, bo może by jej przeszkadzały, a tak to jest już przyzwuczajona. Nie płakała wcale. Przestraszyła się tylko tego "strzału" pistoleta i za momencik było już ok.
Widze, że na tapecie temat lotów samolotem. My pod koniec sierpnia leciemy do Sztokholmu z Amelką, mam nadzieje, że dobrze zniesie podróż.
Pozdrawiam!
ps. postaram się wrzucić zdjęcie małej w kolczykach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img44.imageshack.us/i/s4024954.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6028/s4024954.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ TO DOBRZE ŻE IDZIESZ DO LEKARZA 🙂 DAJ ZNAĆ CO I JAK 🙂

A JA TROSZKĘ POCZYTAŁAM POSTY Z POCZĄTKU GRUDNIA 🙂 JAK FREDKA URODZIŁA I WIOLA SIĘ MĘCZYŁA 🙂 NAWET EWY MĄŻ Z NAMI PISAŁ JAK EWCIA JUŻ URODZIŁA PIOTRUSIA 🙂
PÓŹNIEJ PANNANIKT URODZIŁA I WIOLKA A NA DRUGI DZIEŃ MITTKA NAM NIESPODZIANKĘ ZROBIŁA 😁 😁
AGA84 JAK SIĘ MĘCZYŁA ZE SKURCZAMI 🙂

CO TO BYŁY ZA PRZEŻYCIA 😁 😁 😁 A EMOCJI ŻE HO HO 🤪 🤪

FAJNIE TAK POCZYTAĆ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...