Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Gosiu jaka sliczna fasolka 🙂 az sie lezka w oku kreci - wszystkiego najlepszego ...
ale dziewczynki naskrobalyscie tych stron ... myslalam ze nie dam nadrobic zanim synus usnie ...
spaceroweczka fajna - ja nie zmieniam wozka bo mieszkam w domku wiec caly czas stoi w ganku ... nie tacham go po schodach - naszczescie ... ale pawel chce kupic mniejszy bo mowi ze jak bedziemy jechac do jego mamy to nie bedzie brac tego ciezkiego wuziora do autobusu tylko kupi jakis maly i zlozy go jak walizke :P

szkrabek zrobil dzis piekna zolta kupke - jak sie ciesze - nic go nie bolalo ... glupie to ale chcialam sie pochwalic jego osiagnieciem 🤪

uciekam spac bo malusiu jaz zasnol ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu!!! Moje gratulacje!!! Tak się cieszę! Aż sama zatęskniłam za stanem błogosławionym! Ale na drugie dzieciątko jeszcze czas! Póki co to mój mąż mnie wkurza dziś. Późno wrócił z pracy bo ok. 20:00, zjadł obiad i siedzi cały czas przed kompem 😞 ehhh

Basiulek mi sie co jakiś czas budzi, może ma koszmary?

Co do koszmarów, bo widziałam u Was ten temat dziś to ja ostatnio miałam okropny. Śniło mi się, że jakaś siwa kobieta wyrzuciła moją Basię przez okno - skulnęła z parapetu - obudziłam sie cała zaryczana i spocona. Na szczęście spała słodko obok mnie (bo spaliśmy u teściów).

Co do siadania to Basiulek jak leży u mnie pleckami do brzucha to też głowę ciągnie do siadu 😁 Nie potrafi się podeprzeć na rękach a juz siadać chce! 🙂

A! Zapomnieliśmy pojechać dziś z Basią do fizjoterapeuty na kontrolę. Chyba już się nie wybierzemy, bo mój mężunio pracuje w tym czasie i nie da rady sie zwolnić ;/. A ja nie mam jak sie dostać do miasta. CHyba, że autobusem, ale nie wyobrażam sobie!

Życze Wam spokojnej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka fajna fasolka! Jak byłam dziś u gina i widziałam te kobiety w ciąży to też mi się tęskno zrobiło za brzusiem... Ale na następne dziecko mam czas 🙂 póki co mój mały bąk mi wystarcza. Jest godz 23 a on ma w nosie spanie, leży w naszym łóżku zaczepia mnie i gada jak szalony...a mamusia po nocnych roztrojach żołądkowych już dawno by poszła spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potwornicki zasnął wreszcie... Uff... Taki rozochocony że hej! Takich uśmiechow jak teraz nie rozdaje za często 🙂 tylko ja już ledwo z nim siedziałam ze zmęczenia i mam dosyć... Ale jak tu się złościć na takie maleństwo które takie uśmiechy rozsyła... Aż kolana miekną 🙂
oki ja też lecę! Dobranoc grudniówki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia gratuluje!!!!!!!!!!!1

Ja dzieci tez jak narazie nie planuje ale jak przypomne sobie czasem jak to fajnie bylo to chce mi sie miec jeszcze jedno malenstwo ale jak narazie ciesze sie moja najkochansza krolewna..
Jak na nia patrze to czasem az mi sie lezka zakreci...to niesamowite jak potrafimy obdarzyc miloscia te nasze dzieciaczki,,,kocham ja tak baaaaaaaardzo ze chyba juz bardziej nie mozna
pewnie wszystkie tak macie....
ok dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu cudna fasolka! Cieszę się Twoim szczęściem 🙂
No i też czasami tęsknię za brzuszkiem i za kopniaczkami od środka 😉

U nas dziś pobudka o 6 więc dlatego tak wcześnie zaglądnęłam, mój Piter ani myśli spać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka przespana,ale po 7 się obudziła i już nie bardzo spanie jej odpowiada.

Wiecie co chyba nie będe się Wam chwaliła że mąż przyjeżdża bo jak się pochwale to zawsze coś 😞
Dzisiaj mi dzwoni rano i mówi że o mały włos wypadku nie mieli 😲 😞 był wypadek na autostradzie samochód wpadł na autobus i ten autobus stał na awaryjnych po prawej stronie a ten samochód w poprzek na lewym pasie i debil ani debilna policja nioznakowały go i oni by wpadli na niego,ale w ostatniej chwili go zobaczyli i zdążyli odbić.Niestety drugiemu busowi który miał jechać z nimi do polski się nie udało wpadli w poślizg i się przewrócili 😞 na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało,ale trzech trafiło do szpitala i teraz nie wiadomo czy pojadą jutro czy w piątek wogóle nic nie wiadomo 😞 no z nerwów to mnie tu chyba rozniesie 😞
Normalnie jak nie urok to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzis tez wstalismy o 6 i juz nie spie bo sie nie da ... wiec z tych nudow postanowilam troszke domek ogarnac bo troche go zapuscilam ...

ja juz chyba nie mam mleka w cyckach 😞 chcialam dac malemu nad ranem ale on tak mocno ssal a tu mowiac nic nie wylecialo - chyba musze przejsc tylko na butle 😞

ja jak na razie nie moge zajsc w ciaze to przez ta cesarke ... wspominam sobie jak to bylo gdy czulam kopniaczki z srodka 🙂
tez maly szkrabek tez mi wystarczy - niekiedy daje pozadnie w kosc wiec nie wiem jak bym miala sobie poradzic z dwoma takimi lobuzami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam wam pokazac jak Wikuś sie usmiecha ale nie zdazylam i pokazuje jak ziewa 🙂 [img size=150]" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/4-bb563162221ba757e6877a0ab4d9658b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja, boskie zdjęcie! Jaki słodziak! Wydaje się taki maleńki!
U nas noc rewelacyjna! Mały obudził się tylko o 4 dostał cyca i dalej spał. Teraz śpi z mamusią w łóżku przy cycu. szkoda tylko że nie chce ładnie zasypiać wieczorem.
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak wasze maleństwa budzą się w nocy to zmieniacie im pieluchy? Bo mój dopiero teraz zaczął tak szaleć z długim spaniem i nie wiem czy warto go budzić. Niby nie budziłam i pieluche ma do czasu aż się obudzi, jeszcze nigdy mu się nic nie odparzyło- tfu! Odpukać! Jak wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej :P

powiem wam,ze 7 stron to nei chce mi sie czytac ale napisze wam tylko,ze Marcin wczoraj nie przyjechal po psa.

Rowniez nie zgodzil sie na alimenty i powiedzial,ze nie splaci kredytu. szlag by to trafil.... jak ja mu w sadzie udowodnie ile naprawde zarabia i jak udowodnie ze ten kredyt wziela moja mama ale dla nas? i on mial go splacac? zostalo tam jeszcze chyba 1600zl 😞 nie ma w nim ani drobiny przyzwoitosci...

A ja wczoraj rozmawialam z moim bylym chlopakiem.... fajnie, powodzi mu sie, studiuje, ma dziewczyne. Jaka ja bylam glupia... zostawilam go bo byl :za bardzo" romantyczny...
Wszystkie listy milosne mialam schowane w szufladzie i kiedys Marcin je znalazl i podarl w drobny mak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA LEPSZA OD WCZORAJSZEJ ALE JESZCZE NIE BYŁO SUPER BO BUDZIŁ SIĘ CO 2 GODZINY :P :laugh:

ALE WIKTOR I WIKTORIA ŚLICZNIE WYGLĄDAJĄ :laugh: :laugh:

A TE PASZCZKI ROZDZIAWIONE SUPER 🙂 🙂 🙂

GOSIU2301 FASOLEK PRZEŚLICZNY TERAZ TYLKO POCZEKAMY NA WIADOMOŚĆ I PŁCI A PÓŹNIEJ TO NA NARODZINY TWOJEJ KRUSZYNKI 🙂

ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE ABYŚ TĘ CIĄŻĘ PRZESZŁA BEZ WIĘKSZYCH PROBLEMÓW OPRÓCZ TYPOWYCH DOLEGLIWOŚCI CIĄŻOWYCH 🙂 🙂

A TU ŚWIATEŁKO DLA TWOJEGO DAMIANKA BO DZIŚ MIJA 6 MIESIĘCY OD ODEJŚCIA TWOJEGO ANIOŁKA (*)

MITTKO TO JUŻ JUTRO TWÓJ MĄŻ PRZYJEŻDŻA, SUPER 🙂 🙂 🙂 🙂

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 🙂

ZMYKAM DO MOJEGO MARUDERKA:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK pisałam że właśnie nie wiadomo czy przyjedzie bo zdażył się wypadek 😞

Ale Wiki super podnosi głowke 🙂

Kajtucha ja nie zmieniam małej w nocy pieluszki jeśli się obudzi to zje i śpi dalej,dopiero nad ranem zmieniam i nigdy jej nic nie było żadnych odparzeń nie ma ani pieluszka nie przemaka.

Gosiu Dla Damianka światełko [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko to rzeczywiście się nerwów najadłaś, ale najważniejsze, że Twój mąż jest cały i zdrowy! Trzymam kciuki żeby jednak przyjechał!

Pikasso Wiktorek słodziutko ziewa 🙂
Ja też nie mogę uchwycić uśmiechu u Piotrka bo jak widzi aparat to przestaje się śmiać 😉

Fredeczko Marcin jest rzeczywiście niepoważny. Gdyby udało Ci się udowodnić jego zarobki to miałby jeszcze kłopoty, że pracuje na czarno i nie płaci podatków, tylko jak to zrobić...
No i Wiktoria ma super fotki, rzeczywiście bardzo silna z niej dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...