Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
acha... Kajtucha ja nie zmieniam Piotrkowi pieluchy w nocy. Kiedyś zmieniałam, ale tylko go bez sensu rozbudzałam, a pielucha zawsze była sucha. Widocznie w nocy przez sen mało siusia. Teraz dostaje cyca na śpiocha i lula dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

OJEJ MITTKO NIE DOCZYTAŁAM CZEGOŚ WIDOCZNIE ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE TWOJEMU MĘŻOWI NIC NIE JEST 😞

ALE WIKUSIA TO SILNA LALUNIA MÓJ TAK JESZCZE NIE POTRAFI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do mnie wlasnie dzwonil facet z pzu bo ja chcialam rozwiazac umowe... ale chyba to jeszcze przemysle... to jest 56zl miesiacznie i kurcze mialabym za to 2 paczki pieluch ale tak jak mi powiedzial facet tam w ubezpieczalni.... niech sie cos zlego stanie to wtedy w jeszcze gorsze bagno wpadne bo tak to zawsze jakies zabezpieczenie jest a tak to nie dostane nic...
Ale musze zmienic uposazonych bo tak to 70% marcin pieniedzy by dostal a 30mama a chce podzielic pieniadze imedzi Wiki, rodzicow i moje rodzenstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MI SIĘ UDAŁO WCZORAJ UCHWYCIĆ UŚMIECH BARTKA 🙂 [img size=470]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF0176.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczny!! 🙂 a moja Wiki to aparatka taka wiecie modeleczka pozuje do zdjec, wpatruje sie w ten aparat i usmiechy wali jak asyz rekawa hehe 🙂 jest cudowna... nie wiem jak Marcin moze wogole sie nie interesowac nia teraz. ani razu nie spytal jak ona sie czuje,czy nic nie potrzeba i wogole... wczoraj jak mu to wygarnelam to powiedzial ze to dlatego ze ze mna nie gada to jak mial sie o mala spytac. ahh niech zaluje... bo jeden jej usmiech wystarcza zebym o wszystkim zapomniala. taki maly pocieszyciel... moj kuzyn przedwczoraj jak bylam u niego to pyta sie czy marcin w domu a ja mu mowie,ze mnie zostawil a on "taaa jasne" a ja mowie ze serio,ze jest z natala a on juz nic nie powiedzial przez nastepne pol godziny teraz z nim pisalam i sie pytam czy on napewno nie wiedzial o niczym a onze naprawde ze nigdy go nie widzial z inna ze na imprezach zawsze byl z nim i z kumplami a teraz sam nie moze uwierzyc ze tak odjebal i az go telepie jak sobie o tym pomysli i powiedzial to co wszyscy - zobaczysz, on jeszcze przyjdzie. i pewnie kiedys przyjdzie... ale ja go kopne w dupe... skoro juz nawet pieniedzy na wlasne dziecko zaluje ,kredyty splacic nie chce to tylko jest dowod na to ze nie ma ani troche przyzwoitosci.

AgaK marcin pracuje na umowe ale na umowie ma najnizsza srednia krajowa a najnizsza krajowa to on dostawal za siedzenie w domu jak mrozy byly...

nie wiem poprostu nie wiem... nie chce isc do sadu bo alimenty beda smieszne poprostu... wolalbym sie dogadac miedzy soba ale ruga strona medalu - jesli beda alimenty to bede dostawac pieniadze jako samotna matka tylko ze ja nie wiem ile to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece sie ogarnac .... a niech Marcin zobaczy jak przyjdzie ze jeszcze potrafie o siebie zadbac. chyba bedac z nim sie nie malowalam itd bo wiedzialam ze nie warto podswiadomie? myslicie, ze to mozliwe?

jeszcze wczoraj bylam w drogerii... kupialm sobie perfum nowy, podklad, zestaw do manicure, i tam jakies bzdety do malowania ... chcialam jakas bluzke sobie kupic ale oczywiscie nic niekawego nie bylo. a on kiedys spojrzy nam nie i pomysli "moglem miec wszystko a nie mam nic" a mogl miec wspaniala zone ( mnie) , coreczke ktora jest poprostu przecudowna i kochana, dom i wiele wiele wiele.

A dzisiaj mi sie snilo,ze w lotka wygralam kilka milionow i wybudowalysmy sobie z Wiki dom a ja pozniej poznalam biznesmena ( w jego roli byl moj byly )i taka bylam szczesliwa.... i pewnego dnia marcin przyszedl do mnie taki obszarpany zebrak i prosil o pieniadze na bulki hahahaha dobry sen.... az chce,zeby sie spelnil. zwlaszcza ze wzgledu na te miliony :P i na tego biznesmena... bo nie chce,zeby kiedys wiki musiala sie wstydzic,ze jej ojciec chodzi po ulicy i zebra... chyba,ze nie wiedzialaby ze to jej ojciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO JAKO SAMOTNA MATKA MOŻESZ DOSTAĆ 170 ZŁOTYCH 🙂

MOIM ZDANIEM POWINNAŚ IŚĆ DO SĄDU. JEŻELI ON TWIERDZI ŻE NIE BĘDZIE SPŁACAŁ KREDYTU TO Z SKĄD MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE BĘDZIE DAWAŁ PIENIĄŻKI NA ALIMENTY A JEŻELI NAWET PO WYROKU NIE BĘDZIE DAWAŁ TO DOSTANIESZ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO A Z MARCINA ŚCIĄGNIE KOMORNIK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASKI

MITTKO DZIEKI BOGU ZE TWOJEMU MEZOWI NIC NIE JEST.

FREDECZKO NORMALNIE BRAK MI SŁÓW DO TEGO FACETA, STRASZNIE NIEODPOWIEDZIALNY GÓWNIARZ. JESLI NIE CHCE BYC Z TOBA TO OK, ALE DZIECKIEM POWINIEN SIE INTERESOWAC.
WIKI FAKYTYCZNIE MA PASZCZE:laugh:

AGAK BARTUS SIE CUDOWNIE USMIECHA.

GOSIU GRATULUJE, MASZ SLICZNA FASOLKE W BRZUSZKU.

KAJTUCHA BYŁAS U GINEKOLOGA?? JAK TAM TWOJE JAJNIKI??

PICASSO TWÓJ SYNUS PRZECUDNY, TEZ MA PASZCZE:laugh:

A NASZA NOC SUPER. KARMIENIE O 4 POTEM O 7 RANO I SPANKO DO 9.

I JA TEZ NIE PRZEBIERAM LENKI W NOCY I MA SLICZNA DUPKE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki ja tylko na chwilke

fredeczko jeśli Marcin miga sie od alimentów to możesz podac jego rodziców do sądu i na pewno dostaniesz pieniądze (nawet gdyby mięli tylko emerytury to byłoby tego ok 60 zł) a z tego co pisałaś to są to jeszcze młodzi ludzie w wieku produktywnym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA MYSZA ZASNEŁA, W WÓZKU SPI A JA IDE ZROBIĆ SOBIE ŚNIADANKO ALE JESZCZE WKLEJE NASZĄ FOTKĘ DZIŚ Z RANKA 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC06190__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny

Gosiu ale śliczna fasolka, bardzo cieszę sie Twoim szczęściem.

Dzieciaki też superowe:P

Fredeczko a Tobie to ja już nie wiem co napisać, bo ten Twój Marcin to kawał s.......

Mittko może Twojemu mężowi uda sie jednak przyjechać.

A my dalej walczymy z kolkami, mam nadzieję że woda koperkowa zdziała cuda bo ja jestem juz wykończona. Tym bardziej że do tej pory juz mielismy prawie wszystko unormowane. No nic zobaczymy co będzie dzisiaj. Na razie moje maleństwo śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

Wiktorek ma minkę jakby to powiedził mój mąż "jak francuskie kombinery" hehehe słodzinka :*

Wiktoria jest pzeslodka - widziałam zdjęcia na piccasie :]
AgnieszkaW - piekna fotka, ślicznie wyglądasz! A Mysza cudna! A ile włosów ma! 🤪 🤪 (żarcik :* )

fredecka - walcz w sądzie bo co wywalczysz to dostaniesz. a jak bedziesz liczyc na jego dobrowolne zobowiązania to sie możesz przeliczyć!


Mittka - dobrze, że mężulkowi nic sie nie stało! Niedługo do Was dołączy!

A ja głupia zaspałam na poranną rejestrację na szczepienie i nie ma juz numerkow ;/ głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia! głupia!
ahhhhhhhhhhhhhhhh!

a juz jestesmy dwa tygodnie po terminie! Wcześniej mieliśmy grypę żołądkową ;/

i jeszcze ten fizjoterapeuta... kuźwaaaaaa
jestem taka wściekła na siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Kajtucha - ja za każdym razem w nocy sprawdzam pieluchę. Jak nie jest zbyt źle to ja zostawiam, bo wiem, że mala lubi sobie kupkę po jedzeniu zrobić w nocy więc wolę zostawić 😁

Dla Damianka [*]

Gosiag - biedna ta Twoja Kruszynka! Moja szwagierka męczyla się z kolkami swojego syna, na twarzy mu wyszła wysypka ale nikt nie powiązał jednego z drugim i okazało się po czasie, ze ma chyba alergię na laktozę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW ślicznie wyglądacie 🙂

Już się coś troszkę wyjaśniło,mają jutro podobno jechać,ale nie o 10 tylko o 14 i kuźwa po nocy będą jechać 🤔

A to moja lalunia jak się bawi z królikiem 🙂
[img size=458]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P3030054.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMILKA DUSI KRÓLIKA :laugh: :laugh: :laugh: A JAKI MA UBAW PRZY TYM :laugh: :laugh: :laugh: FAJOWE ZDJĘCIE MITTKO 🙂

JA TEZ MAM NADZIEJĘ ZE TWÓJ MĄŻ PRZYJEDZIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ślicznie wyglądacie 🙂

Mittko Emilka ma super uśmiech i rzeczywiście wygląda na to, że dusi królika :laugh:

Akompf nie denerwuj się, dzień w tą czy w tamtą nie robi różnicy.

Gosiu mam nadzieję, że woda koperkowa pomoże!

A my dzisiaj jedziemy w końcu na rehabilitację. Zapomniałam Wam napisać, że w poniedziałek na masażu Piter strasznie płakał więc nie wiem co to będzie dzisiaj jak będą go wykręcać w różne strony 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE ZA KOMPLEMENTY 🙂

AKOMPF NIE ZŁOSC SIE NA SIEBIE TYLKO USTAW SOBIE JAKIES PRZYPOMNIENIE W TELEFONIE NA PRZYSZŁOSC 🙂
A WŁOSÓW LENKA MA CAŁĄ GŁOWE HA HA

EWO BIEDNY TEN TWOJ PIOTRUS, ALE TO WSZYSTKO DLA JEGO DOBRA.

GOSIU NAM NA KOLKI POMÓGŁ INFACOL PODAWANY 3 RAZY DZIENNIE.
OBECNIE KOLEK BRAK I INFACOL TEZ ODSTAWIŁAM.

MITTKO EMILKA JEST SLICZNA 🙂

A JA WSTAWILAM PRANIE, ZJADŁAM SNIADANIE I ODKURZYŁAM I MOJE DZIECIE SIE OBUDZIŁO:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ ZA MIŁE KOMENTARZE NA NK 🙂 😘 😘 😘

MÓJ SMYKUŚ ŚPI NA DWORZE 🙂 A JA CZEKAM AŻ MĘŻUŚ UGOTUJE OBIADEK I IDĘ NA SPACEREK Z MYSZKĄ MOJĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tym problem, ze miałam przpomnienie. Wyłączylam i poszlam dalej spać 😁

Jutro pojde na to szczepienie, ale sama, bo mężunio do pracy idzie a poza tym wcześnie nie wróci. Czwartki zawsze sa takie męczące... Znowu bede ryczec jak wół razem z Niuńką 😞 😞 😞 😞

A dziś zakupilismy leżaczek-bujaczek dla mojej niuni, bo sporo czasu spędza w foteliku ostatnio bo ją do kuchni zabieram jak robie obiad albo wkładam jak rece mi odpadają a musze ją nosic, to wolę jak sobie poleży w czymś wygodnym...

ja chyba nie pojde na spacerek bo pogoda jest okropna. Świeci cieple słoneczo ale wiatr i śnieżyca na przemian...

Może poźniej się polepszy pogoda to z nią pojdę. Teraz śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem 🙂

synuś nakarmiony i ucina sobie drzemkę a mamusia zamiast chate ogarnąc to sie rozsiadła przed kompem :laugh:

ale jestem dziś zadowolona 🙂 napisałam maila do kobietki od której wynajmujemy mieszkanie, że wpłacimy jej za marzec dobiero po 15.03 bo powinno rodzinne wpłynąc a ona mi odpisała, że czynsz marcowy nam daje w prezencie 🤪 🤪 🤪

mittko co dziś na obiad? duszony królik? 🙃 🙃 🙃

Ewo powodzenia na rehabilitacji!

gosiag niedługo już miną 3 mce i kolki również ustąpią! tymczasem buziaczek w brzusio


[*] [*] [*]

Akompf ja zapisuje wszystkie ważne terminy w kalendarzu i nie zapominam, możesz też ustawic w tel przypomnienie

zdjęcia dzieciaczków cudowne!!! ja nie moge utrwalic jak mój sie śmieje albo ziewa bo zaraz jak zobaczy aparat to oczy jak 5 zł i mina poważna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo ja też mam nadzieję że woda koperkowa da jakąś poprawę. Na razie śpi i jest to ogromny sukces.

Mittko Emilka superaśnie wyszła na tych zdjęciach z króliczkiem. Antoś na razie tylko zwraca uwagę na piłeczkę powieszoną przy foteliku i czasami uda mu się w nią udeżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...