Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hehehe Ewa my też w tamtym roku sprzedaliśmy nasze autko za 300 zł, mam ubaw do dzisiaj, ale sprawne było i było nam szkoda, za wózek ponad 1000 zł http://www.brzuszek.net/images/forum/emoticons/laughing.pnga za autko 300 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax no nam też było szkoda bo auto sprawne i jeździ 😞 No, ale jakbyśmy wystawili za inną cenę to pewnie nikt by nie kupił. No trudno wziął sobie facet na części za 3 stówy i już.
No rzeczywiście wózek 3 razy droższy od samochodu, co za czasy 😁 😁 😁

Wiola no to super kobieto!

Mittko to napisz kiedy wyjedziesz na drogi, nie będę z domu wychodziła 😁 😁 😁 😁 Żartuję oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola super że wszystko się ułożyło.

No ja zaczęłam robić prawko, zdałam egzamin teoretyczny po czym dowiedziałam się iż jestem w ciąży. I niestety do praktycznego już nie podeszłam ze względów zdrowotnych (przebieg ciąży). No a ponieważ minęlo już pół roku tak więc muszę ponownie zdać egzamin pisemny.

Co do chrzcin to ja z początku chciałam pozostawić wolną rękę (wybór) Madzi. Ale później przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku że ją ochrzczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufffff, kiedys tak plakalam jak test byl negatywny a teraz az mi sie plakac chce ze szczescia.

Akompf nie jestem na Ciebie zla, po prostu nie doczytalas.

Kurka jak nie urok to sr.... dostalam zapalenia pecheza, jak sie wali to wszystko naraz 😮 🙃 🙃

Ja prawko zrobilam 2 lata temu, w gdansku jezdzilam jak zawodowiec a przyjechalam tutaj to boje sie jezdzic bo drogi waskie i z jednej strony skaly a z drugej morze 😮 w dodatku jeszcze auto wielkie. Pare razy pojezdzilamo i koniec. Za niedlugop kupie sobie Smarta i tyle.

Ide troszke nadrobic coscie napisaly i dzieki za wsparcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem juz w domku - deszcz mnie wygnal z pola 😮 a tak to moze i bym ta trzecia rajke zrobila ... moze do zimy uda mi sie skonczyc 🙃
mlody jak sie obudzi w nocy to go przrbieram jesli nie to przeciez nie bede budzika ustawiac aby wstac i jego budzic 🤢
wiolu to dobrze ze wszystko juz jest na dobrej drodze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiadomo co mi z tego wyjdzie, narazie zacznę skromnie od kolczyków bo nie mam tyle kasiory żeby na wszystko od razu wyłożyć 🙂 jak zarobie to będę robic i bransoletki 🙂
Wiolka, pamiętaj żebys absolutnie nie potraktowala tych drewnianych korali perfumem ani wodą! pofarbują Ci skórę i sie odbarwią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...