Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
jeszcze tylko wam odpisze i uciekam. Nie mam stronki żadnej bo od kiedy brzuch zaczął mi przeszkadzac, przestałam robić. Mam jakieś resztki w domku. Mogę wam podesłać na maila bo część korali wysyłałam Wiolce ale musicie poczekać bo teraz to nie jestem z stanie nic zrobić przy mojej marudzie

Decoupage dopiero zacznę robić ale będę się uczyć dopiero. W sumei kiedyś chodziłam na zajęcia plastyczne i robiłam takie decoupage ale na doniczkach, ramkach... takie tam... zobaczymy co wyjdzie

leceeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI JA JUŻ W DOMKU 🙂 U KOLEŻANKI SUPER BYŁO 🙂 ONA JEST W 26 TYGODNIU CIĄŻY A TAKI MA SŁODKI BRZUSIO 🤪 🤪 SAMEJ MI SIĘ ZA SWOIM STĘSKNIŁO 😜 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A WŁAŚNIE WIOLA NAWET NIE WIESZ JAK MI TEŻ ULŻYŁO 😁 😁 😁 OD WCZORAJ CAŁY CZAS SIEDZIAŁAŚ MI W GŁOWIE BO TAK MI SIĘ CIEBIE SZKODA ZROBIŁO ALE WIESZ JUŻ ŻE W CIĄŻY NIE JESTEŚ A MĄŻ W KOŃCU TEŻ SIĘ UDOBRUCHA 😁 😁 😁 😁 CHOĆ Z TEGO CO CZYTAŁAM ŻE JUŻ JEST LEPIEJ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu my wszystkie sie cieszymy 😆
obiadek prawie zrobiony tylko gdzie ten pawel ... powinien juz byc ....
tak nazekalam ze moj mlody nie chce jesc przecierkow a tu jak przyszlismy z dworu to zrobilam mu 2lyzeczki marchewki - na poczatku wypluwal ale potem to tylko patrzal sie na ta lyzeczke kiedy znow mu dam ... ale sie ciesze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no laski trudno za Wami nadążyć 😁

Właśnie wróciliśmy od fotografa. Nie wiem czy Wam pisałam, ale Marika dostała zaproszenie na sesję zdjęciową. Sesja i jedno zdjęcie gratis, za resztę trzeba zapłacić i to słono 🤢 Ale zdecydowaliśmy się i zrobiliśmy jej tydzień temu... Dzisiaj wybraliśmy jakie chcemy i zamówienie będzie na koniec kwietnia 😉

Ewo niestety ostatnio rzeczywiście zaniedbuję brzuszka, ale mąż ma urlop i bijemy się o laptopa, bo jest nas aż troje 😁 A między czasie sprzątamy burdel w domu i skończyć nie możemu

Skoreczko dziękuję 😉 Bardzo chcieliśmy, by imię naszego dziecka zaczynało się na M 😉 Chłopiec byłby Marcelem, ale urodziła się dziewuszka, więc jest Marika.
Mojej teściowej się strasznie nie podoba i kazała nam zmienić 🤪 😁

Mittko no widzisz nie wiedziałam nawet 😉 Wiem, że to imię po węgiersku znaczy Maria!

Co do chrzcin... To macie rację, dzieci wytykają "inność" i to jest wina rodziców niestety 🤨
Pamiętam jaka była afera u mnie w klasie, kiedy rodzice jednego chłopaka zostali świadkami Jehowy...
Ja Marikę ochrzczę, obie dziewczyny pójdą do komuni, a potem niech robią co chcą. Zaznaczam, że do Kościoła nie chodzę...
Chodziłam kiedyś, męża poznałam na pieszej pielgrzymce... No a potem duuużo się zmieniło i tak już zostało 😉

Wiolu bardzo się cieszę 🙂 🙂 Wiedziałam, że taki będzie wynik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK cudne były te kopniaczki 🙂 Fajnie, że sobie poplotkowałaś z brzuchatką 🙂
Mi się pourywały kontakty z koleżankami i nawet nie mam za bardzo z kim się na herbatkę umówić 🤢

No mój Miś w końcu złapał swoją stopę 😁 😁 😁 😁 uciekała mu od kilku dni, ale w końcu ją dorwał 😁 😁 😁 nawet miałam aparat pod ręką, ale akurat się rozładował, ale jedno zdjęcie udało mi się zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TO WKLEJAJ TO ZDJECIE.

WIOLUS SUPER ZE TEST NEGATYWNY. WIEM CO CZUJESZ, BO TAZ JUZ ROBIŁAM TEST JAKIS MIESIAC TEMU. TEZ BY MI BYŁO NIE NA REKE TERAZ BYC W CIAZY I RÓWNIEZ NIE TESKNIE ZA BRZUCHEM 😁 😁
A LENKA JAK SIE BUDZI RANO (SPI ZE MNĄ) TO MNIE TAK OKOPIE ZAWSZE ZE MI SIE WSPOMNINA JAK BYŁA W BRZUSZKU.

MY PO DŁUGIM SPACERKU


DZIEKUJE ZA UZNANIE DLA LENKI 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ AGNIESZKO LENKA NADAL KOPIE ALE Z DRUGIEJ STRONY WIĘC PO CO TOBIE BRZUSZEK 😁 😁 Z RESZTĄ MÓJ TEŻ MNIE KOPIE AŻ CZASAMI MNIE POTEM BOLI 😁 😁 😁 😁 JUŻ NIE RAZ SIĘ ZASTANAWIAŁAM OD CZEGO MNIE BOLAŁ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...