Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgaW ja najpierw poskrobałam troszkę jabłuszka, potem ugotowałam marchewkę, ale i tym i tym Piotrek pluł 😁 Potem kupiłam jabłuszka w słoiczku i dawałam mu po 2 łyżeczki. Potem zupkę jarzynową ze słoiczka też po 2 łyżeczki. Wczoraj zjadł troszkę więcej zupki. Dziś mam dla wypróbowania jabłka z brzoskwiniami 🙂 Za każdym razem jak daję coś nowego to czekam 3 dni żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje 🙂 Tak naprawdę to Piotrek zjadł dopiero kilka łyżeczek jedzonka innego niż pierś bo powolutku zaczynam to wprowadzać.
Sory, że tak się rozpisałam 😜

No i mam pytanie czy powinnam dawać Piotrkowi bebilon pepti dla alergików? Moja pediatra uważa, że lepiej tak bo Piotrek co jakiś czas ma wysypkę na buźce i może to być alergia. Ten bebilon pepti to nie mleko tylko preparat mlekozastępczy. Tylko ja coś nie mam przekonania... No i z tego powodu nie mogę mu też dawać żadnych kaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO BARDZO DOBRZE ZE SIE TAK ROZPISAŁAS BO BARZO MNIE TO INTERESUJE 🙂
A CO DO MLEKA TO TEZ CI NIE POMOGE BO NAPRAWDE NIE MAM POJECIA, ALE NA PEWNO BEDZIE DOBRZE JESLI POKIERUJESZ SIE NIE TYLKO OPINIA LEKARZA ALE I SWOIM INSTYNKTEM 🙂

DZIEKUJE DZIEWCZYNY ZA ODPOWIEDZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale to zleciało 🙂 Pamietam jak ja byłam umówiona na zabieg do ginekologa, jednak nie miałam miesiaczki i lekarz powiedzial zebym kupiła test i do niego zadzwoniła. Miałam drżące rece kiedy w pracy zrobiłam test. Patrze 2 kreski. Myslałam ze mi sie wydaje i spytałam kolezanki czy ona widzi to samo 😁 😁 😁 Ona tez zobaczyła 2 kreski 🙂 No i zadzwoniłam do gina ze mam fasolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po spacerku. Ja Madzie przerzuciłam do spacerówki trzy tygodnie temu. Dziś w ogole nie marudziła, wożę ją w pozycji półleżącej i mam spokój. W gondoli to była rzeźnia. Wyła, wpadała w histerie. Masakra.

Teraz zjadła, zwaliła dwie kupy, leży i mnie kopie...

Czy Wasze dzieci też tak charczą, jak zbiera im się (zalega) ślina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rozszerzylam diete od skrobanego jabuszka i codziennie jej podaje, jest spoko, zadnychj problemow kupka pikna, za to jak podalam jej soczek jablko+zurawina to byla masakra pieluszkowa!!!! I zostawilam te soczki, bede jej gotowac kompocik z jablek + herbatki ziolowe, mysle ze styka. Oproxcz jabuszka z owocow czy warzyw nic jej nie podawalam. Jeszcze tylko kaszka zbozowa i teraz kupilam jeszcze ryzowa i tyle. Majka je wszystko pieknie co bardzo mnie cieszy 🙂

Majka tez juz wyrosla z gondoli i czasem ja po prostu biore na rece. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo ja chyba bym zaryzykowała i spróbowała mleko normalne. Bo gdyby Piotruś miał skazę białkową, to na kilku krostkach raczej by się nie kończyło... Ja dawałam Majce Bebilon Pepti jak kończyłam ją karmić piersią, bo ona miała właśnie skazę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mus jabłkowy z brzoskwiniami z gerbera to jest coś co baaardzo smakuje Piotrkowi, przed chwilą się o tym przekonałam 😁

mąż mnie zabije!!! kupiłam buty, a teraz na allegro zamówiłam Piotrkowi 3 półśpiochy i 4 bodziaki 🤪 😁 😁 😁 😁

PannoNiktno mi też się wydaje, że lepiej zaryzykować ze zwykłym mlekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja polecam śliwki Hippa. Pychotka.
Jedno co mnie wkurza w słoiczkach to że można trzymać otwarty słoiczek 48 godz. A później do kosza. 😠

Jak dzieciaki będą jeść więcej to OK, ale obecnie kiedy daje jej 2-3 łyżeczki...to słabo to wychodzi finansowo. 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje dziecie dostalo jakiejs brzydkiej wysypi na twarzy i glowie i zastanawuiam sie czy to nie od tego pieprzonego NANa, mloda go chyba w zadnej postaci nie toleruje 😠 😠 😠 😠 Kupilam HA zle, zwykly też żle, no wsciec sie mozna 😠 😠 😠 😠

Wczoraj tez podałam jej pierwszy raz kaszke ryzowa HIPP, "" MY FIRST MILK PAP" i nie wiem czy to nie moze byc od tego 😠 😠 😠 😠

Jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam kryeselko w spadku ale nie wielofunkcyjne i pamietam ze u siostry bardzo sie przydalo wiec mysle ze to dobry zakup. No nic narazie wroce do pewnego czyli do mleka HIPP i kaszki zbozowej. We wtorek i tak ide do dermatologa wiec jak to nie pomoze to wtedy zopbaczymy ale wydaje mi sie ze wyeliminowanie tych 2 rzeczy przyniesie poprawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...