Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a on wlasnie uwaza ,ze zawsze za bardzo mi ulegal i dlatego jak teraz mi sie postawi to sie tak denerwuje! moze i ma w tym troche racji ale jakos nigdy wczesniej nie chcialo mu sie isc z kolegami na piwo 😠 jakos ostatnio mu to piwo zasmakowalo bo tak to zawsze mowil,ze nie lubi pic. 😠 mam takie nerwy na niego ... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wzsystkie przyszle mamusie 😉

Na sama mysl ze jestem nareszcie w 21 tygodniu usmiecha mi sie buzia. Powiem szczerze ze poczatki mialam ciezkie, huzìstawki nastrojowe nie ustepowaly, poranne nudnosci tez nie a o jedzeniiu to juz nie wspomne. Na poczatku czulam sie troche dziwnie bo nic nie bylo po mnie widac. Za to teraz nareszcie brzuszek pcha sie do przodu maluszek juz zaczal kopac wiec czuje sie jak w niebie 😉 Kopniaki malenstwa to cos wspanialego, cos czego nie da sie opisac w slowach to po prostu trzeba poczuc...ahhh tak dlugo czekalam na te ruchy i nareszcie sie doczekalam. Mam tylko te moje klopoty z oddychaniem ale to nic strasznego , dzidzia sie rozpycha 😉



FREDECZKAA nie przejmuj sie ze twoj facet tak teraz lata. Mojej kolezanki facet tez tak latal przed jej urodzeniem a teraz na krok nie chce wylazic. Oni po prostu boja sie chyba ze majac dzidzie straca wolnosc i dlatego teraz tak szaleja,,,na zapas. Moj tez teraz nie za bardzo siedzi w domu chociaz jesli zadzwonilabym ze cos jest nie tak to pojawil by sie w ciagu sekundy.. Ci faceci tacy sa.. My juz czujemy sie odpowiedzialne za malenswta a oni jeszcze nie.. Daj mu troche czasu

Make a pregnancy ticker





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on mowi ,ze jak dzidzia sie urodzi to bedzie wszystko tak jak ja chce ale ja chce zeby bylo zawsze tak jak ja chce, zawsze tak bylo ,ze co mowilam to robil, powiedzialam "nie" to sie nie sprzeciwial, czegos chcialam to tak bylo, powiedzialam mu ostatnio,ze przemyslalam wszystko i ze jak chce isc z kumplami na piwo to niech idzie ale teraz juz mi sie odwidzialo bo po czwartkowej wizycie potrzebuje,zeby byl przy mnie a on sie zachowuje jakby nic mi nie bylo 😠 mam go dosyc i to bardzo czesto... albo on sie zmieni albo wylatuje z domu, tym razem na stale. To go stawia w dosyc ciezkiej sytuacji, bo tesciowa nie pozwoli mu juz mieszkac u siebie wiec bedzie musial wynajac mieszkanie. Dopoki mieszkanie bylo wolne to bylo ok, ale odkad tesciowa wrocila do polski i jak sie okazalo zostaje tutaj na stale to juz jest calkiem inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczkaa, wagą nie masz się co stresować. Ja łącznie przytyłam na razie 4 kg.
Ciąża nie oznacza tycia na potęgę 😉


W ogóle nie powinnaś się tyle stresować. Czasem warto coś olać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu dzisiaj pusto... w sumie to bardzo dobrze, nie ma co siedzieć w weekend przez komputerem 😉 Ja jestem po dłuuugim spacerku i obiadku i zaraz zabieram się za kibicowanie bo dzisiaj Grand Prix 🙂 Jesteśmy z mężusiem fanami żużla 🙂

Ja też jeszcze prawie nic nie przytyłam, najpierw schudłam 3,5 kg a do ostatniej wizyty wrócił mi tylko 1 kg. Nie mam w domu wagi więc nie wiem jak jest teraz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY JA JUŻ U SIEBIE 🙂 🙂 🙂
MAM 100 KM DO POZNANIA A ZMĘCZONA JESTEM JAKBYM CAŁĄ POLSKĘ OBIECHAŁA 😞 😞 😞
FREDECZKA TY SIĘ NAM TU NIE STRESUJ 😠 😠 😠
NA ZDROWIE TOBIE I DZIDZIUSIA TO NIE WYJDZIE 😞 😞 😞 😞
NO JA W PONIEDZIAŁEK SIĘ DOWIEM ILE PRZYTYŁAM BO TEŻ WAGI NIE MAM A OSTATNIO JAK BYŁAM TO WRÓCIŁAM DO WAGI POCZĄTKOWEJ Z PRZED CIĄŻY 68 KG 🙂 🙂 🙂 TO ZNACZY ZASZŁAM W CIĄŻĘ WAŻYŁAM 68 POTEM TROCHĘ SCHUDŁAM OKOŁO 3 KG NO I OSTATNIA KONTROLA TO BYŁO 68 KG :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...