Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A co tu takie pustki? no tak weekend i dziewczyny wybyły:laugh:ja muszę się przyznać że ostatnio nie zaglądałam bo miałam siostrę u siebie i robiłam za przewodnika tak jak Wiola 🙂 ale czytałam Was codziennie teraz już mam więcej luzu więc na pewno będę się udzielać a teraz buziaki i dobrej nocy dziewczyny uciekam bo nikogo nie ma 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

a ja jak zwykle nadrabiam.

Fredeczka - śliczny pajacyk! Nie przemęczaj się tylko za bardzo tym bieganiem po allegro :P, dbaj o siebie!

Persy - życze udanego polowania na laptopa!

Ja dziś obudziłam się około 7.40, zasnęła ponownie i obudziłam się po 14:00!!!!! Chrapaliśmy z mężuniem na całego!

O 17.00 wybylismy do znajomych na grilla. Właśnie wróciliśmy.

Od jakiegoś czasu sporo szukam wózka dla naszej Basieńki ale jakoś jeszcze nic mi nie wpadło w oko. Jeden tylko wózek - Bartatina - Jedo - bodajże mi się spodobał. Ale ta cena... 🙂

Siostra mi podrzuci ciuszki i fotelik/nosidełko po swojej córci i moze uda mi sie skompletować ciuszki dla Baśki bez zbędnego wydawania pieniędzy 🙂 A jeszcze od kuzyna męża coś dostaniemy. Narazie nie szaleję z zakupami ale to co Wy wyszukujecie przyprawia mnie o zawrót głowy! Mąż musi mi przepowiadać do rozsądku!

Apropo mężunia - pobawił się nowym telefonem i oddał go mnie 😉 Nie toleruje tego co nie nazywa się nokią wiec się zamieniliśy 🙂 teraz ja mam nową zabawkę 😉

Poza tym ciągle mnie marti fakt, że nie czuję ruchów Baśki! Jak przyłożę rękę to czuje takie "smyranie" 😁 ale "od środka" nic nie czuję.... a już 22 tc ;/ może to ze względu na tkankę tłuszczową? 🙂 Ale dlaczego czuję na dłoni a w środku nie?

Pozdrowienia od mojego męża! Szczególnie dla Fredeczki i Mittki, bo zawsze jak sie pyta co na brzuszku to mu mówię, że fredeczka to, Mittka tamto 😉 hehehehe

Uciekam spać mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o 1.50 jeszcze musiałam wejśc na brzuszka hahaha , wróciłam z weselicha, super impreza, pojadłam , potańczyłam ... a nóżki mnie bolą , buty nowe ,a miały byc takie wygodne 😞

Idę spać, bo jutro poprawinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie wczoraj Madzia dała w kość. Jak się uaktywniła o 20.00 to skończyła o 1.00. Leżałam i patrzyłam jak cały brzuch mi faluje. Jakby rozgrywki tenisowe;-)
Ostatnio coraz ciężej mi znaleźć pozycje do spania. Na wznak źle, na brzuchu to wiadomo...zalecana pozycja na lewym boku też nie bo jak się kładę to boli mnie żebro i lewa strona pleców. Pozostał mi prawy bok...no ale to powoduje iż się budzę kilka razy w nocy.
A teraz się powoli szykuje do wymarszu...będę szturmować Media Markt.

Agnieszkaw...no proszę ależ się rozbawiłaś:P Życzę udanych poprawin!!!

Akompf, ja tylko preferuje Nokie. Obecnie posiadam N95. Mam w niej wszystko co mi do szczęścia potrzebne. 😉

U mnie otworzył podwoje nowy sklep z artykułami dz. Zaraz obok Media tak więc idę dziś zorientować się w temacie wózków. Bo ponoć jest duży wybór.

Trzymajcie się ciepło Mamusie;-)

Jak wrócę to się odezwę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Chyba doszlismy z Marcinem do porozumienia juz na dobre, ja kilka zasad ustalilam, on tez no i postanowailam troche go obdarzyc zaufaniem i dzisiaj pojechal nad morze z kolegami.
I sie bardzo ucieszylam bo jak zadzwonili czy jedziemy to nie zgodzil sie jak to zawsze robil tylko najpierw mnie sie spytal. Ja niestety jechac nie moge a pozatym z tymi idiotami nawet bym nie chciala,wole polezec w domku i bez nerwow czekac az wroci. Moze zaprosze jakas kolezanke do siebie?

hehe akompf pozdrow mezusia hehe 🙂 za to jak wczoraj z Marcinem rozmawialam i przedstawiala mu jego nowe obowiazki w domu i powiedzialam mu,ze kobiety miesiecznie wykonuja w domu prace wyceniane na 1300zl a mezczyzni wyceniane na 300-400zl i ze kobiety tez pracuja a w domu robia drugi etat to bylo "na brzuszku to wyczytalas" hehehe 🙂
Wczorajsze nerwy calodniowe to i tak nic w porownaniu z tym co przezylam jak Killer zlapal mojego starego kota 😞 mam go juz 13 lat a on poprostu go zlapal ehh 😞 ale kiciuś przezyl a tata powiedzial,ze przynajmniej kot ma nauczke ,zeby nie podchodzic... moze i jest w tym cos racji, bo moje koty sa jakies dziwne i sie psow nie boja :/

Milej niedzieli dziewuszki. Ja za chwile bede tutaj szperac na allegro :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malenstwo juz szaleje w brzuszku u mamusi od rana hehe 🙂 a wczoraj wieczorem sie polozylam na boku i w pewnej chwili taaaakiego kopniaka dostalam,ze az zabolalo i mowie do mojego malenstwa,zeby dalo mamusi spac i sie znowu na bok polozyalm i znowu kopniak wiec znowu musialam lezec na plecach a kregoslup juz mi wysiada od tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny, pobudka :P
hehe a ja dzwonilam do kolezanki przed chwila i z nia gadam kilka minut i mi sie przypomnialo,ze ja numer zmienilam i po kilku minutach do niej a wiesz kto mowi, a ona "no,Milena" a ja niee karolina hehe 🙂 zla byla na mnie ,ze nie dalam swojego nowego numeru bo sie ze mna skontaktowac nie mogla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
No to Fredeczka super że doszliście do porozumienia 😁 😁 😁 Mój mały też mnie mocno kopie jak się położę na boku :laugh: :laugh: :laugh:
Agnieszko super że wesele się udało 😉 😉 😉
Persy tylko uważaj na siebie i udanych polowań na laptopa 🙃 🙃 🙃 🙃 To masz rozbrykaną swoja małą Madzię 🤪 🤪 🤪
Teraz idę zjeść śniadano 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Akompf no to pozdrów męża,ale nas rozsławiłaś :P mam nadzieję że w dobrym znaczeniu tego słowa 😁 i wiem wiem łatwo mówić,ale czekaj cierpliwie na te ruchy sama widzisz że już tam coś czujesz teraz to pójdzie z górki 🙂

AgnieszkK śliczny ten komplecik taki męski 🤪
AgnieszkaW super że weselicho się udało no i oczywiście udanej zabawy na poprawinkach 🙂

Persy Ty tam kochana uważaj na tym polowaniu chroń brzuszek 🙂 widze że wszyscy faceci tacy sami.Akompf mój mąż też nic innego po za nokią nie uznaje i przed wyjazdem też sprawił sobie nowy przez kilka dni to myślałam że szału dostane zamiast mnie słuchać to on w ten telefon bębnił 🤨

A ja nie wiem co dziś robić chyba się wybiore z córą do zoo,ale tam obok jest wesołe miasteczko i pewnie wolała by tam a mamusia jeździć nie może 😠 eh coś trzeba wymyślić bo pogoda piękna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co te moje malenstwo sie tak wierci hehe 🙂 skacze po tym brzuchu jak jakis kangur 🙂

A ten w korku stoi ... :P dalam mu czas do 16 ale chyba mu przedluze bo bez sensu, na 11-12 bedzie nad morzem jesli dalej takie korki beda a zeby na 16 wrocic to o 13 mialby juz wyjezdzac. wiecej jazdy niz to warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka moze sniadanko nie takie zjadla? mi pozostaje siedzenie w domu :/ zreszta w taki upal nawet nie chce mi sie wychodzic... chociaz na basen bym pojechala.

W tygodniu Marcin ma dzien wolny to pojedziemy na zakupy, kupimy wszystko co zostalo do kupienia tak,ze ja nie bede musiala nic nosic. A ciesze sie ,ze wszystko bedzie z glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa zapomnialam wam napisac, ze Marcin wczoraj wpadl na cudowny pomysl ,zebysmy pojechali na dyskoteke, jak mu powiedzialam co nie co to skruszony powiedzial,ze chcial mnie oderwac od tego wszystkiego, ze taka odskocznia od tego lezenia w lozku. Ojj Ci faceci. Ale niepotrzebnie na niego naskoczylam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki kochane 🙂

Wczoraj wieczorkiemwróciliśmy z PL, było super, pogoda też dopisała ale najważniejsza wiadomośc: zrobiłam usg 4d i... BĘDZIE CHŁOPCZYK 🙂 🙂 🙂

Gosia2301 widzimy sie jutro przed szpitalem.

Jeśli któraś w Was ma ochote i chwilke czasu to prosze o streszczenie wydarzeń z ostatnich 2 tyg bo nie jestem w stanie nadrobic tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylu stron

Dobrze jest już miec Was pod ręką:P

pozdrowionka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczkaa tylko że ona właśnie jeszcze nic nie jadła najgorsze jest że wstała i nic jej nie było dopiero po chwili ja zaczął boleć i już drugi raz w ubikacji z kupką była boje się żeby to nie jakaś grypka żołądkowa bo ja zawsze od niej szybko łapie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...