Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittka z najbliższymi sąsiadami prowadzę otwartą wojnę bo już miałam dosyć bycia miła i udawać , że nic mi nie przeszkadza 😠 😠 😠 z dalszymi za to jestem w jak najlepszych stosunkach ale widzisz, wcześniej ta laska mówiła mi normalnie cześć a nie dzień dobry więc WTF o co chodzi 😮 🤢 ??!! Tak mi się popsuł humor, że aż się cała gotuję 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tylko,ze umawialismy sie ,ze na 17 wroci. Tzn najpierw na 16 ale pozniej mowie dobra na 17 bo dosyc pozno zajechali. A o 17 to oni sobie siedzieli w barze 😠 a tlumaczenie ,ze chlopacy chcieli jeszcze zostac. No i jeden z nich sie zgubil 😠 to akurat calkiem mozliwe bo to idiota konkretny i poszedl sobie gdzies bez telefonu i go szukali. tylko,ze zanim pojechali powiedzialam jego kolegom,ze jesli chca ,zeby jechal z nimi to maja sie zgodzic na to ,ze o 16 wracaja to sie zgodzili. Patalachy 😠 nigdy ich nie strawie ,poprostu nigdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to debilną masz sąsiadkę Wiolka 😉 😉 😉 Aż nie wiem co Tobie napisać na ten temat. Jedno tylko Ci powiem nie denerwuj się bo na zdrowie Ci to nie wyjdzie tym bardziej że jesteś teraz przeziębiona. Ściśnij mocno pięści i policz do 10 a zobaczysz trochę ulży 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 no niezły przystojniak z Pana Stasia:laugh: co do tematu sąsiadów to tutaj nikt się nikim nie interesuje i nie ma takich patałachów a moimi sąsiadami są Serbowie młode małżeństwo ale niestety nie umię po serbsku:laugh: i starsza Pani która jest samotna i bardzo miłą Austryjaczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedyne co jest uciazliwe to to,ze pali w piecu jakimis smieciami :/ i to strasznei smierdzi :/ ale najlepsze bylo jak raz rano moj i jego pies szczekali na siebie bo jego przeszedl przez ogrodek do nas i poszlam po niego ,zeby go zabral a on "jak ja mu wpier****" a jego zona "a wpier*** mu jak chcesz tylko zeby morde zamknal" czy jakos tak 😁 lezalam poprostu 😁

Ten za 10min bedzie albo za 15mniej wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i tak go nie mogę licytować bo w tym miesiącu mam inne wydatki na starszego syna 😉 😉 😉 Od września do zerówki idzie więc muszę mu kupić jakieś ciuszki buty i itp 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...