Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

czesc Brzucholki!

Ja tylko sie przywitam i spadam robić obiadek!

Byliśmy już w kościółku, szybkie zakupy i lece robic naleśniki a póżniej zapiekankę ryżową z jabłuszkami i cynamonem - na życzenie mężusia! MNIAM :P

Persy - ja tez zawsze nokię, ale era ma teraz naprawde szajsowatą ofertę.... wiec zdecydowalismy się na zakup czegoś innego. Męzusiowi dałam nokie 6500 sllide a sama dostałam samsunga Avila - nawet fajny 😉

Mittka - przejdzie córeczce ten ból brzusia po tej herbatce z dziurawca 🙂
Anja - gratuluję synka!!!
Fredeczka - dobrze, że dałas sobie spokój z tym wyjazdem nad morze, choć pogoda jest taka, że najchętniej sama bym wskoczyła do jakiegoś jeziorka.

Uciekam, bede później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!!!

W końcu udało mi się wszystko nadrobić 🤪

Anja gratuluję synysia 🤪
Fredeczka co Ci się tam porobiło 😮 🤢 strasznie mi przykro ale nic nie będzie jak tylko będziesz się stosować do zaleceń lekarza, wypoczywaj, nogi w góre i przestań tyle latać 🙂
Mittka daj córeczce herbatkę miętową, mi po niej zawsze przechodzi.

Moje kochane maleństwo bardzo ładnie kopie mamuśkę 🤪 cały brzusio się rusza, aż sobie to chyba nagram na pamiątkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my siedzimy na razie w domu bo ten brzuch ją troche bolał,ale teraz już chyba całkiem przeszło bo wcina paluszki nie chce mnie słuchać że ma mieć dietke :P ale tyłeczek jej odżył i głupieje juz 😁

Wiola na razie tego dziurawca jej zaaplikowałam,ale dzięki za rade nastepnym razem spróbuje tej herbatki miętowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, wróciłam 🙂

Nastałam się przed Media Markt...jak tylko otworzyli sklep o 10.00 to rozpoczął się wyścig szczurów w którym ja również uczestniczyłam. Musiałam pokonywać po 3 schodki...to była ostra walka. Ale udało się mam laptopa. Kupiłam również torbę i myszkę. Jedyny mankament to że na lapku jest system Vista. A ja się przyzwyczaiłam do Win XP. No ale cóż...kupiłam księgę do Visty i będę się edukować.

Fredeczka, dobrze iż ułożyło Ci się w sprawach partnerskich.

Ania, gratuluje chłopca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy a to gratuluje połowów 😁 nie martw się kochana ja też musiałam się na viste przestawić,na początku to myślałam że laptop wyląduję przez okno razem z vistą :P ale mąż mi tam jakieś udogodnienia powgrywał i na razie odpukać spisuje się dobrze i nie przeszkadza mi tak bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też się buntuje jak długo siedze przy kompie kopie mnie i tak dziwnie to odczuwam tak całkowicie w środku,myślę że za bardzo ją gniote i daje znać :P ale nie sądze żeby nadmierne kopniaczki były złym objawem po prostu ma takie dni że musi się wyszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka a może nie przesadzaj i nie inwigiluj każdego aspektu życia Twojego faceta bo to potrafi być wkuźwiające, wogóle mam wrażenie, że masz ochotę go sobie "wytresować" co jest spoko ale chyba robisz to zbyt nachalnie. Sorry, że to piszę ale moim zdaniem powinnaś trochę wyluzować :P

dzisiaj mam strasznie kiepski dzień, poszłam około 12 się wykompać, raz przepłynęłam i wróciłam bo tak strasznie się źle poczułąm, chyba się przeziębiłam, teraz tak mnie głowa nawala, że ledwo widzę na oczy 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety to jest typ faceta ktorego trzeba trzymac krotko jak na smyczy 😠 sam nic nie powie,wszystko trzeba z niego wyciagac. Wczoraj sie dowiedzialam,ze ma problemy w pracy i jakos o tym nie wiedzialam dopiero przyciasnac go trzeba 😠 pozatym musi wiedziec na co moze sobie pozwolic a na co nie. powiedzialam,ze jak chce to niech chodzi z kumplami na piwo to w ciagu tygodnia 4 razy byl 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchaj może on po prostu musi się troszkę "wyszaleć" przed pojawieniem się dzidzi bo może czuje, że później już nie będzie tak dobrze. A nie mówi Ci o problemach w pracy bo nie chce Cię denerwować, więc ty wyluzuj bo jak Ty go tak ciśniesz to wcale się nie dziwie, że 4 razy w tygodniu wychodzi, żeby sobie odpocząć i pogadać z kumplami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ciśnienie spada czy co bo mnie tak głowa boli a do tego kręgosłup czuję, no i oczywiście jeszcze ta pogoda jest stanowczo za gorąco 😞 😞 😞 😞
Teraz muszę zmykać bo męża do pracy muszę zawieźć :P :P :P
Gdzieś za 1,5 godzinki będę z powrotem 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko o to chodzi ze on juz sie wystarczajaco wyszalal... zanim byl ze mna mial dziewczyne z ktora byl ponad 3 lata prawie 4 i on chyba mysli,ze ja bede taka jak ona ze zawsze na wszystko sie zgodze.

Denerwuje mnie,ze jak ja musze lezec cale dnie w lozku to on sobie chodzi z kolegami na piwo bo powinien byc tutaj,przy mnie.

On tez sie tluamczy ,ze mi nie mowi bo ja sie wszystkim za bardzo przejmuje i denerwuje. Moze to fakt,ze bardzo nerwowa jestem ale jak nie mam powodow do nerwow to sie nie denerwuje.

Ostatnio powiedzial,ze jak sie dzidzius urodzi to bedzie wszystko tak jak ja chce, ze moze wogole z domu nie wychodzic. a chyba wolalabym ,zeby wtedy wychodzil bo teraz jest mi naprawde ciezko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zanim odbuduje to zaufanie to mina lata... jesli wogole odbuduje... bo poki co sie nie stara... umowilismy sie,ze bedzie na 16 w domu, pozniej powiedzialam ze na 17 a oni nawet jeszcze z nad morza nie wyjechali a korki sa gigantyczne wiec pewnie bedzie o 21 lub 22. tylko niedziele ma wolne, a druga z kolei spedzamy osobno 😞 tydz temu pojechal do poznania z kumplami a dzisiaj nad morze ehh a poprzednia niedziele to byla ta po moich urodzinach i tez spedzona osobno i to w dodatku w wielkiej klotni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi się dziś nudzi 🤨
Byłam dla towarzystwa z mężem i córką na basenie. Oni pływali a ja siedziałam i czytałam książkę. I tylko się wymęczyłam, bo było strasznie duszno 🤨

Teraz mąż zrobił obiad i we mnie wciska 😉
Dzwoniłam do znajomych, by wpadli na kawkę, bo zanudzę się na śmierć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie u gory jest chyba 40stopni :/ na poddaszu sie zawsze dach nagrzewa :/ tymbardziej,ze mamy blache ehh jest nie do wytrzymania! i glowa mnie strasznie boli :/ poki co siedze na dole i ogladam tv tam zawsze jest troche chlodniej... tak wogole to marza mi sie biale meble,tylko,ze jak cos sie pobrudzi to moze byc ciezko :/ ale fajnie by wygladaly, karmazynowa czerwien i biala czekolada na scianach a do tego biala kanapa z eco skory i stolik pod tv ... cos pomysle 😁 moze jeszcze mi sie kolory odwidza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...