Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pannanikt ja natomiast dzisiaj prawie nosa nie wynurzlam z domu. Wzielam psa i zrobilam z nim rundke dookola ulicy ale ile to moglo trwac, 2-3 min? jemu tez sie chodzic chyba nie chce w te upaly bo ja swoim wolnym tempem szlam,chyba najwolniejszym a on tuz bok przy nodze a tak to zawsze troche z przodu szedl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a ja ide sie popluskac w wannie pelnej letniej wody 🙂 nalalam sobie zimna ale nie weszlabym do niej hehe :P

Bylam z Killerem na spacerku i kundel do nas podbiega killer sie cieszy a ja mowie temu kolesiowi od tego psa ze lepiej niech go wezmie bo jak do nas podejdzie to ja puszczam smycz i niech sie dzieje co chce. Odrazu wzial tego kundla na rece i zwial 😁 😁 😁 a Killer na mnie smutnym wzrokiem bo myslal,ze sie pobawi. Troche mi go szkoda bo pewnie czuje sie nie lubiany. On chce sie ze wszystkimi zwierzetami bawic a one go atakuja 😞 o dziwo moj stary kot zyje i ... nic mu nmie jest 🙂 Kiluś go chyba nie ugryzl tylko nosem popychal tak jak jeza 🙂 bo pewnie wam nie pisalam ale od jakis 6lat jeza mam 🙂 najpierw byl na ogrodku a w tym roku przeniosl sie na podworko,tylko trzeba go przeniesc spowrotem do ogrodka bo jeze sa cale w pchlach i mi psy i koty pchly polapia :/ kuzynki wpadly mnie odwiedzic, zrobilam porzadki w szafie i zadzwonilam zeby przyszly pomierzyc. Ja i tak juz tego nosic nie bede a w szafie ledwo wszystko upycham :/ ale zawsze jest dylemat co ubrac... dobrze,ze teraz lato mamy to te ubrania nie sa takie drogie wiec zawsze mozna sobie cos dokupic bo zima ceny sa strasznie wysokie :/ zaplacilam za taki golf z krotkim rekawem 70 czy 80zl a po drugim praniu byl pomechacony :/ albo taki dluuuugi golf, tez kupe kasy a tez wyglada jakbym go miala conajmniej 10lat :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś taka zmęczona jestem że nawet nie chce mi się iść kolacji zrobić 🤔 🤔 🤔 A gdzie jeszcze synka wykąpać i siebie 🤢 🤢 🤢 Totalnego lenia mam w sobie 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłam żadnego co by mi pasowało lub nie pokrywało się z imionami dzieci, które są w naszej rodzinie ☺️
W dodatku szukam takiego imienia, by łatwo je było wymawiać tutaj.
Z wymową imienia Majki nikt tu nie ma problemu 🤨 Za to piszą w różny sposób.
Są w sumie imiona, które pisze się tak samo np: Julia, Robert, Anna, ale tych nie biorę pod uwagę 😉
Mój mąż za to ma typy: dla dziewczynki KIM dla chłopca ERYK. Ja do tych imion nie mam przekonania 🤨
Co do muzyki. Puszczam jak najbardziej, ale jeszcze nie zauważyłam reakcji dziecka na muzykę.
W każdym bądź razie jak sama śpiewam to dzidzia kopie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam dzisiaj dzień do bani, nie dość, że jestem przeziębiona to jeszcze sie wkurzyłam bo mi perdzielnięta sąsiadka mniej więcej w moim wieku (mieszkam tu dopiero rok więc nie wiem dokładnie) po moim przyjaznym pytaniu czy boi się piesków, bo moja chciała się przywitać, stwierdziła wyniosłym tonem, "że ja nie jestem z Tobą na TY", ja już kuźwa czasem nie mam siły na tych debilnych sąsiadów, nie ważne jak jestem miła Ci i tak mają jakieś wąty, chyba będę kontynuowała bycie wredną i tyle bo po co mam słuchać taki bzdur i odpowiadać jakieś głupiej lasce "przepraszam PANIĄ bardzo" no kur........ jestem wściekła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...