Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam 🙂
Nadrobiłam posty, ale nie będę się do nich odnosić, bo zaraz lecę po Majkę do przedszkola.

Byłam dziś u healt visitor (taka jakby pielęgniarka dla dzieci).
Marika rośnie,ma już 6480 🤪 I to chyba jedyny powód do zadowolenia.
Poza tym tak jak myślałam, wypryski na czole to już nie ciemieniucha a egzema (czyli azs) 😞 😞 Mam się zgłosić do lekarza po kolejne maści... Dodatkowo jeszcze bardziej muszę przycisnąć swoją dietę...
Za to zaleciła mi wprowadzanie jedzonka dla Mariki, bo 2-3 karmienia nocne nie powinny mieć miejsca. Także od jutra startujemy z marchewką 😉
Pielęgniarka zadzwoni do dietetyka i od 6 miesiąca wprowadzimy jej Nutramigen. Zadzwoni również na oddział okulistyki, by szybciej nas tam przyjęto. Ach płakać mi się chce... Marika widzi na odległość 30 cm... 😞 😞 😞 😞 Doła mam totalnego, bo czekamy już 2 miesiące i cisza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO NAJEŻDŻASZ KURSOREM NA WYBRANY OBRAZEK I WCISKASZ PRAWY KLAWISZ MYSZKI, WYBIERASZ KOPIUJ ADRES NOŚNIKA I WKLEJASZ GO TAM GDZIE WKLEJASZ KODY DO ZDJĘĆ ,POTEM WCISKASZ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ I GOTOWE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pewnie mnie już nie pamiętacie... Czytam Was namiętnie cały czas. Też jestem grudniówką. Urodziłam tak jak Anja 29 grudnia córeczkę Amelie przez cc.
Dużo piszecie o rozszerzaniu diety i o tych kaszkach. Ja mojej malutkiej niestety diete musiałam rozszerzyć troszkę wcześniej ponieważ straszny z niej niejadek i moja pediatra kazała wcześniej wprowadzić słoiczki, bo to akurat je bardzo chętnie. Chciałam się dowiedzieć coś o kaszkach, tzn jak Wy je podajecie, bo ja kupiłam kaszke mleczno-malinową z nestle i daje Amelce łyżeczką, a Wy piszecie o jakiś kaszkach do mleka... Jeśli mogłabym się jakie to kaszki i w jakich proporcjach podajecie je do mleczka.
Pozdrawiam Was mamusie bardzo serdecznie! I z góry dziękuje za jakąs odpowiedź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANNIIUUSSIIAA KOBIETKO GDZIE TY SIĘ PODZIEWASZ??? ZAGLĄDASZ ALE SIĘ NIE ODZYWASZ TO NIE ŁADNIE 😉 😉

JA BARTKOWI DAJE KASZKĘ MLECZNO RYŻOWĄ Z MORELKAMI I MALINKAMI I ONE SA NA BAZIE MLEKA MODYFIKOWANEGO WIĘC ROBIĘ JE NA WODZIE 🙂
ZAGLĄDAJ DO NAS CZĘŚCIEJ 🙂

A PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJĘ CÓRECZKI I ŁADNE IMIĘ WYBRAŁAŚ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No udało się Aga 😁

Aniusia kobieto gdzieś Ty była jak Cię nie było? Pisz do nas częściej!
Co do kaszek to dziewczyny Ci napiszą bo ja kaszek jeszcze nie daję i jestem w tym temacie zielona 🤢

Laski jestem przeciwniczką puszczania TV takim maluchom, ale Mittka mnie natchnęła z tą bajką, włączyłam w TV jakiś kanał dla dzieci i Piotrek siedzi jak zaczarowany 😁 Jak dla mnie to wygodnictwo i uczenie złych nawyków, ale trudno hahaha 😁 😁 😁 Tak samo jak się zarzekałam, że nie będę spała z dzieckiem, a śpię już 4,5 miesiąca 😜

A jak już o kaszkach to napiszcie jakie mleko dajecie dzieciom? Wiem, że część daje NAN, a reszta? Wiem, że ten temat też już był, ale zapomniałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja próbowałam podawać NAN AR ale mała po nim ulewała. I tak zostałam przy Bebilonie AR. Co do TV to moja Madzia jest obecnie na etapie Bebe Lilly

A jeśli chodzi o spanie to też zarzekałam się ze Madzia od poczatku będzie spała w łóżeczku. A noce spędza nadal ze mną. Tylko w dzień ją kładę do łożeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maly wstal... zjadl 50 mleka i zmaienilam szybko na butle z kaszka i zjadl jeszcze 100....

teraz lezy na amcie i gada.... na razie spokoj... ide zaraz sie z nim pobawic...

ja tez na poczatku dawalam bebilon ale maly sie budzil w nocy po nim, ulewal i jakis niespokojny.. zmienilam na nan i jest spokoj...

lekarka mi mowila ze bebilon lepiej dawac po 1 roku zycia a takto lepiej nan ale wiadomo ze co kraj to obyczaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...