Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja też się właśnie obudziła zaraz dostanie kaszke i wybywamy.Przejde się do maluszka z kwietniówek 🤪

A ja na obiad chyba wyciągnie krokiety z kapustą i grzybami i do tego w kubku zrobie sobie barszczyka czerwonego i tyle 😜 ja to zawsze po najmniejszej lini oporu 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

witam witam 🙂
moj szkrab tez jeszcze nie przyciaga nog do siebie - wie jedynie ze ma kolana po ktorych mozna reka walic 😁
agnieszkaw26 ja tez kupilam kiedys sudokrem w nadzieji ze bede go uzywac ... mlody mial kiedys troszke pupke odparzona i posmarowalam to bylo jeszcze gorzej 🤢
ja tez chcialam kupic takiego gada w biedronce ale wtedy kasy nie mialam a teraz nie moge nigdzie ich znalesc 🤨
a ja tam dziewczynki nie mam problemu z gotowaniem mleka bo kupila sobie taki garnek do mleka http://www.allegro.pl/item1003452330_garnek_do_gotowania_mleka_2_0l_nowy.html za 16zeta w biedronce 😁 choc kartoszki kiedys mi sie przypalily 😠
skoreczka to nie znaczy ze jestes w ciazy ... po prostu organizm po ciazy jest bardzo rozregulowany wiec jaz mozesz ja miec a za miesiac nie - nie martw sie na zapas 🙂
fredeczkaa fajnie ze sie juz pojawilas bo sie martwilysmy o ciebie 😉 ubranka sliczne
Wiola mam nadzieje ze majecce szybko przejdzie to chorubsko lap buziaki dla niej 😘 😘 😘

ale sie rozpisalam - kto to bedzie cztac 😜 ale chyba wszystko ujalam w tym poscie ... mlody spal wiec mialam troszke czasu teraz ide przeprasowac kilka ubranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś robię makaron z pesto i kurczakiem. Chociaż sama to najchętniej bym się żywiła powietrzem. Jestem taka gruba, nieatrakcyjna...błeee... nie mogę na siebie patrzeć.

Od maja moja mama będzie miała więcej czasu więc postanowiłam wykupić sobie karnet siłownia plus basen i chodzić 3-4 razy w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!
Jest godzina 13 z minutami a ja już ledwo patrze ze zmęczenia. Musiałam uśpić Amelke i mam trochę czasu (ciekawe jak długo). Upiekłam już dwa ciasta (krówke i makowiec), bo dzisiaj mój dziadziuś ma imieniny i musze mu ciasto zawieź. Mam jeszcze tyle sprzątania w domu, bo jesteśmy po malym remoncie łazienki. Z reguły generalne porządki robie w sobote, ale jutro jedziemy na cały dzień do teściowej (jakieś 30km) i nie będzie mnie cały dzień, a mamy nie chce z tym całym bałąganem zostawiać więc musze to zrobić jeszcze dzisiaj.

Skórko nie przejmuj się, okres napewno przyjdzie. Ja ostatnio też się denerwowałam, że nie dostane @ chociaż biore pigułki, ale brałam też w między czasie antybiotyk a mój mąż o tym nie wiedział, także siedziałam jak na szpilkach.
Coś ostatnio mnie bardzo jajniki bolą, nie wiem od czego... Może gdzieś namarzłam.
U nas ze spaceru dzisiaj nici, bo niby słońce świeci, ale piździ jak za cara.

Biore się za robote, odezwe się wieczorem!

Dzięki za komentarze na NK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my juz po spacerku a raczej ja bo zglodnialam 😁 mlody jest w wozku pod balkonem na dworze i tam sobie chrapie ...
aanniiuussiiaa174 masz juz 14 oklaskow 🤪 - dogonisz nas szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerku...

bylam na piechote w realu.. okolo 3 km we jedna strone i troche zaszalam i kupilam malemu trohce ciuszkow ale juz wiekszych i troche zabawek i jedzonka 🙂

jestem u rodzicow, maly zjadl pol sloiczka jarzynowej, dobil mlekiem i spi w wozku na balkonie u rodzicow bo jak pamietacie to ja nie mam balkonu 😞

zycze Wam mielgo dizonka...

ide na obiad...

wieczorem nie zagladam bo moj maz oglada nadal dr housa dopiero 2 sezon, a lapotopa cos mi sie nie chce odpalac...

buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na spacerku.Weszłam na poczte i zapłaciłam za przescieradełko i poszewke na podusie dla syneczka. Niestety nie mogłam zamówic tez poszewki na kolderke bo mam jakas wieksza, niestandardowa. Kupie pozniej jakis materiał to mama mi uszyje. Wkleje wam wzor jaki wybrałam.

Panno Nikt takie głupoty ludzie wygadują!!!!!!!!
AgaK ja tez jestem głodna dzis, bede robic wieczorem spagettii 🙂
Nie znam nowej kolezanki...witam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy ze spacerku, dziś byliśmy we trójkę bo mąż ma wolne. Teraz wynosi gruz z łazienki.

Kupiliśmy Piotrusiowi 3 bodziaki i spodenki 🙂 Pokończyły nam się spadkowe ciuszki i teraz musimy kupować wszystko sami. Póki co mamy 6 bodziaków na 74, a to przecież mało bo czasami idą 3 dziennie. Body z krótkim rękawem i bez rękawa kupuję już na 80 🤪

Byłam też kupić kaszkę...ile tego jest 🤪 mleczne, ryżowe, mleczno ryżowe, na mleku, na wodzie... RATUNKU!!!! Kupiłam mleczno ryżową na wodę z Nestle o smaku banana! Nie wiedziałam, że to takie skomplikowane 😁

Dzisiaj pustki na forum bo piękna pogoda to grudniówki na spacerki pouciekały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

my po spacerku ale WIki spi jeszcze w wozku :P

ja zerwalam paznokcie bo wczoraj przywalilam rano w lodowke i jeden mi odpadl a pozniej w pracy jak sprzatalam to w kaloryfer i mi sie naderwal i tez oderwalam i wkoncu wszystkie sciagnelam :/ a teraz bola bo paznokcie sie jeszce dobrze trzymaly 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...