Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
moja kolezanka tez miala ten problem, byla u lekarza i jak podobno sie karmi z przerwami powzyej 6h to niby powinno sie juz dostac okres, a w nocy ona rzadko karmi wiec ma przerwe ponad 6h... zrobila test i jest w ciazy... Jagoda jest starsza od lukasza o tydzien...

troche podlamana ale co tam.. mowi ze sie wychowa.. hihi

zabezpieczali sie gumka ale nie zawsze zdazyli jak to ona mi mowila, ale wiadomo ze nie we wszystkich przypadkach musi okres wystapic...

moj maly lobuz w koncu zasnal... a mnie tak wszystko boli.. dopiero okres sie rozkrecil bo wczesniej cos tylko kapalo...

obiad zrobiony.. mam devolaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga no to mnie pocieszyłaś 😠 😠 😠
ja w nocy też karmię, no a w ciązy to tak za bardzo nie mam po czym być, ale zawroty mam straszne, juz się zastanawiam od czego 😠

a z tymi kluczami to tyle dobrze, że Lenka została na dworze a ja z zakupami weszłam bo jak ją bym zatrzasnęła to ciekawe co bym zrobiła, pinda głupia 😮

a i dzwoniła do inspekcji pracy i pracodawca, żeby się mnie pozbyć musiałby zlikwidować firmę, a tak musi mi dać urlop wypoczynkowy i wychowawczy, wypoczynkowego mam zaległego ok 20 dni i 26 z tego roku, więc w sumie ok 9 tyg mi wyjdzie, czyli gdzieś pod koniec lipca mi się skończy, juppi 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ DAWNO PIORE LENKI CIUSZKI Z NASZYMI. UŻYWAM TYLKO DELIKATNYCH PŁYNÓW DO PŁUKANIA. NIC KOMPLETNIE JEJ NIE JEST.

EMMAX A JAK TAM ROZSZERZANIE DIETY MALUTKIEJ? JE JABŁUSZKO??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaw, jabłuszka mamla kaszke jej dałam kilka razy i tez, ale bez wiekszego szału tak na sile i na razie nic wiecej nie dawałam 🤔

aga84, macierzynski mam do 27 maja, a pózniej urlop, zaległy i cały z tego roku 😜

a piore w dzidziusiu i na razie tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już w domku 🙂

Ami to Basia niezła zdolniacha 🙂 chociaż moja też ciągnie,właśnie teraz znęc się nad obrusem i zaraz mi zwali laptopa 😜

Emmax masz szczęście że tylko tak się skończyło koleżanka ostatnio zatrzasnęła klucze a kolejne klucze były w drzwiach i mąż po drabinie wchodził.Dobrze że to pierwsze piętro i że okno było uchylone 🤪
Ja też już piore w zwykłym proszku i małej nic nie ma 🙂

Kurcze zdjęć mi się nie udało zrzucić od rodziców 😮 i nadal bez fotek jestem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdrzemnęłam się z Piotrkiem i teraz jestem do niczego! Nienawidzę spać w dzień 😠

Emmax nieźle się urządziłaś z kluczami 😁 😁 😁
Powtórzę kolejny raz, żebyś wstawiła nam fotki Leny z chrztu 😉

Asiu leć do apteki po test! No niezłego pecha byś miała, ale zdarza się 😁
Wiem, że Tobie pewnie nie do śmiechu 😜

Ja mam zwolnienie do piątku to jak mnie Piotrek wkurzy to od poniedziałku wracam do pracy 😜 Żartuję oczywiście!! 😁 😜

Aga84 ja piorę w proszku dla dzieci i też póki co tak zostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek jeszcze nie dam bo nie mam 😉

aga urlop należy nam się cały za 2010, mimo, że idę na wychowawczy i dlatego mi się aż tyle nazbierało, a w zeszłym roku tylko kilka dni wykorzystałam żeby został mi na ten rok, tak to sobie sprytnie wykombinowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ale dałaś czadu z tymi kluczami 🙂 całe szczęście że tak się skończyło...

ja piorę ciuszki jeszcze oddzielnie w Bobasie i używam płynu lenor albo silan bo przepięknie pachną. Na razie nie zamierzam tego zmieniać, choć czasami nasze rzeczy wrzucę z ciuszkami małego w jego proszku, ale nie bieliznę 🙂 uwielbiam ten zapach rzeczy upranych w tym płynie i są tak cuuudownie miękkie no i lobie jak ktoś nas odwiedza i mówi "ale tu pachnie dzieckiem" albo jak ktoś trzyma małego na rękach i mówi"jak on pięknie pachnie" 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Ewo śpiochy byle jakie, nie ma sie szczególnie czym chwalić bo zaczęłam oglądać i musiałam małego wziąć na kolana no a z nim to już pierwsze lepsze kupiłam :
tu zielony http://www.allegro.pl/item1020381712_nikus_spiochy_spioszki_bawel_r_74_kolory.html
tu niebieski i turkusowz http://www.allegro.pl/item1022791183_spiochy_spioszki_latek_ewa_klucze_r_74.html
tu niebieski http://www.allegro.pl/item1020383576_nikus_hit_wiosna_spiochy_z_wesolym_nadru_74.html

i to wsio, takie średniaki ale z braku laku mogą być 🙂

a tak w ogóle to pojechałam dziś po bandzie i zrobiłam dziś spagetti ale nie z mięskiem tylko wkroiłam do sosu cienkie parówki bo mięsa nie było 🙂 no ale poprałam i poprasowałam całą stertę ciuchów i padam na ryjek. Byliśmy na spacerku ale nie da sie wyrobić na dworze w taką duchotę i parnotę...
spadam do mojego smyka
do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę posadzić pelargonie na balkon, no i cała sterta prasowania czeka, a mała śpi, no i na kolacyjke zrobię sałatkę grecka, tak mnie naszła ochota 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie kobietki dzis 🙂
Emmax ja juz posadziłam, ale jeszcze inne kwiatuszki sobie upatrzyłam w sklepie 🙂 A swoja drogą dobrze ze dostałas sie do domu 🙂
Ewa trzymam kciuki 🙂
Co do prania to tez sie boję, ale jak skonczy mi sie proszek dla dzieci to zaczne prac w normalnym.
Przepraszam ze do wszystkiego sie nie odniosę ale burza nadciaga i musze wyłaczyc kompa!!!

A i martwie sie o Fredeczke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...