Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

SKÓRECZKO TO SUPER BO JA OPRÓCZ ŻE CIĘŻKO WCHODZIŁO MI SIĘ NA BRZUSZEK BO STRONY WCHODZIŁY DOŚĆ DŁUGO TO DZIŚ W MGNIENIU OKA WSZYSTKO SIĘ WŁĄCZA A TAK RESZTA BEZ ZMIAN 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to masz dziś zabiegany dzień! No i rzeczywiście czas szybko zleciał 😞

Kajtucha brawo dla Szymusia!!!

Skóreczko to gratuluję pysznego żurku 😁 Ja jeszcze nigdy nie robiłam 😮

AgaK tak to jest, ciągle w coś trzeba kasę wkładać 🤢

Mój mąż załatwił sobie wolne na jutro, mieliśmy jechać do ogrodu japońskiego, może do zoo, a tu taka lipna pogoda! Jak zwykle jak się coś planuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaK pewnie zabiegane, zapracowane 🙂 A mnie brzydka pogoda nie mobilizuje 😜 Leniuch i tyle! A ja musze wypisac zaproszenia na chrzest i nie mogę sie zebrac 🤨
Ewa no jednak wybieracie sie do ZOO 🙂 Oby słonko wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka do dupy Kamil co trochę się budził dawno tak nie było 🤨
Dzisiaj zresztą coś niewyraźnie wygląda ale gorączki nie ma jak mu mierzyłam, mam nadzieje ze ode mnie nie złapie bo się zastrzelę, znowu szczepionka była by przesunięta a miał mieć 23 kwietnia!
Ja się czuję fatalnie gardło boli i 7 poty mnie oblewają a w skąpej piżamie tylko siedzę 🥴
Miałam wczoraj jechać do Piotrkowa ale do lekarza zapisano mnie dopiero na jutro więc wolałam jeden dzień dłużej z mężem pobyć 😘
Zapomniałam wam napisać że ten domek na wsi nie wypali 😞 Właściciel ciągle jakieś utrudnienia wymyślał i ubzdurał sobie że umowę tylko słowną może złożyć nigdzie na papierze swojego podpisu nie złoży! Głupi palant myślał że sobie jelenia znalazł my zrobimy remont za 10 tysiaków bez żadnej umowy a on nam po 3 miesiącach powie do widzenia 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jestem skazana więc na teściową 🤢 🤢 🤢 😠 😠 😠

Co do witamin to biorę Falvit mama i myślę ze ok są 🙂 A kaszkę daję łyżeczką nie butelką.

Testu nie robiłam bo jutro do gina się wybieram po przedłużenie tabletek anty więc wszystkiego się dowiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUDNIÓWKI LENIUSZKI 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
JA DO PISANIA NA GRUDNIÓWKACH NIE MAM LENIA ALE DO SPRZĄTANIA W DOMU STRASZNYM 😜 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde mojego męża nadal nie ma... nie wiem gdzie go wcięło... juz prawie 2 godziny

A mój Szymek przed chwilą tak się rozpłakał, bo uderzył się o moją głowę tak go zarzuciło bo śpiący mega był oj i tak płakał... no ale po ciężkich trudach padł przy suszarce ze smokiem w buzi... jak nigdy!!!

Asiulek, szkoda że tak wyszło z tym domkiem. Facet naprawdę jakiś porąbany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ale byłoby jakby dzidzia w brzuszku u ciebie zamieszkała 🙂
Szkoda ze domek nie wypalił, no ale jak człowiek cos bardzo chce to czasem wszystko na opak 😠
Ewa i Aga to piszcie, piszcie bede miała komu odpisywac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu to szkoda, że z tym domkiem nie wyszło 😞 No, ale jeszcze sobie coś znajdziecie!
Zdaj nam jutro relację z wizyty u lekarza bo my ciekawskie baby jesteśmy 😁

Ogarnęłam z grubsza chałupkę, wstawiłam pranko i wstawiłam wodę na inkę 😉 Tylko jakieś ciasto by się przydało! Piotrek po wczorajszych wojażach dzisiaj odsypia więc mam chwilkę żeby poleniuchować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😉

Nocka okropna... Biedula moja tak się drapała, że spać nie mogła 😞 Więc pomagałam jej się drapaćdo 4 rano 🤔 😮 Teraz odsypia...
A ja siedzę w szlafroku i nie mam siły na nic... Mam taki bałagan, że szok ☺️

Asiula bardzo mi przykro, że domek nie wypalił :/ Mieszkałam 2 lata z teściową... Ja na parterze, ona na piętrze, ale i tak była u nas codziennie 🤔

Jeny nadrobiłam posty i nie wiem co miałam jeszcze napisać...

Aha

Wiolu ale ten czas leci... współczuję Ci tych rozstań 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mężu wrócił...był sobie poszukać miejscówki na łowienie ryb... placek jeden... dziś mu budzik dzwonił dwa razy nad ranem bo chciał iść na ryby... i co? wyłączył telefon i poszedł spać dalej... więc schodzę z kompa...może później zajrzę.
Idę na jakieś zakupki do naszego "wieeeeelkiego" wiejskiego sklepu w którym nigdy nic nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ POSPRZATAŁAM MIESZKANKO. LENKI UBRANKA SIĘ MOCZĄ, BO WSZYSTKO ZAFAJDANE W JABŁUSZKU I CHRUPKACH KUKURUDZIANYCH 😁

NIUNIA SIĘ WYSPAŁA, TERAZ SIEDZI U MNIE NA KOLANACH I WALI KUPALA 😁 A TAK MI BYŁO TESKNO ZA KUPAMI JAK 2 DNI NIE ROBIŁA 🙂

ASIA SZKODA ZE TAK WYSZŁO, ALE Z DRUGIEJ STRONY DOBRZE, BO KURCZE GORZEJ BY BYŁO JAK BY WAS WYROLOWAŁ 😞

KAJTUCHA TWÓJ SZYMUŚ TO BYSTRZAK 🙂

EWO WIDZISZ JAKIE SA PLUSY DUZYCH MIAST - U MNIE ZOO NIE MA ..BA... NAWET KINA NIE MA 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu mam dzwonić do gościa bo ma w rozsądnej cenie kawalerkę do wynajęcia (650zł w tym czynsz) i od września ma być wolna, od dziś zaczynam się modlić żeby się udało bo tu opiździeję 🤢

Dzisiaj teściowej nie pozwoliłam wejść do Kamila bo się psika tak jebitnie mocnymi obrzydliwymi perfumami że masakra i później nie mogę tego zapachu wywietrzyć z pokoju 🤢 Powiedziałam że po prostu mi śmierdzą te perfumy i żeby nie wchodziła 😠 Uśmiechnęła się i niby ok ale pewnie tylko wyszła to był telefon do córeczki żeby mi dupę zjebać 🤢 😠
No co ja zrobię że jej najzwyklej na świecie nie lubię... 🤨 🤢

A mam pytanie Kobitki czy uchylacie okno jak jest dziecko w pokoju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA W ZUPEŁNOŚCI CIE ROZUMIEM. TEZ NIE NAWIDZĘ ZAPACHU OSTRYCH PERFUM. DZIŚ Z RANA BYŁ U MNIE NA CHWILKĘ GOŚCIU KTÓRY BĘDZIE NAM ROBIŁ POLBRUK NA PODWÓRKU I BYŁ TAK WYPSIKANY ,,CZYMŚ" ZE TYLKO JAK WYSZEDŁ OD RAZU OKNA POOTWERAŁAM...
JEŚLI JEST LENA W DANYM POMIESZCZENIU TO OTWIERAM UKNO, UWAŻAM TYLKO ABY NIE BYŁO PRZECIĄGU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobre jesteście z tymi plackami 😁 😁 😁 😁

Ja mam w sumie cały czas otwarte okno, zamykam tylko jak jest zimno tak ja dzisiaj brrr. Przy uchylonym oknie wszystkim nam się lepiej śpi 🙂 Moim zdaniem nie ma kisić dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ RACJE EWO, JA TEZ NIE LUBIĘ SIĘ KISIĆ 🙂

A MOJA CÓRECZKA PODŁAPAŁA LEŻENIE NA BRZUSZKU. NIE WYLEZY NA PLECKACH. WCIĄZ SIĘ PRZEWRACA 🙂 I WIDAĆ ZE JEJ SIĘ TO PODOBA

[URL=http://img693.imageshack.us/i/dsc07223640x480.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/1183/dsc07223640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...