Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja pamiętam jak urodziłam córkę to każdy przynosił coś różowego a mnie już od tego koloru mdliło. Więc jak dorwałam się kasy to pokupywałam trochę niebieskich ciuszków.
A potem koło roczku, kiedy zaczęli mylić małą z chłopcem, bo nie miała włosków, to znów trochę kupiłam różowego.
Teraz moja mała ma kręcone loki, ale nadal krótkie. Ale teraz już wiadomo, że jest dziewczynką i najczęściej ubieram ją na ciemno:brązy, czernie itd. Oczywiście na kolorowo też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Cos jest ze mna nie tak, jestem permanentnie zmęczona, właśnie wstałam bo znowu musiałam się zdrzemnąć 🤨 🤢 może to ta anemia...

Megulka twoja sunia jest śliczna ale tak się zastanawiam czy o9na będzie razem z wami w mieszkaniu jak maleństwo się urodzi czy na dworzu?Jeżeli z wami to musisz ją jak najszybciej nauczyć czystości, zanim maleństwo pojawi się na świecie. Ile ma miesięcy?

Fredeczka ja sie zdecyduję na nosuidełko, to pierwe co podałaś to już jest dla większego dziecka bo montuje sie je na plecach, ja kupuję nosidełko/fotelik samochodowy.

Ewa ale mi narobiłaś smaka na gotowaną kukurydzę, uwielbiam ją!!!!

Czy wy jakos hartujecie swoje brodawki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, wystarczy juz tego chwalenia się hehe 😉

Wiola mi ochoty na kukurydzę narobiła Agusia i musiałam pobiec do sklepu :laugh:
Też ostatnio zastanawiałam się czy powinnam jakoś zadbać o brodawki, ale póki co nic nie robię. Wiem tylko, że muszę się zaopatrzyć w takie silikonowe nakładki do karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu... Wcięło mi posta.

Ewa, śliczne ubranka 🙂 Zwłaszcza body i pajacyk w paski, sama słodycz.

Ja piersi nie hartowałam, nie miałam też problemu z karmieniem, ale wiadomo, że nie zawsze jest tak samo 😉

Moja córcia śpi od ponad godziny, padła na fotelu. Ciekawe o której wstanie a tym bardziej o której znowu zaśnie 😉
Na jutro ma zadanie zanieść do szkoły zdjęcia jak była małym bobasem. Jak otworzyłam album to aż się rozczuliłam. Gdzie ten czas uciekł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was laski 🙂 🙂 🙂
O proszę 13 stron do nadrobienia 🤪 🤪 🤪
Ale to nic chociaż miałam co robić :P :P :P
A więc Ewo ciuszki są słodkie 🤪 🤪
Megulka sunia jest śliczna ale ucz ją już dyscypliny bo jak dzidzia przyjdzie to potem problem będziesz miała 😉 😉
A ja kukurydzę też dziś jadłam u teściowej i łazanki :laugh: :laugh:
Wiolka pomysł interes zajefajny :laugh: :laugh:
Fredeczka no widzisz jacy faceci potrafią być kochani :P :P
A brodawki to mi mąż hartuje :laugh: 🤪 :laugh: 🤪
A reszty nie pamiętam :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj nie wiem Wiola czy będę w stanie tak brutalnie potraktować moje biedne brodawki :laugh:

Doświadczone mamuśki wzięło na wspominki 🙂 Szybko czas ucieka, prawda? Teraz zaczynam to widzieć po ciąży... dopiero były 2 kreseczki na teście, pamiętam to tak dokładnie a tu już bliżej niż dalej do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny leci ten czas 🙂 🙂 Ja pamiętam jak z Kamilkiem byłam w ciąży a to było 6 lat temu a teraz już z drugim maleństwem i tak samo nie mogę się doczekać kiedy taką kruszynkę przytulę 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...