Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DagiM ja tez tak zawsze mialam a teraz poprostu wszystko kalkuluje i nie kupuje wszystkiego ,bo za swoje pieniadze dopoki rodzice dawali to 200zl co tydzien,co dwa wydawalam na ciuchy ktorych nawet nigdy nie ubralam :P poprostu teraz nie chodze po firmowych sklepach tylko takich malych sklepikach chociaz u nas tez sa oryginalne ciuchy np z h&m tylko ,ze o polowe taniej 🙂

Mi piersi wydaja sie mniejsze przez brzuch bo tak to zawsze brzuch byl mniejszy a teraz jest na rowni albo nawet troche wiekszy :P

Rozstepu nie mam ani jednego 🙂 🙂 🙂 tzn mam ale to stare bo zawsze bylam mala i chuda poprostu bo nie mozna powiedziec ,ze szczupla i przez 2mies bardzo przytylam a wlasciwie to nabralam ksztaltow i mi sie rozstpy porobialy ale malutki i biale wiec jest ok. A cellulit mam okropny ;/ poprostu masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej kobietki,

nadrobiłam zaległości 🙂
Wczoraj chyba poczułam ruchy dzidzi, tak jakby mi ktoś 3 razy zapukał w brzuch od środka, i dzisiaj też kilka razy mi coś w brzuchu podskoczyło, nigdy nie miałam czegoś takiego, jest to bardzo delikatne, ale to coś innego niż jelita, jak myślicie czy to dzidzia?
A no i ja bym nie określiła tego ani jak motylek ani jak rybka w brzuchu, takie delikatne kopnięcie 🙂
Ale fajne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX MASZ PRAWO JUŻ CZUĆ DZIDZIĘ. JEST TO NIESAMOWITE UCZUCIE. JEŻELI POTWIERDZA SIĘ TWOJE PRZYPUSZCZENIA TO SERDECZNIE TOBIE GRATULUJĘ. :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

ZOBACZCIE JAKI TANI WÓZEK ZNALAZŁAM NA ALLEGRO http://www.allegro.pl/item693606675_wozek_wozki_piko_3w1_prawdziwa_okazja_kolory.html
MI BYNAJMNIEJ SIĘ PODOBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i ja tez zaszalałam 🙂 właśnie wróciłam z domku z maluśkimi dżinsami, bodami i pajacykiem z weluru dla maluszka. Miałam poczekać do poniedziałku i kupic coś po usg ale nie mogłam już sie powstrzymac jak zaczęłyście pisać że juz macie cos dla swoich maleństw a ja jeszcze nic.
Ania udanego urlopu 🙂
Emax to na pewno dzidzius 🙂 ja też tak delikatnie poczułam jak Ty 🙂 Teraz to juz sie zacznie na całego 🙂 mnie moj skarbuś juz codzień mocniej kopie, wspaniałe to jest uczucie. ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE TO JEST MIŁE JAK OPOWIADAMY SOBIE CO KUPIŁYŚMY DLA NASZYCH MALUSZKÓW:laugh: JA JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JAK BĘDZIEMY CHWALIĆ NASZYMI MALUSZKAMI OCZYWIŚCIE JAK NAM CZAS NA TO POZWOLI:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potem już pewnie rzadziej będziemy tu zaglądać jak maluszki będą z nami 🙂

Heh ale dziewczyny szalejecie z tymi zakupami ja zaszaleje 7 jak będę po usg 🤪

Agnieszka wózeczek fajny i cena rzeczywiście zachęca do kupna.Jak się chce to się potrafi znaleźć coś w przystępnej cenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe chwalipięty z nas :P te śpioszki co dzisiaj zamówiłam to pierwsze rzeczy dla maleństwa, w sklepie nic nie znalazłam fajnego. Ilość potrzebnych rzeczy mnie przeraża, chyba w końcu zrobię porządną listę i będę po kolei z każdej wypłaty coś kupowała.
Wózek rzeczywiście w okazyjnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie dużo rzeczy podoba, ale jeszcze nie kupiłam żadnego ubranka.
Chyba niedługo zacznę powolutku kompletować.

Ewa84 te śpioszki z Hefalumpem są przesłodkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpioszki cudownie słodkie 🙂 Wózek też bardzo fajny i jaki tani 🤪
Mąż mój poszedł na piwo z kolegą, sama go namówiłam żeby wyszedł sobie gdzieś, bo biedny zapracowany taki ciągle, ale dostał tylko 1,5 godziny i ma wracać hahah a co , niech wie że w domu żona w ciąży 🙂
Dziewczyny a rozmawiacie z dzidzią ? Tzn z brzuchem?? Bo ja rozmawiam co dzień , dziś np opowiadałam maluszkowi co mu kupiłam i mówię mu co dzień że go bardzo kocham i czasem nawet mu spiewam ... hahah nie ma wątpliwości, musi być chłopiec , skoro nawet jak o nim piszę to w rodzaju męskim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wygoniłam męża na basen, bo już dawno nie był i karnet się kurzy 😉
Agnieszka, może rzeczywiście coś w tym jest i masz synka :laugh:

A ja różnie mówię o dzidzi, raz jak o dziewczynce raz jak o chłopczyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja też rozmawiam z brzuszkiem 🤪 a moja córa to całuje i wita się z nim codziennie.A jak już słysze pytanie "jak tam" to już wiem że pyta jak się czuje 🤪 i czy kopie 🙂

A dzisiaj znalazłam taka stronke i na niej jest test czy chłopczyk czy dziewczynka oparty oczywiście na tych wszystkich starych wierzeniach i zabobonach,ale co tam zrobiłam sobie i wyszło mi 50/50% 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jestem juz :P 🙂 ojj ale roboty :P ale juz mam posprzatane i duuuzo juz zrobione dzisiaj jeszcze tylko jeden placuszek i tort 🙂 no i leczo sie robi z takimi malymi klopsikami 🙂 poki co nie ma nic do roboty bo wszystkie palniki pozajmowane ale jestem zmeczona hihi :P

Wozek extra! i z calym wyposazeniem ! tylko,ze kola sa chyba plastikowe ale kola zawsze mozna kupic gumowe i wymienic. widze,ze jeszcze 3dni to moze akurat ... zobacze co moj skarb na to, jak trafia sie okazja to trzeba korzystac 🙂 a ja chce najzwyklejszy na swiecie wozek :P

Spioszki tez slodkie 🙂 tylko jedna sztuka zostala hehe 🙂

Ja tez mowie do dzidzi i moj kochany tez przytula sie do brzuszka i glaszcze i caluje i opowiada 🙂 tylko teraz taki zmeczony caly czas... dzisiaj do mnie wogole nie przyjechal bo pracowal od 6 do 19.15 ;/ i juz nawet by mu sie nie chcialo a ja tez mowie ,ze po co ma [rzyjechac i sam siedziec bo ja mam duzo roboty no i jeden dzien odpoczniemy sobie od siebie hehe :P ale bardzo tesknie 😞(

Mittka podaj adres tej stronki jesli mozesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html ja czytałm podobne zabobony tutaj, Mittka jeśli masz inna stronke to wklej link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...