Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Super fotka 🙂 idz sie nażeluj Wiolka, a napewno humorek Ci się poprawi 🙂
Faktycznie tu dzis pustki ...

Ja gotuje zupkę, rosołek z ryżem...tak mnie jakoś nasżło.
Mąz miał przyjechac o 13 z budowy, ale jeszcze go nie ma... ciekawe dlaczego się nie dziwie... echhh

No i bylam w miescie, kupiłam szwagrowi swetr, chrześniakowi męza puzzle i kolorowanki jakies no i bartanicy 12 latce taki fajny pamiętnik dla nastolatki bo tez niedawno miala urodzinki...och jak ja lubie kupować prezenty...chyba bardziej niz dostawac 🙂
A już niedługo chyba pójde porobic prezenty pod choinkę, bo potem to nie wiadomo jak bedzie.

Asiula dobrze, że lepiej się czujesz. Położ sie kobietko i leż jak masz jakies bóle.
Masz termin dzień przede mna. Ja mam plan donosić ciąze do końca listopada a potem to niech już Mała wychodzi !!! hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala sie dostac na tysiaclecie ale moze nie byc miejsca ... jak bym musiala lezec na parkitce to wytrzymam - moja kolezanka tam urodzila i zyje :P
w tym roku tym bardziej w grudniu bardzo duzo dzieci sie rodzi wiec tylko mozna liczyc na szczescie i prubowac sie dostac tam gdzie sie planuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki 🙂

Ja dopiero teraz mam dostęp do internetu bo jakąś konserwacje robili i nie miałam internetu 😉

Moja nocka w miarę ale bywały lepsze 😆

Na poprawę humorku mam wiadomość od DagiM

"ANTEK JEST ZDROWYM MALUCHEM 🙂
WALCZYMY Z KARMIENIEM PIERSIĄ, BO NIESTETY MALUCHY PO CESARKACH W PIERWSZEJ DOBIE SĄ KARMIONE BUTELKĄ. W PONIEDZIAŁEK WRACAMY DO DOMKU 🙂 POZDRAWIAM WAS GRUDNIÓWECZKI 😘 "

A to jest Antoś 🤪 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20091120.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie bede rodzic w domu - bo bym nie dala rady ... ktos musi sie mna zaopiekowac podczas porodu 🙂
jaki ladny chlopczyc i najwazniejsze to ze jest zdrowy ... ja tez chce juz miec malenstwo przy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu skarbie tule Cię telepatycznie 😘
Ale zdjątko wymiata :laugh: :laugh: :laugh:

Zobaczysz jak Maja przyjdzie na świat to tak Cię wkręci jej pielęgnacja że się nie obejrzysz a mąż wróci 🙂

I dam Tobie oklaska aby poprawił Ci się humorek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż gotuje bigos a ja się byczę:P

AgnieszkoW26 ja też uwielbiam dawać prezenty bardziej niż otrzymywać 🙂 Co do porodu to chciała bym przetrwać w dwupaku do końca listopada a w grudniu to już mogą mnie kroić wcześniej nawet 😁

Antoś jest śliczny 🤪 😘

Też się obawiam tego karmienia piersią po cc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia nic ciekawego się nie wydarzyło tylko MążAkompf wstawił fotkę jak trzyma Basieńkę w ramionach i faktycznie jest bardzo maleńka 😉

A proszę o to one [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/M_____Akompf_i_Basia.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 dzielny tatus a Basiunia taka spokojna w ramionach Taty 🙂 🙂jestem ciekawa jak Akompf sie czuje i czy przystawia juz mała do piersi????,czy mała ma wyrobiony instynkt ssania??zycze im zeby tak własnie było 🙂 🙂bo mamy cyc niezastapiony....ale jakby wyszło inaczej to i tak najwazniejsze zdrówko Basiuni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! ale dzisiaj zamulasty dzień 🤨 Ja prawie wcale nie wstaję z łóżka, nawet nie pojechałam na imieniny taty 😞

Wiola trzymaj się kochana 😘 😘 😘

Panie Akompf jakie świetne zdjęcie z malutką Basią, a tatuś jaki dumny 🙂

Antoś super chłopak! Jeszcze raz gratulacje dla Dagi, śliczne maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...