Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki 🙂 nadrobiłam zaległości, ale widzę, że nic ważnego się nie wydarzyło, a szkoda, że się żaden dzieciaczek nie narodził, ale cóż jutro też jest dzień:laugh:

ja dzisiaj czuję się lepiej, bo wczoraj to masakra, tak mnie brzuch bolał, że myślałam, że wyląduję w szpitalu, ale dzisiaj przeszło i boli standardowo 😉

Witam nową mamusię na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewoje!

To znowu ja, właśnie biorę się za sterylizacje laktatora i boje się, że mi się te plastikowe części powyginają 🤢 no ale skoro w instrukcji pisze, że gotować 5 min. to chyba nic nie powinno być, co nie? Mam aventa, miała już któraś?

Witam nową mamuśkę na forum, uważam, że postąpiłaś dobrze zrywając kontakty z tym facetem, po co się pakować w gówno, dla zasady???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tak uważam
ale jednak obawiam się tego Dupka, bo już na sama myśl, że miałabym sie z nim spotkać, to serce mi bić zaczyna, ale jedynie ze strachu przed nim!
Chciałabym, żeby to się wszystko już zakonczyło...
Nie no, ale najważniejsze to się nie denerwować, jak już będę miała córeczkę nareszcie przy sobie to doda mi sił 🙂
No i pocieszam się, że nie jestem jedyna kobieta na świecie, która jest w podobnej sytuacji jak ja, no i jakoś dają radę 🙂 Muszą bo mają dla kogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz odpoczelam...

Karolciaaa ja rowniez popieram Twoja decyzje. Wiolka ma racje po co pakowac sie jeszcze raz w to samo...


Boli mnie coz z lewej strony pod piersia ze nie moge oddychac... Cholewcia


Ale nudy meza dalej nie ma lajzy jednej no:laugh: :laugh: :laugh: ale juz dzwonil dwa razy wiec zaraz powinien sie zjawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka nic nie powinno się stać z tymi częściami, butelki i smoczki też się gotuje i nic się nie dzieje 🙂

Karolcia, ja mam ból podbrzusza od sierpnia i biorę tabletki na podtrzymanie, za tydzień już odstawiam, bo organizm musi się oczyścić, a wczoraj to miałam i ból jajników, później taki jak na miesiączkę, ciągnęło mnie mnie tak na dole że szok, sama nie wiem co to było, ale dzisiaj już jest ok 🙂 A skurczy nie mam bo te tabletki powstrzymują skurcze,
A tego faceta to chyba miałaś rację, że zostawiłaś, po co sobie życie z kimś takim marnować, a na naszym forum na pewno nikt nie będzie cię negatywnie oceniał, "czuj się jak w domu" 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax
to dobrze, że dzisiaj juz wszystko wporządku, bo na poród jeszcze chyba za wcześnie:P
Ja jeszcze nawet nie jestem spakowana do szpitala 🙂
Ale w tym tygodniu zacznę wszystko pakować, bo jak mnie tak zaskoczy wcześniej 🙂 hehe 😁
No a co do faceta, to jak już wcześniej wspominałam, to zostawiłam go ostatecznie zanim się jeszcze dowiedziałam, że jestem w ciąży. I co jak co, ale cieszę się, że taką a nie inna podjęłam decyzję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola tak jak reszta dziewczyn uważam że postąpiłaś słusznie zostawiając go 😞
Jest to smutne że maleńka nie będzie miała tatusia ale mam nadzieję że życie się uśmiechnie do Ciebie i pokocha Cię oraz Twoją córeczkę wspaniały mężczyzna 🙂 Czego Ci bardzo życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Mam komode mam komode hahaah :P jej ale jaka ona wielka w sklepie nie wyglądała na taką 🤪 ale spoko o to mi chodziło miejsca a miejsca tam mam przynajmniej 🙂

Witam nową mamusie,i powiem że jestem tego samego zdania co dziewczynki.Skoro już raz uderzył to ja nie dała bym mu drugiej szansy 😠 a z malutką dasz sobie rade bo w końcu jesteś grudnióweczką,a to same zajefajne kobietki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601
hmmm...wiesz, tatusia będzie miała, no jest to nieuniknione...ale nie na codzień, i będę się mu starała ograniczyć władzę rodzicielską, żeby nam za bardzo nie wchodził na głowę, i kontakty z córą będzie miał ustalone przez sąd, bo jeśli chodzi o mnie, to najchętniej to bym go wogóle do domu nie wpuszczała! No ale zobaczymy, czy znajdzie czas na te widzenia?! Co jak co, ale na pewno nie wpuszczę go do domu pod wpływem jakiejkolwiek z używek! 🤢 brrr...aż mi się gorąco zaczyna robić, jak tylko sobie o tym pomyślę 😞

emmax
To wcześniutko urodziła, a jak się czuje? I ona i dzidziuś?
No myślę, że jeszcze przynajmniej ze dwa tygodnie Twoje maleństwo wytrzyma w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Wiola daj nam jutro koniecznie znać jak zostaniesz w szpitalu bo my tu jajo zniesiemy! Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku!

AgnieszkoK oczywiście żartowałam z tą kolejką, jeżeli czujesz potrzebę to możesz urodzić wcześniej :laugh: :P

Karolcia witamy na naszym forum 🙂 Na pewno dasz sobie radę ze swoją córeczką 🙂

Mittko dawaj fotkę komody!

Emmax to dobrze, że przeszedł Ci ból bo już myślałam, że pójdziesz w ślady Akompf :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki a mnie od srody meczy jakas wydzielina koloru zołtego wygladajaca jak galaretka. Nie mam jej cały czas ale pojawia sie dwa razy na dzien. Mysle ze to spływa juz cos co przepowiada czop. Zwariowac mozna od tych dolegliwosci.
Emax tez lezalam na podtrzymaniu wiec rozumiem wszystkie leki i obawy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka ja również witam 🙂
Jejuuu, sporo nas jest 🙂 hehehe 😁
No jasne, że będę musiała dać radę 🙂 Teraz dopiero będę miała motywację 🙂 i szkoda, że wczesniej nie napisałam do Was na forum 😞 Dziękuje dziewczynki za słowa otuchy 🙂 jestescie kochane 🙂
A termin porodu mam na 21 grudzień 🙂
Chociaż na badaniach USG wyszło, że na 19 🙂
Strasznie szybko mi ten czas zleciał a im bliżej tym coraz bardziej się doczekać nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super, że jest wszystko dobrze 🙂
Dziewczynki, ja już uciekam, idę coś zjeść na kolacyjkę, bo zgłodniałyśmy 🙂 A poźniej zasiadam jeszcze przed TV i oglądam"Dom nad rozlewiskiem" 🙃
Także życzę każdej z Was miłego wieczorku i do usłyszenia jutro 🙂 na pewno do Was zaglądnę 🙂 Trzymajcie się cieplutko 🙂
Ścisakm i całuję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki w końcu wróciłam do domku. Padam ze zmęczenia jak bym nie wiem co robiła, a tylko siedziałam w fotelu a mamunia naskakiwała i podawała obiadek, ciasto, soczek... och i achh 🙂

Witam nową mamusię na forum. Karolcia tak jak dziewczyny piszą czuj się jak u siebie i fajnie , że w ogóle zdecydowałas sie do nas dołączyc. Przed nami jeszcze mnóstwo wspólnych trosk, zmartwień ale i również dobrych chwil 🙂 Do tej pory dzielimy się doświadczeniami związanymi z ciążą a juz niebawem będziemy się wspierać co do opieki i wychowania naszych maleństw 🙂
I też jestem zdania , że słusznie postąpiłas zostawiwiając tego faceta. Jesteś jeszcze młoda i ułożysz sobie pewnie życie z wartościowym mężczyzną który będzie też dobrym ojcem dla Twojego dziecka, bo reproduktorem to może byc każdy....
A co do ułożenia dzidzi to maja maleńka już od 32 tygodnia leży główką w odpowiednią stronę, ale moja gin mówiła że maluszek może nawet 2 tyg przed porodem się jeszcze przekręcić, więc głowa do góry i łap buziaka na powitanie 🙂

A i dziewczynki widze, że Wam się juz w główkach miesza. Nie wiem co Wy sobie wyobrażacie. Przeciez jesteśmy grudniówkami a Wy tu juz o porodach myślicie!!! Nosic te maleńswta do grudnia i nie marudzić.
No oczywiście to nie dotyczy Wioli i tych, które juz urodziły.

Co sie dzieje do cholerci z Fredeczką!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...