Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Czesc dziewczynki ja odkladalam prasowanie na dzis ale wczoraj postanowilam to zrobic i udalo sie ...ja wrog prasowania wyprasowalam 72pieluszki 😮 😮 🙃 🙃 :laugh: :laugh:

Dzis zaczal mi sie 35tydzien
🤪 🤪 🤪

Ale przystojniaczek z Antosia 🙂 😘
Basienka jak juz mowilam slodziutka

Emmax Ty jeszcze poczekaj z porodem bo masz termin na ten sam dzien co ja Akompf miala termin na dzien pozniej a juz urodzila wiec jak i ty urodzisz to juz w ogole zaczne robic w portki 🤪 🤪 :laugh: :laugh:

Wiola lap buziaka i oklaska na pocieszenie 😘

Pikkaso zmiejsz fotke na paint bo ja nie mam nk a tez chce zobaczyc brzuszek 🙂

Skorka gdzies Tysie podziewala tyle czasu??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki...
A ja pół dnia spędziłam poza domem...
Mąż ma cały weekend wolny. Pierwszy raz od dłuższego czasu.

Zabrał mnie do nowego centrum handlowego, ale nie dałabym rady wszystkiego obejść.
Potem zabraliśmy córkę do pokoju zabaw i wariatka skoczyła z wysokości 2 metrów!!! I coś zrobiło jej się w nóżkę, że zamiast chodzić to kuśtyka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez bym chciała zobaczyc Antosia 😞 Wiolcia jak klimacik???wywiało Was na maxa z tego brzuszka...no to ja tez uciekam na chwile 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 to dla Was buziole mamusie byscie sie nie smuciły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anoś jest sliczny i pulchniutki 🤪 🤪 🤪

Dorunia klimacik do bani ale co poradzisz 🤨

PannoNikt jak nóżka nie spóchła to nie trzeba się przejmować, najwyżej zrób jej okład z altacetu jak masz tam u siebie dostepny.

Mała mi takie harce dzisiaj w brzusiu wywija, że aż mnie wszystko boli 🤪 🤪

Gdzie się babole pochowałyście? AgnieszkaK to bęwnie męża molesuje ale reszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie, i co z Wiolka? Rozpruła się?

Ja dziś cały dzień spędziłam na planie teledysku. Niestety nie zostałam do ostatniej sceny ponieważ od wczoraj skacze mi ciśnienie - mam podwyższone i w związku z tym slabo sie czuje. mam nadzieje iż związane jest to z pogodą a nie chorobą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy jak widzisz jeszcze się nie rozpakowałam ani mnie nie rozpruli. W poniedziałek znowu idę na wizytę zobaczyć co z jelitami Majki i wtedy będę wiedziała co dalej.
Też mam ostatnio podwyższone cisnienie i kiepsko się czuję 🤢 🤢

Agnieszka84 chwalić Cię nie będę bo moim zdaniem powinnaś dostać po dupie, ot co! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

Wiolu nie smuć się, wiem że z mężem byłoby raźniej ale cóż taki wybrał zawód i trzeba się z tym pogodzić. Ale zawsze Majka będzie z Tobą i to ona wypełni tą pustkę.

Mężu Akompf wspaniałe zdjęcie i nie ma to jak u taty 🙂

Antoś też ślicznie wygląda. Taki mały pyzolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki co sie z Wami dzieje???? usmieszzek.....no odrazu lepiej 😉 😉 😉 😁 😁 😁 😁 😁 ja moje szkraby wykapałam jesc dałam i ogladamy mam talent a warjuja te moje maluszki co w Nich dzis wstapiło to ja niewiem miłej nocki Wam zycze spokojnej przespanej no i tym co termin goni to udanego rozwiazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z imprezki od szwagra. Tyłek mnie bolał od siedzenia na krześle, poza tym nie ma jak w domku na fotelu 🙂
Mąż został jeszcze, bo oczywiście jak zwykle nagadac sie z bratem nie może i napić whisky ;/

Ale jestem zmęczona, obejrze mam talet i ide do wyrka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
A ja dziś cały dzień po za domem i wiecie co bardzo dobrze mi to zrobiło uśmiałam się jak nigdy.
Najpierw pojechałyśmy na targ tam miałyśmy sprzeczke z pewnym panem i co za tym poszło z policją 🤪 Ale panowie ciężarną zobaczyli i skończyło się na tym że panowie z nami poflirtowali i sobie poszli 😁 Potem odebrałam komode mam w domu ale w pudłach i jak patrze na to ile jest tego do składania to mnie przeraża 😲 No a potem to się po chałupkach poszlajałam i padam teraz 🤪

Kurcze Antoś jest przesłodki.Zdrówka dla niego i mamusi 🙂
A więcej zapomniałam co miałam napisać :P

A Wiola kochana nie dołuj się niedługo Majeczka będzie z Tobą to czas Ci szybko zleci.Zdjęcie zarąbiste 🤪 też zaraz pójde się wyżelować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki ja już wróciłam :P

Też tak jak Mittka pośmiałam się dzisiaj bo powspominałyśmy stare dobre czasy ze szkoły :laugh: Ale tak się naśmiałam że myślałam iż zaraz na porodówkę mnie powiozą bo aż brzuch mnie rozbolał :laugh: :laugh:

Wiola wyżelowanie bardzo dobrze robi na humor także wyżeluj sie tyle ile możesz :P :P

A teraz zmykam już do łóżeczka bo troszkę zmęczona jestem 😉

Dobranoc kochane grubaski i mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...