Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WIECIE CO ALE MNIE TO JUŻ DZIŚ CAŁKIEM ODBIŁO 🙃 🙃 DOROBIŁAM JESZCZE 15 SŁOIKÓW GRUSZEK DLA TEŚCIOWEJ 😉 😉 😉
ALE DZIŚ MI TO SZYBCIEJ POSZŁO BRAT POMÓGŁ MI PRZY NICH I WŁAŚNIE ZARAZ BĘDĘ JE ZAGOTOWYWAĆ 😆 😆 😆
CAŁA PODŁOGA MI SIĘ KLEI WIĘC IDĘ JESZCZE UMYĆ JĄ I FAJRANT NA DZIŚ I BĘDĘ NA MĘŻULKA CZEKAĆ BO DZIŚ WRACA 🤪 🤪 🤪
FREDECZKA U MNIE TEŻ W CAŁEJ CHAŁUPIE GORĄCO 😞 😞 A JESZCZE SŁOIKI BĘDĘ GOTOWĄ TO DOPIERO SKWAR 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO ŻE JA SAMA CHCIAŁAM TE GRUSZKI ROBIĆ SZKODA MI BYŁO ODDAĆ KOMUŚ BO NAWET SPORO ICH ZOSTAŁO I TAK POMYŚLAŁAM SOBIE ŻE ZROBIĘ NIESPODZIANKĘ TEŚCIOWEJ BO ONA NAWET NIE WIE ŻE DLA NIEJ ROBIĘ:laugh: :laugh: MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ UCIESZY 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM!!!!!

Dziewczyny! W tej PLAZIE to tylko nerwów natraciłam! Popłakałam się nawet z bezsilności. Wyobraźcie sobie, że nie spałam już od 5:30 tak przezywałam dziś tą akcję, strasznie chciałam zoabzcyć mojego maluszka i poznać płeć. Dlatego wstałam o 7:00 żeby szybciej być w Plazie. Dojechaliśmy o 8:00 i byłam jako szósta - wiedziałam za kim jestem w kolejce i kto jest za mną! Do 9:30 nazbierało się tyle kobiet, że nie było szans, żeby sie zebrać pokolei i wszystkie zaczęły się pchac i cisnąc. Na początku jedna z kobiet - ta, co była pierwsza - zrobiła listę do zapisu (bo organizatorzy mieli w nosie to co sie działo przed 10:00) i mieliśmy nadzieję, że kolejka pójdzie według tej listy, ale znalazło się mnóstwo osób, które przyszły na 10:00 bo im się d..y wcześniej ruszuć nie chciało (mówię zarówno o kobietach jak i męskich połowach, bo oni mieli najwięcej do powiedzenia!)i zaczęli się wpychać na początek. Kobiet około 100 się uzbierało, a wpuszczalli na USG 4D kobiety miedzy 20 a 30 tc co 20 minut zaczynając od 10:00, kończąc na 18:00 (4 na godzinę). Kobiety, które zapisywały na to USG zamiast po kolei brać to sobie wymyśliły zapisy raz z jedenj strony (ogon 100 kobiet) a raz z drugiej strony - ci co sie łokciami przepchali... Rezultat: Mój mąż oberwał od laski z obcasa w stopę - ździ...a specjalnie go nadepnęła, a ja dostałam się cudem na listę rezerwową... co dziwne, koleś zapisał swoją żonę na 4 miejsca przede mn a a stał za mna!!!! lista rezerwowa - -czyli jesli ktos zrezygnuje (a wiadomo, że nie zrezygnuje) to mogę wejść, ale musiałabym czatować do samej 18:00 bo nie wiadomo kiedy sie miejsce znajdzie. Siedziałam zatem bo o każdej pełnej godzinie był konkurs - zadawali pytanie i kto na nie pierwszy odpowiedział to mógł wejść na to 4D usg bez wczesniejszego zapisu. No to brałam udział w konkursie o 11:00 i 12:00 ale niestety nie zgłosiłam się jako pierwsza, wiec czekałam do 13:00 z nadzieją, że mi sie jednak uda... O 12:50 kobieta, która prowadziła konkurs - wredna baba zreszta- wyszła, w mięzy czasie wyszła jedna z badanych więc zostało przerwy 5 minut, wykorzystałam to i wyprosiłam badanie. Niestety jak się okazało, jedynie 2D, bo 4 D robiono obok.

Lekarze bardzo mili byli i gdyby nie oni to bym wróciła roztrzęsiona do domu... jednak przekazali mi piękną wiadomość... BEDZIE CÓRA!!!!! Myślałam, ze bedzie syn, ale sie okazało, ze będzie córeczka! Tak się cieszymy! Kolejna dziewczynka na brzuszku i wogóle w naszej rodzinie. Same dziewczynki się rodzą. Pierwsze co zrobiliśmy to kupiliśmy różowego śpiocha 🙂 a męzunio już zapowiedział, że ma być Konstancja i nie obchodzi go, czy to imię się innym podoba czy nie ;]
O nerwach zapomniałam.

Znikam zdrzemąć się obok tatusia mojej córeczki 🙂

Pozdrawiam was i nie załuj Agnieszko i Fredeczko, ze nie przyjechałyście, bo mogłybyście się rozczarować nie dostając się nawet na poczatek kolejki... A ja bym się nieźle wsciekła jeśli przebyłabym taką długą drogę, zeby sie dowiedzieć, że nic z tego...

Śliczneubranka i przecudne kombinezoniki !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf gratuluje coreczki! 🙂 🙂 🙂

co za rwedne baby, nooo ! moze jutro bedzie mniej w co watpie haha :P super,ze jednak udalo Ci sie dostac chociaz na to 2d,wiadomo ze to nie to co 4d ale zawsze jednak fajnie zobaczyc swoje malenstwo i jeszcze dowiedziec sie ,ze to coreczka 🙂 pewnie jestes zmeczona wiec idz spac kobieto 🙂 i snij o swojej coreczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka, jutro podobno to ma byc rzeźnia, rozmawiałam z kobietką, która juz drugi raz bierze udział w takiej akcji - teraz z drugim dziecioszkiem. Podobno te, które nie straciły nadziei dziś pojawia się jutro a także te, które w sobote pracowały i nie mogły się pojawić.

A kobiety prowadzące cała imprezę były poprostu przeokropne i przeniesprawiedliwe. Ale zapomniałam o tym jak zobaczyłam moją księżniczkę.

aha! Termin porodu przesunął się z 27.12 na 23.12 🙂 Obym na Wigilię nie leżała ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKOMPF TO SUPER ŻE CI SIĘ UDAŁO I CIESZYMY SIĘ RAZEM Z TOBĄ ŻE BĘDZIESZ MIAŁA CÓRĘ A KONSTANCJA TO ŚLICZNE I MAŁO SPOTYKANE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
MAM NADZIEJĘ ŻE WIĘKSZOŚCI TYCH WREDNYCH BAB NIE UDAŁO SIĘ DOSTAĆ 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie strsznie cieszę, ale musimy się z mężuniem przestawić, bo bylismy przekonani, że będzie chłopak!
Moja śliczna waży teraz 349 g, obwód brzusia 15 cm! jeśt śliczna poprostu! Niestety nie mam zdjeć twarzyczki, bo sie skubana odwróciła dupcią, żeby zaspokoić rodziców ciekawość.

Mężunio chodzi dumny jak paw! 🙂 No i zapowiedział juz, że i tak chłopaka bedziemy próbowac jescze raz, bo któś musi nazwisko przedłuzyć 🤪 . Póki co cieszymy sie niesamowicie na dzisiejszą nowinę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf gratuluję córeczki!!!! Cudowna wiadomość 🤪

Ja się wkurzyłam przy czytaniu twojego posta to tam to bym chyba pozabijała te babki, no ale tak już bywa, szkoda, że Ci się nie udało na 4D ale nie ważne, naważniesze, że maleństwo się pokazało 🤪

Właśnie wróciłam z 2 tury kompanka dzisiaj i strasznie zmęczona jestem więc idę pod prysznic, wypić kawkę i rozwalić się na kanapie 🤪

Miłego wieczorka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam jedną focię - pstryk między nóżki 🙂 oraz do tego rozpiskę z wymiarami. Filmików nie robili, bo za mało czasu na wszystko. 😉

Fredeczka - teraz to 20 w 3 d czuli połowa 21 tc :P Doganiam Cię hehehehhe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...