Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
własnie koleżanka przysłała mi wierszyk i tak mi sie spodobał że musze Wam go pokazać :
JESTES TU ZE MNĄ OD PIERWSZEGO GRAMA, TYŚ MÓJ SWIAT CAŁY A JA TWOJA.......MAMA
he fajne co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alescie sie rozpisaly!! 🙂)
Ja niedawno z pracy wrocilam, potem spacerek z piesiami!! 🙂
Ale upal dzisiaj!!!
Zaraz jade na wizyte kontrolna do ginekologa... mam nadzieje na fajna fotke 🙃
i moze mi zmniejszy troche duphastonu bo biore konska dawke 6 tabletek dziennie!!

Co do malzenstwa to ja tez mloda bylam, 24 lata mialam, maz 25 i jestesmy bardzo szczesliwi razem 😆

Tez bym zjadla truskawy!! Ale mam fobie, bo po poronieniu mojej mamy (diagnoza - toksoplazmoza) lekarz powiedzial jej ze przyczyna byly wlasnie truskawki z dzialki. Wiem ze te sprzedawane pewnie sa hodowane w szklarniach i nie sraja na nie koty ale fobia nadal jest... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita z tymi fajkami to trochę cię rozumiem bo sama 6 lat paliłam w dzień w dzień i od kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży mówię Nie będę palić ale tak naprawdę jakie to jest trudne jak ktoś ci stoi tak z ćmiczkiem i sobie popala ale wtedy ja sobie myślę mam malutkie dziecko w brzuchu nie mogę odbierać mu tlenu .. Chociaż jak ktoś mnie wkur.. to muszę chociaż pół bo naprawdę mi to pomaga.. ale tak ogólnie to nie palę czego się nie robi dla małej istotki 🙂 Więc ja nie mam zamiaru jechać na Ciebie rozumiem cię całkowicie... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...a propos fajek jeszcze ja się wypowiem...
Będąc w ciąży z Olą po ok dwóch tygodniach od kiedy się o tym dowiedziałam odrzuciło mnie od fajek... Wróciłam do nałogu jakoś 3 lata po jej urodzeniu...
Jeżeli o tą ciążę chodzi było zupełnie inaczej...po trzeciej rosnącej "becie" powiedziałam sobie STOP !!! Myślałam, że będzie ciężko ale po moich straconych dwóch ciążach nie mogłam sobie pozwolić na to żeby w jakiejś kryzysowej sytuacji ktoś mi to zarzucił 🥴
A jeszcze do tego świadomość, że jedna fajka to prawie dwie godziny niedotlenienia mojego bezbronnego dziecka... nigdy w życiu !!!

Co do palących ciężarnych to szczerze powiem...a palcie sobie...tylko błagam nie przy mnie 🤢 !!!!!!!!!!!!!!!!
Moja bratowa kilka razy z dużym już brzuchem paliła na początku u mnie w domu ale teraz zauważyłam, że się wstrzymuje bo zna moje zdanie na ten temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Chloe -> ja też czekam na dobre wieści i foteczkę maluszka 😆

@ aaagaaa -> mimo tego, że już po mnie widać ona jeszcze się nie zczaiła 😜
...jeszcze jej nie mówię bo dzieci są strasznie niecierpliwe i boję się, że tak jak bardzo chciała mieć rodzeństwo to jak się za wcześnie dowie to jej się odechce 🥴
w sumie to nie wiem kiedy jej powiedzieć ale myślę, że to potrwa jeszcze min. miesiąc... Chcę żeby się pogodziła najpierw z przeprowadzką ... za dużo na raz mogłoby jej zaszkodzić 😉

A Wy kiedy byście powiedziały ???
Pewnie powiedziałabym już teraz ale ona już za dużo rozumie i miałabym milion pytań na raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Nie pisałam nic chyba już z 3 dni ale czytam na bieżąco po powrocie z pracy. Niestety przy tych upałach wracam taka zmęczona że nie mam siły żeby pisać. Dziś też gdybym miała napisać coś zaraz po powrocie to pewnie byłoby to coś w stylu : niech mnie ktoś dobije...Naprawdę nie wiem czy wytrzymam całe lato w pracy...Do tego coś mi siada w samochodzie i jak się nagrzeje to lubi zgasnąć a jak już zgaśnie to dupa, zero prądu nawet awaryjki nie działają. To stary samochód i chyba już czas przestać ładować w jego naprawy co oznacza że muszę kupić coś innego zanim osiwieję ze stresu w tym starym trupie (w 6tyg ciązy jak mi zgasł to go spychałam na pobocze...).
A z pozytywów : udało mi się kupić truskawki i wciągnęłam prawie cały kilogram 🤪 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, ja mam rowniez termin na grudzien 😁 Od jakiegos czasu ´z ukrycia´ sledzilam to forum az wreszcie odwazylam sie do was dolaczyc. To jest moja druga ciaza, poniewaz niestety pierwszy raz stracilam aniolka w 8 tc. Teraz oczywiscie sie boje i bylam juz nawet z lekkim krwawieniem w szpitalu ale teraz jest ok i wiem ze tak juz zostanie.

ps. ja tez sie slinie na truskawki i jak mam okazje to jem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony jestem bardzo szczesliwa, w koncu mam nadzieje ze sie uda ale z drugiej strony co chwile sie martwie jak mnie brzuch zaboli albo piersi na chwilke przestana bolec. Staram sie nie stresowac i bardzo w tym pomaga mi czytanie waszych postow. Moze to glupio zabrzmi, ale dzieki wam wiem ze nie jestem sama ze strachem i dolegliwosciami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda_lena napisał(a):
Czesc dziewczyny, ja mam rowniez termin na grudzien 😁 Od jakiegos czasu ´z ukrycia´ sledzilam to forum az wreszcie odwazylam sie do was dolaczyc.


No i świetnie 🙂
Im nas więcej tym lepiej 😉
Zaraz Cię wpiszę w naszą tabelkę 🙂
Aaa i się nie martw i miej pozytywne nastawienie każdego dnia...z naszej strony wsparcie masz gwarantowane więc bezie oki i nie smutać proszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ magda_lena -> dodałam Cię do naszej tabelki 😉
...i mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Twojego suwaczka... skoro masz termin na 22.12. czyli tydzień po mnie to jakim cudem na suwaczku masz 10 tyg. 5 dni ???

@ ziolka -> leżeć i pachnieć proszę 🙂
...i nie mieć szarych myśli bo to w niczym nie pomaga 🙂
dużo zdrówka życzę 🙂


I w ogóle wszystkim grudnióweczkom duuużo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda_lena napisał(a):
hihi, dzieki 🙂 fajnie jest byc w bardziej zaawansowaniej ciazy, ale nie ma co sie oszukiwac 🙂 Juz suwaczek zmieniam 😉


Hehehe a już myślałam, że ja bliżej drugiego trymestru jestem 🙂

Tam na tej stronce fajnie są wszystkie daty podane, jak na dłoni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...