Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
no właśnie sobie pomyślałam o Chloe, czekamy na wiadomość


Ja tez !!! Ukradkiem przed małzonem spr co jakis czas - dzisiaj mam zakaz ''brzuszka'' 🙂
Stwierdził ze sie uzależniłam od Was kobity 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! 🙂 🙂
Juz jestem.
Na wizycie bylo bardzo fajnie. Dostalam juz karte ciazy i 2 siatki z gazetkami i prezentami, hihi
Dzidzius rosnie i ma sie zdrowo 🙂 Mial dzis 17mm co dokladnie odpowiada 8t 3d. Pani doktor zapisala ze to 9tc ( tak a'propos ostatniej rozmowy).
Podobno nie ma juz sladu po plamieniu.
Dostalismy juz pozwlenie na sex, z czego najbardziej cieszy sie oczywiscie maz choc ja tez 😁
Mozemy tez jechac na wesele za w czerwcu.
Kolejna wizyta juz normalnie za 3 tygodnie, nie co 2 jak do tej pory.
Na usg widac bylo serduszko i ruchy podobno (fotke wklejam wdziale Zdjecia). 🙃
i mam zmniejszyc duphaston o polowe.
Jestem szczesliwa 😆 🙃 😆
Ziolka u Ciebie tez wszystko dobrze sie skonczy!!! zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
Aaach i zapomnialam o najwazniejszym - wg gin termin porodu wg ostatniej miesiaczki 4.01!! 🤨

Ojjj ale nie opuścisz nas prawda 😞 ??? To tylko 3 dzionki różnicy, a tutaj jak w domku jesteś 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
tak tak, tez wlasnie mysle, i nie mam zamiaru sie przenosic i juz 😉 Ale wiem ze w grudniu juz mnie bedzie skrecac jak wszystkie bedziecie po, a ja bede czekac i czekac... 😜


Ale za to ile razy już rodzić z nami będziesz 😜
Będziesz doświadczoną rodzicielką 🤪
A my będziemy Tobie kochana zazdrościć jeszcze przespanych nocek hihih 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
chloe napisał(a):
tak tak, tez wlasnie mysle, i nie mam zamiaru sie przenosic i juz 😉 Ale wiem ze w grudniu juz mnie bedzie skrecac jak wszystkie bedziecie po, a ja bede czekac i czekac... 😜


Ale za to ile razy już rodzić z nami będziesz 😜
Będziesz doświadczoną rodzicielką 🤪
A my będziemy Tobie kochana zazdrościć jeszcze przespanych nocek hihih 🙃



no dokładnie, Marzena ma rację 🙂 nie masz wyjście Chloe 🙂 musisz z nami zostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze jak ja uwielbiam dobre wieści z rana 🙂
Chloe strasznie się ciesze, jak tylko tu czytam że któraś z Was jest szczęśliwa po wizycie u lekaza od razu oba serducha mocniej biją 😁 😁 😁
a co do tego czekania to kto wie-moze Twoja dzidzka zechce zostac jednak grudnióweczką, to tylko 4 dni 😉
no i witam nową grudnióweczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo 🙂

Moje dziecko jakoś dziwnie pobudzone dzisiaj jest od rana...pomimo tego, że ma na późniejszą godzinę do szkoły to tłucze się po chacie już od 6-tej 😮
Ale z drugiej strony to kochana jest bo jak zgłodniała to mnie nie obudziła...tylko słyszałam jak się z mikrofalówką męczyła i w rezultacie płatki z zimnym mlekiem jadła bo nie potrafiła jej włączyć 😁

Wiecie co...niektórym z nas tydzień albo i mniej do drugiego trymestru brakuje 🤪 🤪 🤪

...tak jakoś dotarło do mnie dzisiaj 🙃

Aaa i jeszcze coś...dziewczyny czy któraś z Was ma ogromny apetyt na jajka ???
Wiem, że to głupie pytanie ale zbytnio za nimi nie przepadałam, a teraz na samą myśl mi się ślina w buzi zbiera hehe dziwne uczucie 😜
Mogłabym je jeść o każdej porze, codziennie i pod każdą postacią... Tylko czekać na to aż je znosić zacznę hahah 😜

Miłego poranku i jeszcze milszego dzionka babeczki 🙂
Przesyłam Wam trochę słonka ode mnie jeśli u Was jakieś zapotrzebowanie na nie jest 😎 😎 😎
Bo u mnie go zdecydowanie za dużo jak na zaspane oczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko co do jajek to dzięki nim dowiedziałam sie ze w ciąży jestem hehe co miesiąc robiłam stos testów już w drugim dniu spóźnienia miesiączki aż w końcu okres spóźniał mi się 3 dni i powiedziałam sobie-nie-tym razem robie po tygodniu no i 4 dnia zeszłam rano na kolacje i mój facet podstawił mi pod nos jajka na twardo a ja sru do łazienki zwymiotować,nie mogłam znieść tego zapachu no i od razu poleciałam po test i bingo 😁 hehe i tak mam do dzisiaj-nie moge patrzec na jajka a tak je lubiłam 🙂 za to od kilku tygodni mam lodówkę wypchana groszkiem konserwowym i jem go do wszystkiego ( nawet z bigosem) heheehe to w sumie jedyny taki produkt do którego mnie tak ciągnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe super że u ciebie wszystko w porządku ciesze się razem z Tobą 😁
Ja poproszę o słońce dużo chmur mam na głową.
Co do jajek w czoraj z żurkiem jadłam ale żeby takie branie na nie miec to nie 🙂 bardziej skłaniam się ku owocom banany gruszki arbuz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...