Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM - bo szczeniaki co chwile maja czkawke, a wlasciciele przychodza do nas po sie tym martwia 🙂

guga - no ale kota nie masz, w polu nie robisz.... to jak do tej pory nie mialas przez 30 lat kontaktu to jaka szansa ze teraz to zlapiesz...? Ja mam na codzien ryzyko - co zreszta widac po wynikach... po porostu nie przygarniaj teraz bezdomnych kotow i myj truskawy i bedzie ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
Hihi ja mam już w domu Tekilę 😉
A sunie poobserwuję tak jak radzisz Chloe 🙂

A czemu czkawka to norma ???


Greta 🙂 Pajda 🙂 ???


Frajda moze?
oo wiem, moze guga ? 🙂 🙂 😜 fajne imie dla piesia 🙂 🙂 (bez urazy guga, wiesz jak kocham psy!!))!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
Hihi ja mam już w domu Tekilę 😉
A sunie poobserwuję tak jak radzisz Chloe 🙂

A czemu czkawka to norma ???


Greta 🙂 Pajda 🙂 ???


Frajda moze?
oo wiem, moze guga ? 🙂 🙂 😜 fajne imie dla piesia 🙂 🙂 (bez urazy guga, wiesz jak kocham psy!!))!!


Byłabym zaszczycona 🙂 Ale NovaM jest chyba za elegancka na Guge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Guga po czym wnosisz, że za elegancka 😜 ???

Ja bardzo normalna jestem 😜

A jak będę miała kilka imion i sunie zobaczę to będzie mi łatwiej podjąć decyzję 🙂

A kto wie...może pod koniec czerwca do Kołobrzegu pojadę i będę głośno krzyczeć do niej Guga!!!! i może Ty usłyszysz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
novaM - bo szczeniaki co chwile maja czkawke, a wlasciciele przychodza do nas po sie tym martwia 🙂

guga - no ale kota nie masz, w polu nie robisz.... to jak do tej pory nie mialas przez 30 lat kontaktu to jaka szansa ze teraz to zlapiesz...? Ja mam na codzien ryzyko - co zreszta widac po wynikach... po porostu nie przygarniaj teraz bezdomnych kotow i myj truskawy i bedzie ok 🙂 🙂


No niby tak, ale w koło dużo dzikich kotów.... łażą po ogrodzie... lekarz kazał mi uważac na surową wieprzowinę...wiec grzecznie rękawiczki jednorazowe w kuchni...

Chloe...mam pytanie... moja sznaucerka ma manie lizania łapek - pomiedzy palcami 🙂
Smarowałam, psikałam i nic nie pomaga... zauważyłam ze to tylko jak chodzi po trawie, zima cisza... grzyb odpada -może alergia??
daje jej Claritine i ziolowe tabsy na uspokojenie ale nie za bardzo pomaga 😞
Jakis pomysł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hehehe Guga po czym wnosisz, że za elegancka 😜 ???

Ja bardzo normalna jestem 😜

A jak będę miała kilka imion i sunie zobaczę to będzie mi łatwiej podjąć decyzję 🙂

A kto wie...może pod koniec czerwca do Kołobrzegu pojadę i będę głośno krzyczeć do niej Guga!!!! i może Ty usłyszysz 😜


Zapraszamy. Moze uda sie spotkać na kawke 🙂

ps. Może Kika ??? Albo Luna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
novaM - bo szczeniaki co chwile maja czkawke, a wlasciciele przychodza do nas po sie tym martwia 🙂

guga - no ale kota nie masz, w polu nie robisz.... to jak do tej pory nie mialas przez 30 lat kontaktu to jaka szansa ze teraz to zlapiesz...? Ja mam na codzien ryzyko - co zreszta widac po wynikach... po porostu nie przygarniaj teraz bezdomnych kotow i myj truskawy i bedzie ok 🙂 🙂


No niby tak, ale w koło dużo dzikich kotów.... łażą po ogrodzie... lekarz kazał mi uważac na surową wieprzowinę...wiec grzecznie rękawiczki jednorazowe w kuchni...

Chloe...mam pytanie... moja sznaucerka ma manie lizania łapek - pomiedzy palcami 🙂
Smarowałam, psikałam i nic nie pomaga... zauważyłam ze to tylko jak chodzi po trawie, zima cisza... grzyb odpada -może alergia??
daje jej Claritine i ziolowe tabsy na uspokojenie ale nie za bardzo pomaga 😞
Jakis pomysł??


To najprawdopodobniej alergia, i swedza ja lapki, dlatego lize. Calritine nic nie daje u psow niestety. Jedynie miejscowo masc, albo spray sterydowy. np oxycort. i czeste mycie lapek z pylkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
To najprawdopodobniej alergia, i swedza ja lapki, dlatego lize. Calritine nic nie daje u psow niestety. Jedynie miejscowo masc, albo spray sterydowy. np oxycort. i czeste mycie lapek z pylkow.


Dzieki Chloe. Oxycortu jeszcze nie stosowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chamster napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Wkurzam się bo chciałabym umieścić zdjęcie a nie mogę!
Mam do Was pytanie? Pijecie gazowane napoje? Bo ja mam straszną ochotę, a niby mówią, że nie wolno..
Pozdrawiam i miłego dnia

WITAJ 🙂
CO DO NAPOJÓW GAZOWANYCH TO MAM "NAJNOWSZE"INFO NA TEN TEMAT BO DZIŚ BYŁAM NA WIZYCIE U GINEKOLOGA I ZE WZGLĘDU ŻE MI SŁABO,MAM UBYTKI JAKIES TAM TYPU GLUKOZA,MINERAŁY-LEKARZ KAZAŁ MI PIĆ ODGAZOWANE NAPOJE TAKIE JAK NP.PEPSI-TYLKO NIE 2 LITRY NA RAZ 🙂 TAK ŻE KOCHANA NAPRAWDE MOŻNA 🙂 MÓWIĄ ŻEBY NIE DUŻO BO GAZ NIE JEST ZA DOBRY W CIĄŻY ALE TROCHE MOŻNA.POZDRAWIAM CIEPLUSIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie!!!!!
Wlasnie dotarlam do domu!!! I juz pisze 🙂))
Mam same dobre wiadomosci 🙂))
1. Dzidzia jest piekna, fika koziolki i pieknie bije jej serduszko
2. jest juz mega duza, ma 52mm co odpowiada 12t 2 d czyli 6 dni ponad norme
3. pani ginekolog pocieszala mnie ze drugi raz w tym samym czasie to sie juz nic nie stanie, takie prawo statystyki
4. rozowym sluzem po stosunku mamy sie zupelnie nie przejmowac
5. za tydzien w srode usg genetyczne 🤪
6. juz dodalam fotke 🙂



CHLOE-SUPEEEER!!! 🙂
FAJNIE ŻE WSZYSTKO GRA I DZIDZIA ROŚNIE 🙂 OD RAZU LEPIEJ NA SERDUSZKU SIĘ ROBI 🙂
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe dzidzia piękna i może będzie świąteczna 🙂
A co do piesków też miałam co prawda nie rasowy ale był tylko pół roku wpadł pod samochód synek bardzo to przeżył i teraz wpomina coś o piesku ale ja nie mam odwagi brać kolejnego bo boję się że będzie powtórka z historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Basienka a co dokładnie robicie na tych zajęciach? U mnie też jest coś takiego w szkole tańca ale zero opisu...Koszt 100 zł za karnet 8 zajęć.
guga trzy razy w tygodniu to szalejesz 😁 Muszę się cholerka zabrać za siebie 😠


ogolnie zajecia sa prowadzone dwa razy w tygodniu po 50 minut. Sa tam cwiczenia z pilka (ta taka duza). Chodzi o to zeby poprawic jakos swoja kondycje. Cwiczymy miesnie te ktore mozna cwiczyc w czasie ciazy (uda, posladki, rece, skosne brzucha). Dodatkowo podczas wykonywania danego cwiczenia mowi nam jak oddychac. Cwiczenia sa przeznaczone dla kazdej kobiety, bez wzgledu na to czy wczesniej cwiczyla czy nie. Takie spokojne, w sam raz na ciaze.

Jesli chodzi o szkole tanca... niestety w mojej okolicy nie prowadza zajec w takich placowkach, wiec nie jestem w stanie powiedziec co tam. Moze warto sie wybrac na jedne zajecia i zobaczyc, zawsze w polowie moze wyjsc jak Ci sie nie spodoba. Daj znac jak sie wybierzesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe wieści super ja bardzo czekalam na nie bo ja jestem tylko jeden dzien do przodu 🙂 wiec bardzo się ciesze ze wszystko ok od razu optymizmem powiało 🙂)

Dzidzio śliczny ale z tą datą porodu to mnie ładnie odstawiłas 🙂 super

Marzenka psiunioo śliczny Sara do niego pasuje jak nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
chloe napisał(a):
novaM napisał(a):
Hmm...no powiem Wam szczerze, że będzie ciężej niż z imieniem dla dziecka hehehe 🙂
Właścicielka hodowli nadała już wszystkie imiona, moja to WIOSNA 😮 ...jak dla mnie średnio fajnie...pewnie i tak inaczej będziemy do niej mówić 😉

A może Wy macie jakieś fajne pomysły 🙂 ???

A fotkę zaraz wrzucę do naszych zdjęć 🙂









Jak wiosna to moze cos pokrewnego: April?
Jutro przejrze kartoteke pacjentow to napisze ci fajne imiona jakies 🙂
Wiem ze teraz na topie jest Tosia 🙃


Ojj Tosia 😮 ???
No niekoniecznie jak dla mnie 😉

Ale będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi 😘


Jesli chodzi o pieska to niestety moj Atos (wyzej Niemiecki) zdech w zeszlym roku. Za to na przyszly rok planujemy sobie kupic Mastifa Pirenejskiego 🙂 strasznie mi sie podobaja te psy i do tego sa duze w sam raz zeby pilnowac posesji 🙂 wymyslilismy imie dla niego Kebab 😁 a moze w przyszlosci kupimy jeszcze jednego wtedy bedzie Ugryź 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam - widzę , że od rana ruch na forum. Przespałam całą nockę i jestem z tego tak zadowolona. 🙂 Czekam na mężczyznę mego, bo obiecał mi, że pojedziemy w końcu po kwiatki - nudzę go i nudzę więc w końcu ustąpił 😜
Siedzę koło takiej sterciochy prania, że ręce opadają. Miałam wyprasować je wczoraj ale zwyczajnie byłam tak wypompowana. Czasami myślę, czy nie za bardzo się wyginam w tym ogródku ale z drugiej strony kisić się w tym domu szału można dostać! Może w końcu dzisiaj wypożyczę jakąś mądrą książkę, która mnie odwiedzie od gimnastyki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a powiedzcie mi jszcze moje kochane czy USG genetyczne jest wew czy zew.....bo mysle czy nie wziasc męza 🙂 wiec musialabym go ustawić prawidłowo 🙂


Marika to wszytsko zalezy od dziecka. Ja mialam robione zewnetrzne tzn wygladalo jak normalne USG tylko mierzyli glowe, sprawdzali czy ma kosc nosowa i falde na szyji dziecka. Natomiast kolezanka miala dopochwowe bo dziecko wogole nie chcialo sie ulozyc 🙂 Polecam wziasc meza tak czy tak. W razie wewnetrznego lekarz zasloni Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Marika to usg zależy od tego czy przez brzuch lekarz będzie w stanie wszystko zauważyć- ja miałam najpierw przez brzuch ale bardzo mało było widać i zrobiono mi też dowcipnie, ale spoko byłam z mężem i nie było tragedii a nawet bardzo śmiesznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wietam dziewczyny wlasnie sie dowiedzialam ze moje l4 odwlecze sie bo moj doktor poszedl na urlop jestem taka zla bo wlasnie od 21 czerwca mam popoludniowki do konca czerwca jejku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...