Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
a tak szczerze to chciałybyście już urodzić?? ja to chce pobyć w ciąży trochę...to takie miłe... kopanie, duży brzuszek,usg,patrzenie jak rośniesz razem z dzieckiem...cały ten moment w życiu jest piękny 🙂 czekanie nawet jest fajne...oczywiście jak wszystko jest dobrze a przecież nie może być inaczej tak??


teraz bym juz chciala urodzic, ale jak urodze to pewnie bede tesknic za bruszkiem.... i tak w kolko 😁

Agami fioletowy fajny kolor, uniwersalny 🙂 ja bardzo lubie. nawet psy moje maja fioletowe obroze, hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe...jak morfologia?


Dziewczyny !!! Norma białych krwicek w - WBC- w ciązy jest inna niz dla ''normalego'' człowieka i wynosi od 9 do ponad 16 jedn..., wiec 11 to nie jest podwyzszone tylko jaknajbardziej normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a) mam rh+ wiec nie bede jednak tego coombsa robila, ale połozna -kolezanka namawia mnie zeby zrobic na cytomegalie , nasza wspolna kolezanka, jest w ciazy i wlasnie to ma i w szpitalu lezy. wiec moze zrobie, miałyscie to? to tez jakies cholerstwo jak rozyczka i tokso
ja sie wstrzymuje z zakupami az poznam płec na 100%, pozatym po cichu licze na jakies datki z rodziny w postaci uzywanego wozka (bo takich u nas duzo) i innych dzieciecych wanienek, moze ktos mi zaproponuje ze pozyczy zeby nie kupowac , wiadomo chcialabym miec wszystko nowe, ale pieniedzy nie mamy i nie wiem ile z zusu dostane a moge dostac jakies 500zł (bo tak mnie szef straszyl, ze dostane 500 zł to wroce do nich szybko do pracy) to lipa, a ile bym nie dostala, pieniadze to nie wszystko
jedyne moje zmartwienia to czy serce bije, i czy jeszzce tam jest a na płci mi nie zalezy, chociaz kazdy sie pyta czy juz wiemy i mnie wnerwia, za to podobaja mi sie pytania, jak sie czujesz? i wtedy mi sie tak miło robi, ze ktos sie mna interesuje 🙂 i nienawidze jak mnie dotykają po wciaz jeszcze płaskim brzuchu... 🤢

ulka witam ja miałam na samym początku ciąży robione badanie na cytomegalie i okazało się że ja to cholerstwo miałam. Na szczęście mam przeciwciała jak na różyczkę jeśli bym przechodziła niedawno tą chorobę to wtedy jest zagrożenie dla płodu powiem ci bardzo to przeżywałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cześć Wam wszystkim!!! Dziś rano wstałam zjadłam pyszne śniadanko i siedziałam w do mu do 12 siostra wyciągła mnie do biblioteki i fajnie bo wypożyczyłam sobie 3 książki!!! Teraz niedawno zrobiłam obiadek mężowi ja już sobie zjadłam i siedzę na necie!!!! u nas pogoda dziś ładna!!! Szukam jakiś fajnych noclegów w bieszczadach może coś macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Jestem w 16tc, to moja pierwsza ciąża. Od samego poczatku przebywam na zwolnieniu lekarskim z powodu wykonywanej pracy. I strasznie mi się nudzi a jak mi się nudzi to wymyślam głupoty i ciągle się martwię o maleństwo. Do tego doszło dużo kłopotów związanych z remontem domu wiec jestem kłębkiem nerwów. Mam nadzieję, że w waszym towarzystwie czas będzie mi przyjemniej leciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową Grudnióweczkę 🙂 z nami się nie ponudzisz.poczekaj jak Cię z dwa dni nie będzie to zaległości murowane 😉 my tu tyle piszemy,że najpierw trzeba z pół godz posiedzieć i poczytać zanim człowiek coś napisze... ja jestem w 17 tyg i to moja druga ciąża jak widać na suwaczku 🙂 mam Julcię 4 letnią .najpiękniejszy łobuz jakiego znam 🤪 jutro mam usg więc może się dowiemy co tam w brzuchu siedzi 🙂 w każdym bądź razie witam i zmykam bo dzieciaki szaleją 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga zrobię co w mojej mocy żeby nie zostać w tyle. Póki co starsznie bym coś zjadła dobrego i najlepiej żeby ktoś mi podał do łóżeczka 😉 Moja dzidzia wczoraj na usg zbuntowała się i nie chciała wogóle się pokazać, do tego cały czas zasłaniała uszka łapkami. Lekarz mi tłumaczył , że dziecko słyszy dzwięki z głowicy usg jakby szybko przejeżdzał pociąg i dlatego często maleństwa zatykają uszka. Nawet jednego zdjęcia nie udało się zrobic dla tatusia. Ale to chyba za kare bo ostatnio bardzo się denerwowałam. Jak to u was dziewczyny jest z nerwami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny! 🙂
aaagaaa super że z mamą wszystko dobrze!!
guga mam ochotę cię udusić za twoje nastawienie! masz być dobrej myśli a nie się źle nastawiasz i pogarszasz sytuację bo dzidzia wszystko czuję 🥴
Proszę was nie piszcie mi tutaj na forum o żadnych poronieniach dopiero wróciłam ze szpitala jak pamiętacie i miałam zagrożenie poronienia !!
Przestańcie się nakręcać wszystkie 😠 to jest to że siedzicie z tyłkami i nie macie co robić i wkręcacie sobie chore wiksy zamiast cieszyć się z tego że jesteście w ciąży i w tym roku dzidzia będzie z wami już ...

PAMMAT Przepraszam!!!! jesli mój jeden post cię tak bardzo przestraszył czy nawet uraził 😘 miałam nadzieję,że ogólne forum jest też do wygadania chyba się troche pomyliłam 😮 chyba lepiej pisać "tu mnie pikło a tu mnie poszczypało" 🙂a pozatym moja rozmowa z rana nie miała nic wspólnego z Twoim pobytem ........ dwie rózne sprawy 😮 zresztą koniec komentarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

u mnie znowu intensywny dzień 🙂 wizyta u mamy, zakupy. ale na szczęście mama czuje się dobrze. na razie nie może się ruszać. jutro dopiero będą ją uruchamiać 🙂

no i dzisiaj znowu musiałam się chociaż pół godzinki zdrzemnąć. po prostu usypiałam na stojąco. czy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć 🙂

u mnie znowu intensywny dzień 🙂 wizyta u mamy, zakupy. ale na szczęście mama czuje się dobrze. na razie nie może się ruszać. jutro dopiero będą ją uruchamiać 🙂

no i dzisiaj znowu musiałam się chociaż pół godzinki zdrzemnąć. po prostu usypiałam na stojąco. czy też tak macie?

aaagaaa trzymam kciuki za mamę 🙂 a co do drzemek to mi już przechodzą coraz rzadziej chce mi sie popołudniami spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
jestem zdania, ze nie nalezy udawac, ze złe rzeczy sie nie dzieją na swiecie, trzeba o tym rozmawiac, o smierci, chorbach, ale nie znaczy to ze przyciagniemy to do siebie, czy cos.
nie uciekniemy od tego, zreszta kazda z nas nie ma pewnosci ze dozyje jutra, do wszystkeigo potrzebne jest zdrowe podejscie.


myślę tak samo jak Ty Ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć 🙂

u mnie znowu intensywny dzień 🙂 wizyta u mamy, zakupy. ale na szczęście mama czuje się dobrze. na razie nie może się ruszać. jutro dopiero będą ją uruchamiać 🙂

no i dzisiaj znowu musiałam się chociaż pół godzinki zdrzemnąć. po prostu usypiałam na stojąco. czy też tak macie?

aaagaaa trzymam kciuki za mamę 🙂 a co do drzemek to mi już przechodzą coraz rzadziej chce mi sie popołudniami spac 🙂


a u mnie te drzemki to dopiero się zaczęły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle od 2 dni boli mnie ząb, a dokładniej prawa część jamy ustnej, nie mogę określić dokładnie który ząb konkretnie. i zapuchnięte mam dziąsło i podniebienie. nie mam nawet czasu wybrać się do dentysty. ale chyba jak jutro wstanę i nadal tak będzie to pójdę 😞 bo po prostu chwilami czuję delikatnie a chwilami to tak pulsuje mi wszystko, że masakra. a do tego jeszcze to zapuchnięte podniebienie, nawet herbaty ciepłej nie mogę się napić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
cześć 🙂

u mnie znowu intensywny dzień 🙂 wizyta u mamy, zakupy. ale na szczęście mama czuje się dobrze. na razie nie może się ruszać. jutro dopiero będą ją uruchamiać 🙂

no i dzisiaj znowu musiałam się chociaż pół godzinki zdrzemnąć. po prostu usypiałam na stojąco. czy też tak macie?

aaagaaa trzymam kciuki za mamę 🙂 a co do drzemek to mi już przechodzą coraz rzadziej chce mi sie popołudniami spac 🙂


a u mnie te drzemki to dopiero się zaczęły 😜

jednym się zaczyna to co drugim się konczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy tez macie w książeczce ciążowej zalecane wizyty kontrolne u dentysty co 3 miesiące EKG co 3miesiące czy to moja połozna taka nadgorliwa jest 😮 dno oko mam zrobic do 7 miesiąca i po porodzie ale to ze względu na okulary (-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...