Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Agami napisał(a):
🙂 no u nas tez usg polowkowe 4d kosztuje 250zl... wlasnie wrocilam... male potwierdzilo ze chlopcem jest 😉)) od razu sie pokazal i wiercil sie niemiłosiernie ciezko bylo go ogladac hihi tak fikał... wyglada na to z tej karty co dostałam ze wszystko jest ok i lekarz mowil to samo... tylko te bole brzucha go niepokoja i kazal zamiast nospy brac magnez taki rozpuszczany....Asmag czy jakos tak... no i zwolnic jeszcze bardziej.... bo taka kruszynka jeszcze nie bylaby wstanie samodzielnie funkcjonowac i lepiej go nie wypedzac z brzucholka... male jest malutkie bo ma 270gr i mierzy okolo 14 cm....ale najbardziej i tak cieszylam sie z widoku bijacego serduszka.....a teraz ide cos zjesc... bo glodna juz...


a jak nazywa się Twój lekarz?


a ty z zielonej gory jestes??? ja chodze do dr Sandeckiego a na usg 4d bylam u dr Cerbinskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):

a ty z zielonej gory jestes??? ja chodze do dr Sandeckiego a na usg 4d bylam u dr Cerbinskiego


tak 🙂 ja chodzę do Ruta 🙂


łeee to co sie nie ujawniasz 🙂)) ja nie wiedzialam nawet ze z ZG 😜 a RUT robi 4d?? zapisalas sie juz do szkoły rodzenia? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):

a ty z zielonej gory jestes??? ja chodze do dr Sandeckiego a na usg 4d bylam u dr Cerbinskiego


tak 🙂 ja chodzę do Ruta 🙂


łeee to co sie nie ujawniasz 🙂)) ja nie wiedzialam nawet ze z ZG 😜 a RUT robi 4d?? zapisalas sie juz do szkoły rodzenia? 😉


teraz zobaczyłam, że masz napisane lubuskie 🙂 tak Rut też robi 4d cena 250zł filmik, dlatego Ciebie też zapytałam jaki lekarz,bo myślałam, że ten sam 🙂 tak zapisałam się, zaczynamy od 11 października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za ponad 2 tygodnie bede w Polsce i mam wizyte u gina, mam nadzieje, ze uda sie podpatrzec kto tam w brzuszku sie wierci 🙂 Usg 4D w Toruniu w szpitalu matopat to koszt okolo 180zl wiec nie jest zle. Nie moge sie doczekac, zwlaszcza, ze tutaj to raczej panuje "znachoryzm" zero badan, krew raz na cala ciaze, 3 razy usg na cala ciaze i podstawowe wytlumaczenie na kazda dolegliwosc " to normalne".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Agami napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):

a ty z zielonej gory jestes??? ja chodze do dr Sandeckiego a na usg 4d bylam u dr Cerbinskiego


tak 🙂 ja chodzę do Ruta 🙂


łeee to zaczynamy razem hihi 😉) bo my chyba tez tak.. bo wiem ze sa 2 tury ;p i rozne godziny ja nie pamietam musze zobaczyc jak bede w domu bo gdzies mam zapisane :P tylko nie mow ze sie jeszcze z widzenia znamy;p ty moje foto widzisz... ;p wiec ??? ;DDD hihi

łeee to co sie nie ujawniasz 🙂)) ja nie wiedzialam nawet ze z ZG 😜 a RUT robi 4d?? zapisalas sie juz do szkoły rodzenia? 😉


teraz zobaczyłam, że masz napisane lubuskie 🙂 tak Rut też robi 4d cena 250zł filmik, dlatego Ciebie też zapytałam jaki lekarz,bo myślałam, że ten sam 🙂 tak zapisałam się, zaczynamy od 11 października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
przypominasz mi kogoś, ale nie jestem pewna 🙂 ja mam zajęcia na godz. 16 🙂 mam jeszcze zadzwonić 3 tyg przed 11.10 czy mi się termin porodu za mocno nie zmienił. Na tą chwilę mam na 31.12. a ty? 🙂

ja tez zaczynam jak sie okazalo 11.10 o 16 bo maz wlasnie sprawdzil w domu na kalendarzu 😜P a masz foto na nk? 😉 to moze ja cie skojarze:P a termin mam na 06.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was nadrobiłam zaległości!!! Teraz dopiero wchodzę na forum bo rano poszłam do biblioteki potem byłam u mamy na obiedzie i siedziałam tam dość długo i czytałam książkę potem z siostra byłam na mieście i tak łaziłyśmy i teraz dopiero wróciłam do domu!!!!!
AGAmi wiesz co moje maleństwo waży 341 gram kurczę wczoraj byłam na wizycie myslę że to nie jest wina tej mojej cukrzycy ciążowej kurde!!! pojadę w poniedziałek na prenatalne 4 d to zobaczymy ile mi lekarz powie!!!! kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wy spiochy, ja dopiero do domu wrocilam a wy juz spac?
moj moaz szkole przetrwania oglada... 😮 wiec se gadam jak do sciany 😉
brzuch juz wrocil do narmalnych rozmiarow, uuf 🙂
jutro ide na badania krwi, zobaczymy co tam sie zmienilo od 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chloe no ja właśnie nie idę jeszcze spać bo mi się nie chce no to cieszy mnie to że twój brzuszek wrócił do swoich rozmiarow ehheeh powodzenia na badaniach
Kupiłam sobie dziś poduszkę do spania ale za 40zl w lidlu jest superowa pisze tam ze do spania na boku dla kobiet w ciazy taka dluga i formowac sie ja da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam was nadrobiłam zaległości!!! Teraz dopiero wchodzę na forum bo rano poszłam do biblioteki potem byłam u mamy na obiedzie i siedziałam tam dość długo i czytałam książkę potem z siostra byłam na mieście i tak łaziłyśmy i teraz dopiero wróciłam do domu!!!!!
AGAmi wiesz co moje maleństwo waży 341 gram kurczę wczoraj byłam na wizycie myslę że to nie jest wina tej mojej cukrzycy ciążowej kurde!!! pojadę w poniedziałek na prenatalne 4 d to zobaczymy ile mi lekarz powie!!!! kurde

Jejku holi toc ty masz jakiegos olbrzyma, na pewno tyle wazy...
To do konca ciazy to ja ci wroze jakies 5kg, ale nie zycze ci tego 😉
No mam nadzieje, ze to nir przez ten cukier, pozdrawiam i trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

a ja po wizycie 🙂 i tak, jeśli chodzi o ruchy to mam prawo ich nie czuć jeszcze nawet 3 tygodnie. Z dzieciątkiem wszystko jest dobrze 🙂 zmierzyć się nie dało, bo fikało mocno 🙂 tylko główka dała się zmierzyć 😁 4,5cm średnicy 🙂 i mam 4 piękne zdjęcia: na jednym główka, na drugim kręgosłupek malutki, na trzecim brzuszki i rączki, a na czwartym .... siusiaczek 😁 😁 😁 czyli już nie dziewczynka, jak było 3 tygodnie temu 🙂 teraz mamy ewidentnie sfotografowane, że to chłopiec 🙂 czyli Maciej 🙂 🙂 🙂

a jeśli chodzi o wyniki krwi, to obniżyła mi się hemoglobina mimo że cały czas w normie jest i mam zażywać Ascofer 2 razy dziennie po 1 tabletce.

i ogólnie pani doktor powiedziała, że wszystko bardzo dobrze się rozwija i dzidziuś jest zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
ja dziś miałam taki powalony dzień, musiałam poganiać po urzędach, a pewnie wiecie ile wszędzie zajmuje ta biurokracja, a poza tym mężuś dopiero poszedł do pracy, więc mam chwilkę, żeby zajrzeć.
Tak przeleciałam te Wasze posty, ale tyle piszecie...
A u nas burzy dziś nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...