Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co wanilia ja rozne ksiazki czytam ide do biblioteki patrze na tyl ksiazki i juz biore jak sie spodoba ciagna mnie teraz thilerry i horrory wiem wiem co pomyslisz jedz modl sie i kochaj fajna ksiazka 2 czesci polecam z julia roberts
ja teraz czytalam trz kwiat pustyni smutna ksiazka ale fajna
a ty wamilia cos polecasz lubisz ksiazki czytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
a ja dzisiaj wsciekła jak osa...właśnie z pracy wróciłam,pomagałam mojemu bo go terminy gonią,zjem coś i zaraz lece do swojej wrrrr....mieliśmy jechac na ten urlop juz w ten weekend tak sie cieszyłam i odliczałam dni,potem okazało sie ze jeszcze cos tam musi zrobić i pojedziemy-wtorek-środa a dzisiaj mi melduje że będziemy mogli jechac dopiero w przyszły piątek!! czekam i czekam na ten urlop już taka zmęczona jestem zamiast miec juz mniej to mam coraz więcej pracy i wyglada na to ze przyszły tydzień będzie masakryczny dla mnie bo tyle tego jest-a ja juz siły nie mam 😞
a do tego na ostatniej wizycie u lekarza byłam w 13tyg a przez to wieczne przenoszenie tego wyjazdu ominęłam jedną wizyte i teraz jak dojedziemy do domu i zrobie badania to u gin pojawie się w 21tyg poprostu ZA.....ŚCIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Byłam dziś na spotkaniu z moją ciężarówką starszą o 3 miesiące. Wypiłyśmy kawkę, zjadłam ciacho i od razu szczęśliwsza wróciłam. Nie spałam dziś od 5h kolega męża niechcący wybrał jego numer i mnie obudził. Jak chciałam zasnąc to małe dało taki popis w brzuchu że aż mnie cały po bokach ciągnoł. Mam nadzieję że to od tego że macica rośnie a nie nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki no ja mam duzo cukini pelno bo na dzialce mi rosna hhehe zaraz bede jadla kolacje bo juz glodna jestem a jadlam prazone o 13 wiec to malo a juz 18 !!!! kanapkki sobie zrobie z czym moje mile z serem zoltym bo tylko to mam !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze się czuje dziękuje ale żałuje że nie spytałam lekarza w poniedziałek ile moja mała waży teraz jak pójdę w poniedziałek to muszę się spytaę bo jak wy tu piszecie to nie mogę nic się wypowiedzieć na mój temat 😜
a ty holi32 jak się czujesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pammat czuje sie bardzo dobrze tylko sikam na potege mam bakterie w moczu i biore furagine!!!! i do tego tego cukru musze pilnowac i 3 raz pojde na krzywa cukrowa!!!!! i jeszcze z tarczyca mam mowie ci ale z dzidzia wszystko oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też nie mam lekko biorę nystatyne która jest tak wielka i co drugi dzień mam problemy z zaaplikowaniem tego 😠 bo mam jakieś zapalenie i do tego luteine codziennie rano i wieczorem dopochwowo ale dam radę już połowa ciąży jest jeszcze tyle samo teraz jeszcze szybciej nam zleci niż początek czego nie robi się dla naszej dzidzi w końcu nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie siadłam odpocząc i mega zmęczona jestem a co do książek ja teraz czytam " NASMUTNIEKSZE DZIECKO" Z serii przez życie pisane zamówiłam kilka książek z tej serii zapowiadają się obiecująco, wcześcniej siedziam tylko w sagach norweskich poprostu uwielbiam także masę ich przeczytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...