Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Brzuszki, cos pozytywnego - specjalnie dla Weroniki, zeby sie usmiechnela- znalazlam przypadkowo w necie. Rysunek majej Gigi, ktory ma prezentowac ja w sukience ksiezniczki 😁
http://bebe.doctissimo.fr/blog/14084-Le-dessin-de-la-fille-de-Gigi.html

Super 😁 twórczość dziecka nie zna granic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale napisalyscie przez ta godzine!!
a moj maz wrocil z pracy i sie zasiedzielismy przed tv. tylko tyle nam zostalo, u nas tez celibat juz chyba ze 3 tyg.. maz juz marudzi strasznie 😉 a ja jak dostane nawet zielone swiatlo to pewnie bede sie mega stresowac:P no ale najpierw musze dostac zielone, wizyta za 11 dni 🙂

Witaj weronika, jedno moge Ci obiecac, z nami nie bedziesz samotna!!! 🙂 🙂 Trzymaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc brzuszki staram sie nadrobić wszystkie zaległości ale strasznie dużo piszecie 🙂 ja nawet nie ma za bardzo czasu wejść Grzesio poszedł do zerówki a Mariuszek pierwszy raz do przedszkola w domu miejsca nie mogę sobie znaleźć i do tego stres.A do tego jeszce muszę na krzywą cukrową iść blee.Na samą myśl robi mie się nie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już nie śpie od 7 godziny miałam atak znowu 😮
tak mnie jajnik bolał pare razy ale czy to na pewno jajnik nie wiem jakbym go przeziębiła ale do tego 100 razy większy ból i do tego osłabienie i zimny pot 🤨 drugi raz tak miałam i w poniedziałek muszę powiedzieć ginekologowi o tym bo tak być nie może 🤢
kuźwa nie wiem co to jest bo podbrzusze mnie nie boli tylko z prawej strony tam gdzie jajnik a dziecko nie mogłoby tak się rozpychać 😮
a może jakiś zastój pierda albo stolca nie wiem kuna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja już nie śpie od 7 godziny miałam atak znowu 😮
tak mnie jajnik bolał pare razy ale czy to na pewno jajnik nie wiem jakbym go przeziębiła ale do tego 100 razy większy ból i do tego osłabienie i zimny pot 🤨 drugi raz tak miałam i w poniedziałek muszę powiedzieć ginekologowi o tym bo tak być nie może 🤢
kuźwa nie wiem co to jest bo podbrzusze mnie nie boli tylko z prawej strony tam gdzie jajnik a dziecko nie mogłoby tak się rozpychać 😮
a może jakiś zastój pierda albo stolca nie wiem kuna 🤨

Moze i to jakis zastoj, a robisz kupe codziennie?
Ja mialam taki silny, klujacy bol jakis czas temu pod zebrem i to bylo rozciagajace sie sciegno, nospa pomogla 🙂 A ty bierzesz nospe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek brzuszki 🙂 alee sie wczoraj rozpisałyście ohoho pół godz czytania
Ulka woow co za filmik, mnie czasami juz teraz boli jak mi tak ostro mała dokopie a co dopiero takie cos!!!
Pammat a próbowałaś posiedzieć w misce z ciepłą wodą z np rumiankiem? to taka ulga na chwilkę ale zawsze coś 🙂
co do przytulania to ja w czasie ciąży mam chyba jeszcze większe ciągoty-zielone swiatło jest od poczatku praktycznie więc sobie nie żałujjemy jeszcze.
aaaa i najważniejsze witam nową grudnióweczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
I również witam nową grudniówkę 🙂
Ulka Ty to jesteś udana - glukoza pycha 😜 a film też robi wrażenie, ma się takie uczucie, że ten dzieciak wystawi zaraz na zewnątrz rękę albo nogę 😁
Pammat Tobie wiecznie coś dolega 😞 jak masz takie silne bóle to może podejdź do jakiegoś lekarza lub szpitala, na pewno ulżą Ci w bólu a przynajmniej uspokoją
Słoneczko już niedługo Twój sen się spełni i będziesz trzymała swoją kruszynkę w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮Bry... 😮

Guga z boku na bok całą noc 😞
nogi, biodra...brzuch mnie boli, ciągnie, uciska...dostane kurw.cy...

Pogoda piekna przyjezdza do mnie przyjaciolka z synem ze Szczecina wiec zbieram siły na spacer nad morzem...
Dziecie moje nadzwyczaj spokojne od 2 dni 🤔 🤨 nie wiem z czego to wynika...az wczoraj wlaczyłam \'\'podsłuchiwacz\'\' serduszka.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
pammat napisał(a):
ja już nie śpie od 7 godziny miałam atak znowu 😮
tak mnie jajnik bolał pare razy ale czy to na pewno jajnik nie wiem jakbym go przeziębiła ale do tego 100 razy większy ból i do tego osłabienie i zimny pot 🤨 drugi raz tak miałam i w poniedziałek muszę powiedzieć ginekologowi o tym bo tak być nie może 🤢
kuźwa nie wiem co to jest bo podbrzusze mnie nie boli tylko z prawej strony tam gdzie jajnik a dziecko nie mogłoby tak się rozpychać 😮
a może jakiś zastój pierda albo stolca nie wiem kuna 🤨

Moze i to jakis zastoj, a robisz kupe codziennie?
Ja mialam taki silny, klujacy bol jakis czas temu pod zebrem i to bylo rozciagajace sie sciegno, nospa pomogla 🙂 A ty bierzesz nospe?


pammat mnie tez cis kluje czasem w brzuchu, szczegolnie jak sie przewracam z boku na bok. biore wtedt espumisan 2 kaps (lekarz pozwolil) i przechodzi. mi dzidzius mocno uciska chyba na jelita bo musze brac ten espumisan dosc czesto. ale z chodzeniem do wc tez mam problem ostatnio tak co 4 dni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ja wcinam śliwki... 3szt dziennie i pomagają na regularne kupalce... 😮

A ma ktoś jakis ''myk'' na kręgosłup??
W desperacji chcialam w nocy wycinac dziurę w łóżku zeby móc spać na brzuchu 🙃 😮 🤢


ja zjadam 10 sliwek, colon C, kilo owocow do tego czopki glicerynowe i nic..... dalej co 4 dni.

mnie tez kregoslup boli po nocy czesto, mam na to jedna rade guga, ale u ciebie to za 6 tyg - masaz!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki jak wy piszecie duzo tylko mnie wczoraj nie bylo!!!! Dzis i tak mam jeszcze do poczytania ide z kolezanka zaraz na kawe!!! o dzieciątko jest co przekroczylo kilo super!!! za niedlugo beda tylko rosly i rosly!!! pozdrawiam ja dzis na obiadek zupka koperkowa mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...