Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
chloe no ja tak samo już 2 raz w ciąży w ciągu miesiąca a tak też nigdy w życiu mi krew z nosa nie leciała .. a z dziąsła też jak myje kły to leci mi krew 😉
muszę iść do apteki zobaczyć za ile jest krem mustela przeciw rozstępom wypłata wleciała na konto 🤪


dziasla tez mi krwawily i stomatolog polecil mi plukac eludrilem i jest swietny!!

teraz byla promocja na mustele 2 w cenie 1 w niektorych aptekach, warto! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
chloe napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot ja dobrze jak zabita jak zawsze 🤪 jedyne co to mi krew z nosa leciała dzisiaj 2 raz w życiu od kiedy jestem w ciąży o 7 rano 😮


mnie tez sie to zdarzylo juz kilka razy w ciazy, wczesniej nigdy... dziwne



Chloe jestes mistrzynia snow. 😁


haha, to jest jak jakies zboczenie juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jaka dzis pogoda do dupy ale coz musi tak widocznie byc!!! ja siedze u mamy pilam kawke i jadlam drozdzowke pozwolilam sobie bo mi sie tak chcialo mniam!!!! OJ wanilia wspolczuje ci tego zylaka ale zycze zeby ci sie zagoil!!! Basienka super ze lecisz samolotem tylko wiesz ze od 6 miesiaca ciazy leci sie na wlasne ryzyko!!!!
co macie dzis na obiadek ja mam gulasz z kasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZięki za odpowiedzi , podpowiedzi i rady.. Powiem Wam szczerze że jak mąż wyjechał do racy to walnęłam się z powrotem do łóżka i tak leżę, trochę śpię, trochę czytam, trochę się nad sobą użalam. Nie z powodu dzisiejszej niespodzianki bynajmniej, raczej całokształt mnie przytłacza - pryszcze z gęby nie chcą zejść, żyły na nogach i w pachwinach zaczyna wywalać co wróży problemy z żylakami, zapowiedź rozstępów pojawiła się już jakiś czas temu w postaci jasnych kresek, no i teraz to "coś" utrudnia mi chodzenie...Generalnie czuję się nieatrakcyjna i boję się myśleć co będzie dalej .. Własnie zadzwonił mój mąż i się już rozryczałam na całego. Może mam to co guga ostatnio, dzień płakany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Witam wszystkich jaka dzis pogoda do dupy ale coz musi tak widocznie byc!!! ja siedze u mamy pilam kawke i jadlam drozdzowke pozwolilam sobie bo mi sie tak chcialo mniam!!!! OJ wanilia wspolczuje ci tego zylaka ale zycze zeby ci sie zagoil!!! Basienka super ze lecisz samolotem tylko wiesz ze od 6 miesiaca ciazy leci sie na wlasne ryzyko!!!!
co macie dzis na obiadek ja mam gulasz z kasza

Z tego co wiem to zadna linia lotnicza nie bierze na siebie odpowiedzialnosci za kobiete w ciazy bez wzgledu na to w ktorym miesiacu sie znajduje. Wiec kazda podroz jest na wlasne ryzyko. Z tego co rozmawialam z lekarzem powiedzial ze bardziej ryzykowna jest podroz samochodem czy autokarem niz samolotem, wiec wybralam samolot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basienka pewno ze masz racje... ale lec i baw sie dobrze... gdybym miala wybor autokar auto czy samolot tez bym poleciala bo po ostattniej wyprawie 400km autem wyladowalam na izbie tak mnie wytrzeslo na polskich drogach wiec jak mozna tego uniknac to lec i baw sie dobrze no i liczymy na relacje 🙂)
holi ja wstaje po 10 razy w nocy najczesciej co godzine hehe i brzuch mam wrazenie ze ogolnie w nocy mam twardy bo jak sie obudze... to on jest twardy juz.. wiec nie wiem od czego to zalezy bo w dzien mi nie twardnieje mocno;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
basinka mam pytanie a ty w nocy ile razy sikac idziesz i czy jak sie przewracasz na drugi bok zdarza ci sie ze brzuch ci sie twardy robi


Nie chodze wogole sikac w nocy, a brzuch robi mi sie tylko twardy pod koniec dnia. Wtedy tylko siedam sobie na kanapie nogi do gory i przechodzi 🙂 Lekarz powiedzial ze jak sie robi mi twardy na wieczor to mam wiecej odpoczywac, ale ze jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Agami dzieki za pocieszenie czyli nie mam sie co martwic to wszystko normalne!!!! fajnie ze dalas mi taka odpowiedz!!!! tylko jak ten brzuch twardy jest taki jak kamien no to nie jest to zbyt komfotrowe prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie dzisiaj w nocy brzuch stwardnial tak sam z siebie, a z mnie to obudzilo 😮
generalnie twardnieje mi tak raz dziennie, bez wzgledu na to co robie.
kiedys twardnial mmi jak sie przewracalam z boku na bok, ale wstawala siku, ale juz przeszlo 🙂
a wstaje raz w nocy do wc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
DZięki za odpowiedzi , podpowiedzi i rady.. Powiem Wam szczerze że jak mąż wyjechał do racy to walnęłam się z powrotem do łóżka i tak leżę, trochę śpię, trochę czytam, trochę się nad sobą użalam. Nie z powodu dzisiejszej niespodzianki bynajmniej, raczej całokształt mnie przytłacza - pryszcze z gęby nie chcą zejść, żyły na nogach i w pachwinach zaczyna wywalać co wróży problemy z żylakami, zapowiedź rozstępów pojawiła się już jakiś czas temu w postaci jasnych kresek, no i teraz to "coś" utrudnia mi chodzenie...Generalnie czuję się nieatrakcyjna i boję się myśleć co będzie dalej .. Własnie zadzwonił mój mąż i się już rozryczałam na całego. Może mam to co guga ostatnio, dzień płakany


Wanilia glowa do gory 🙂 mi tez takie zylki powychodzily na nogach i smaruje sie mascia konska. Same naturalne skladniki i mozna bez problemu stosowac. Minus jest taki ze strasznie "pachnie" mieta. Kupilam ja tu: http://sklep.bewell.com.pl/ oprocz tego lekarz powiedzial ze mozna brac cyklo3fort sa to tabletki, ktore ochraniaja naczynia krwionośne oraz poprawiają napięcie ściany naczyń żylnych. Zylki po tym mi juz prawie zniknely 🙂 A te tabletki dzialaja tez pomocniczo przy leczeniu zylakow odbytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe to ty tez masz dobrze no mi tak twardnieje na maksa z 3 do 4 razy a lekko do 4 razy a w nocy jak sie czasem obroce to tez i wtedy jak sie oprzesz o poduszke z takim kamieniem to boli to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
chloe to ty tez masz dobrze no mi tak twardnieje na maksa z 3 do 4 razy a lekko do 4 razy a w nocy jak sie czasem obroce to tez i wtedy jak sie oprzesz o poduszke z takim kamieniem to boli to


Holi nic sie nie martw, mnie tez potrafi tyle stwardniec w ciagu dnia. W nocy chyba nie, nic nie czuje przynajmniej. Ale robie jak Basienka po prostu sie klade i przechodzi po kilku sekundach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane...Powiedzcie mi, bo jestem bliska poskradania zmysłów a nie chce tez histeryzowac...jesli moj Maluszek od wczoraj wieczora tak od g.22 nie jest aktywny czyli nie czuje kopniaczków mimo ze zawsze jest bardzo ruchliwy...to powinnam sie zglosic do lekarza czy poczekac??? Zjadlam czekolade, potrzasałam brzuszkiem a nawet puscilam mu jego ulubiona muzyke i cisza...Matko ja oszaleje chyba!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam dziewczynki to ja tez tak robie poczekam chwilke i juz przestaje byc twardy!!!!
Wiesz co happy sad nie martw sie jesli maly sie juz rusza to oki!!!! A w nocy moze juz spal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
Witajcie Kochane...Powiedzcie mi, bo jestem bliska poskradania zmysłów a nie chce tez histeryzowac...jesli moj Maluszek od wczoraj wieczora tak od g.22 nie jest aktywny czyli nie czuje kopniaczków mimo ze zawsze jest bardzo ruchliwy...to powinnam sie zglosic do lekarza czy poczekac??? Zjadlam czekolade, potrzasałam brzuszkiem a nawet puscilam mu jego ulubiona muzyke i cisza...Matko ja oszaleje chyba!! 😞

Powiem tak jesli sie lepiej masz poczuc to zadzwon do lekarza. Samopoczucie jest najwazniejsze. Moje malestwo zazwyczaj nie jest ruchliwe za bardzo wiec jak nic nie czuje przez 2 dni to sie nie martwie. Na pewno z Twoim jest wszystko ok 🙂 ale jak sie martwisz to lepiej sie zglos. Czy masz jeszcze jakies objawy? np. brzuch Cie boli albo masz twardy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka udanych wakacji 😁 😁 😁 jeszcze troszke i wszystkie tu bedziemy Ci zazdroscić
Happysad moja mała zazwyczaj nie daje mi spokoju od rana do wieczora-istne adhd ale ostatnio zrobiła sobie 3 dni przerwy na odpoczynek-szału dostawałam bo dawała znać 1 góra 2 razy dziennie i to przez chwilkę ale od wczoraj znowu dokazuje pełną parą tak że się nie martw maleństwo pewnie ułozyło się w takiej pozycji że jej nie czujesz albo zwyczajnie sobie odsypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Basieńka udanych wakacji 😁 😁 😁 jeszcze troszke i wszystkie tu bedziemy Ci zazdroscić
Happysad moja mała zazwyczaj nie daje mi spokoju od rana do wieczora-istne adhd ale ostatnio zrobiła sobie 3 dni przerwy na odpoczynek-szału dostawałam bo dawała znać 1 góra 2 razy dziennie i to przez chwilkę ale od wczoraj znowu dokazuje pełną parą tak że się nie martw maleństwo pewnie ułozyło się w takiej pozycji że jej nie czujesz albo zwyczajnie sobie odsypia 🙂


dokladnie, moj maly tez dwa dni kopal duuuzo slabiej, ale jednak czulam jak polozylam reke ze tam sie rusza wiercipieta jedna 😉

happysad poloz sie na plecach poloz reke na brzuszku i czekaj, sprobuj tak kilka razy co godzine. jesli nie naliczysz 10 ruchow to zadzwon do lekarza. dodam na pocieszenie ze w szpitlu lezala ze mna dziewczyna ktora przyjeli wlasnie z teog powodu ze czula 2 ruchy na godzine albo wcale. z maluchem bylo wszystko ok, ale w koncu zrobili jej cesarke bo bali sie czekac. ale ona juz byla w 37tc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
happysad napisał(a):
Witajcie Kochane...Powiedzcie mi, bo jestem bliska poskradania zmysłów a nie chce tez histeryzowac...jesli moj Maluszek od wczoraj wieczora tak od g.22 nie jest aktywny czyli nie czuje kopniaczków mimo ze zawsze jest bardzo ruchliwy...to powinnam sie zglosic do lekarza czy poczekac??? Zjadlam czekolade, potrzasałam brzuszkiem a nawet puscilam mu jego ulubiona muzyke i cisza...Matko ja oszaleje chyba!! 😞

Powiem tak jesli sie lepiej masz poczuc to zadzwon do lekarza. Samopoczucie jest najwazniejsze. Moje malestwo zazwyczaj nie jest ruchliwe za bardzo wiec jak nic nie czuje przez 2 dni to sie nie martwie. Na pewno z Twoim jest wszystko ok 🙂 ale jak sie martwisz to lepiej sie zglos. Czy masz jeszcze jakies objawy? np. brzuch Cie boli albo masz twardy?


Z tych nerwow chyba jednak Maluszek sie odezwał...zdaje sie ze wyczulam 2 delikatne kopniaczki. Nie mam innych objawow,brzuch miekki ale mam wyrzuty bo wczoraj potwornie bolala mnie glowa i wzielam jeden paracetamol a o 4 nad ranem dalej tak mnie naparzał ten łeb ze mi podskakiwal z bolu i cisnienia na poduszce, wiec wzielam drugi paracetamol. Moze nie powinnam? Ale tak rzadko biore p-bolowe...w zasadze ostatnio 3 m-ce temu ze sobie pozwolilam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...