Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak Filip z Konopii teraz wyskocze ale ...

NovaM.... chyba czas isc do dobrego adwokata i załatwic alimenty... po przeczytaniu tekstów ''poniżej pasa'' olewatora tatusia...mysle ze to bedzie rozsadne posuniecie w celu zabezpieczenia Małego... 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
Jak Filip z Konopii teraz wyskocze ale ...

NovaM.... chyba czas isc do dobrego adwokata i załatwic alimenty... po przeczytaniu tekstów ''poniżej pasa'' olewatora tatusia...mysle ze to bedzie rozsadne posuniecie w celu zabezpieczenia Małego... 😮



Sluszna uwaga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym adwokatem to tez tak uwazam po narodzinach malego alimenty niech placi a teraz zbieraj wszystki paragony za cokolwiek kazda drobna pierdołe... bo oprocz alimentow mozesz pozwac go o czesc kosztow poniesionych na dziecko niezbednych ci do szpitala i dziecku tuz po porodzie... moja znajoma wszystkie paragoniki zbierala... baaa nawet faktury brala i odzyskala czesc kasy za wozek lozeczko i pierd z wyposazenia... a co... mial odwage zrobic io nie myslec to teraz skoro nadal nie mysli to bedzie placic i tyle....mysl o Kajtku i nie miej skrupułów... bedziesz miala dla niego na zabawki ubranka keidys by go wykształcic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do dolegliwosci... eheh no pomijajac zolte uplawy to mam ciagle odczucie ze mi mokro... wkladki 3-4 na dobre ida....mowilam lekarzowi o uplawach ale poki nie swedzi nie piecze to jest ok... a podobno teraz coraz wiecej sluzu i wydzieliny bedzie i tak tez mi mowily kolezanki ktore juz rodzily ale mimo wszystko niekomfortowe uczucie....musze zapytac teraz lekarza czy to tak teraz bedzie...bo juz schizy mialam ze to moze wody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie sluzu deficyt, ale tak jak guge boli mnie krzyz czesto. Najgorsze byly zapracia, ale dzieki colon c za ktory ktos powinien dostac nobla, juz sie unormowalo 😁 poza tym nic mi nie dolega.
a nasz kolega tez jeszcze siedzi pupa na dole, podobno ma jeszcze czas: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
z tym adwokatem to tez tak uwazam po narodzinach malego alimenty niech placi a teraz zbieraj wszystki paragony za cokolwiek kazda drobna pierdołe... bo oprocz alimentow mozesz pozwac go o czesc kosztow poniesionych na dziecko niezbednych ci do szpitala i dziecku tuz po porodzie... moja znajoma wszystkie paragoniki zbierala... baaa nawet faktury brala i odzyskala czesc kasy za wozek lozeczko i pierd z wyposazenia... a co... mial odwage zrobic io nie myslec to teraz skoro nadal nie mysli to bedzie placic i tyle....mysl o Kajtku i nie miej skrupułów... bedziesz miala dla niego na zabawki ubranka keidys by go wykształcic....


nie ma co sie ogladac bo brak staran o alimenty ze strony mamy nazywam okradaniem własnego dziecka...nalezy sie i koniec a nadmiar zawsze mozna na konto odkladać na studia, korepetycje, zajecia doatkowe... tego nigdy nie za wiele...
ale ''wykłady'' dajemy NovejM... pewnie Weronika moze sie do tego przyłaczyć... 🤔

ale chyba nie beda mialy za zle bo to dla ich dobra... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrobnienia imienia Konstancja

Kocia, Koko, Kondzia, Koni, Konia, Konisia, Konsta, Konstacha, Konstantyna, Konstańcia, Konsti, Konstytucja, Konsystencja, Konta, Konti, Kontu, Konusia, Kosia, Kosieńka, Kosinka, Kosta, Kosteczka, Kostek, Kosti, Kostka, Kostucha, Kostusia, Koś, Kości, Kośka, Stacha, Stancja, Tuśka, Tynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiecie.. jak wam to powiedzieć wiem że mój napis robi szał 😁
po prostu chcę żeby było ładnie nie tak ponuro 😜
guga maść pomogła już po pierwszej nocy była poprawa dzisiaj wieczorem robię atak na mojego jak już prawie doszłam do siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
no wiecie.. jak wam to powiedzieć wiem że mój napis robi szał 😁
po prostu chcę żeby było ładnie nie tak ponuro 😜
guga maść pomogła już po pierwszej nocy była poprawa dzisiaj wieczorem robię atak na mojego jak już prawie doszłam do siebie 😁


no to super 🙂
atakuj...atakuj ...ja juz zapomnialam jak sie atakuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Zdrobnienia imienia Konstancja

Kocia, Koko, Kondzia, Koni, Konia, Konisia, Konsta, Konstacha, Konstantyna, Konstańcia, Konsti, Konstytucja, Konsystencja, Konta, Konti, Kontu, Konusia, Kosia, Kosieńka, Kosinka, Kosta, Kosteczka, Kostek, Kosti, Kostka, Kostucha, Kostusia, Koś, Kości, Kośka, Stacha, Stancja, Tuśka, Tynia

wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga ja też już zapomniałam 😁
ale muszę zacząć działać bo mi jeszcze ucieknie od tej separacji łóżkowej tak długo biedaczek dzisiaj będzie gibał foke 😁 ha ha ha
wanilia widzę że jesteś pod wrażeniem 😜 tatusiowi to imię się podoba więc niech maa.. 🤪 mi też zresztą bo jest tak samo rzadkie imię jak moje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
zapraszam was na oglądanie "Rozmowy w toku" idę oglądać 😜

Pewnie się zdziwicie ale ja nie mam telewizora w domu. Tzn. mam ale nie jest podłączony pod żadną telewizję, mimo że nam sprzedawca koniecznie chciał wcisnąć "superpakiety". Ale stwierdziliśmy że nie chcemy, telewizor służy więc tylko do oglądania filmów. Funkcjonujemy tak już rok, od kiedy mieszkamy w tym mieszkaniu i jakoś mi telewizji nie brakuje. Ale bez neta bym nie przeżyła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
zapraszam was na oglądanie "Rozmowy w toku" idę oglądać 😜

Pewnie się zdziwicie ale ja nie mam telewizora w domu. Tzn. mam ale nie jest podłączony pod żadną telewizję, mimo że nam sprzedawca koniecznie chciał wcisnąć "superpakiety". Ale stwierdziliśmy że nie chcemy, telewizor służy więc tylko do oglądania filmów. Funkcjonujemy tak już rok, od kiedy mieszkamy w tym mieszkaniu i jakoś mi telewizji nie brakuje. Ale bez neta bym nie przeżyła ☺️


nie masz czego żałowac bo dzisiaj '' o kobietach ktore nie chca miec dzieci'' 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, co do ulozenia posladkowego to moja bratowa jest w 35 tygodniu ciazy i jej mala jest wlasnie tak ulozona, a i jszcze za malo wazy, bo tylko 2200kg, jest smutna i jak to sie nie zmieni w najblizszym czasie to czeka ja cc...
A my mamy jeszcze troche czasu zeby nasze malenstwa ulozyly sie glowka w dol, wiec nie ma co sie martwic na zapas 🙂
pammat uwazaj z tymi atakami wieczornymi na twojego, bo jak jeszcze to diabelstwo ci do konca nie minelo to mozesz zarazic meza, a potem wszystko od nowa... Ja tak mialam podobnie i niewiedzialam czemu nie moge sie grzybka pozbyc, a sie okazalo, ze u mezczyzn jest to bez objawowe i zarazalismy sie w kolko... Ale to bylo dawno i teraz jak na razie mam spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny po długiej przerwie.nie było mnie 6 dni i 100 stron miałam do przerobienia! ciężko było i chyba nie których rzeczy mogę nie pamiętać.oczywiście Aniołek też mi zapadł na sercu i przytłoczyło mnie to ale trzeba być silnym. Marzenka skąd żeś wyrwała tę WYWŁOKĘ?? 😮 ja pierdziule co za facet bez honoru! nie powiem żeby mój całkiem został abstynentem i nie jest rewelacja między nami ale jakoś się układa a u Ciebie widzę że coraz gorzej,do jasnej cholery! mózg mi się zlasował,wybacz... dziewczyny dobrze Ci mówią z tym adwokatem i rachunkami.jeszcze przyjdzie taki moment że będzie chciał wrócić.gadaj nam tu na niego a my go jeszcze telepatycznie wykończymy 🤪 pieniądze mu w końcu przepadną i obudzi się z ręką w nocniku że przecież mial kiedyś rodzinę a już będzie za późno dla niego. za to Ty jesteś Super Laską i masz siłę!! wierzę w to,że przyjdzie czas spokoju w Twoim życiu. teraz jest ciężko ale ' będzie dobrze dzieciak,uwierz w to a tak będzie' 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Lalunia w brzuchu to mnie rozsadza! aż miednica mi się rozpycha na boki a i w żebra potrafi zasunąć porządnie.dzisiaj to pół dnia spędziłam na łażeniu powiem Wam że ciężko mi już tyle chodzić co kiedyś...więc dłuższe wypady to tylko na już bo za jakieś 3 tyg to nie ruszę na zakupy... kupiłam kilka rzeczy na ciuchach,oczywiście różowych 🙂 takie słodkie były...załatwiłam badania krwi,oddałam siuśki i jutro na głukozę się wybieram.ale chyba bez cytryny bo zgagi dostaje po cytrynie...do lekarza idę 16.09 na NFZ a prywatnie 19.09.tym razem bez rewelacji,bo bez usg.usg na nfz dopiero 6 .10. więc za miesiac.mąż zaraz wraca do domciu więc uciekam i wrócę jutro 🙂 udanego popołudnia Brzuszki Łakomczuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...