Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
happysad napisał(a):
jesli chodzi o kremy na rozstępy to powiem Wam że uzywam tego z Ziaji z serii Ziajka i naprawdę jest rewelacyjny. Przed ciążą miałam rozstępy na boczkach i po regularnym stosowaniu zniknęły! Uwierzcie ja jestem bardzo sceptyczna w stosunku do kosmetyków i krytyczna zarazem ale ten jest naprawde super i nie kosztuje 100 zł ale 15-17 zł. Ostatnio w superpharmie polowałam na niego z 3 dni bo ciagle znikał z połki. Spotkalam tam 5 cieżarowek na zakupach ktore tez go szukały...zabawna byla to sytuacja...jak sie spotkałysmy przy jednej połce takich 5 wielorybow ale kazda chwaliła 🙂


to jak tak polecasz to może wypróbuję 🙂 bo zauważyłam delikatne kreseczki właśnie na boczkach ;D i trzeba je zlikwidować 😜 😜


Tylko regularnie wmasowuj w boczki zeby nie było do mnie reklamacji 😁 Mi naprawde pomogł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
wiecie co... siedze sama w domu juz 2 tygodnie i juz mi bije na glowe...
jeszcze 5 dni do wizyty i dowiem sie czy moge zaczac wychodzic troche 🤨


Kochana pociesze Cie ze ja lezalam praktycznie 3 miesiace i beret mialam tak poryty ze dziwie sie ze mnie wszyscy bliscy w ogole nie zrzucili z 20 pietra bez zawahania...podziwiam ich 🙂) Zycze Ci zebys jak najszybciej mogła z tego domu juz wyjsc a poki co grzecznie wypoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jakies 3 tyg temu pojawiły się białe kreski na boczkach-używam babydream balsamu ale wtedy to smarowałam jak mi się przypomniało i od kąd zauwazyłam te białe krechy smaruje 2 razy dziennie i póki co zniknęły-ciekawe na jak długo

a chorym dziewuszkom duuuużo zdrówka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
happysad W Aptece ta ziajka czy w rossmanie moze ? wejdz na allegro znajdz i pokaz jak to wygląda jakbyś mogła kochana


http://www.domzdrowia.pl/41262,ziaja-ziajka-krem-przeciw-rozstepom.html
Wklejam taki link bo to allegro nawala jednak. Ja kupuje w Superpharmie. Mysle ze niektore apteki tez beda mialy ta serię. Ostatnio kupilam w Piotrze i Pawle bo nigdzie nie było. W tym linku który wkleilam cena jakas duza bo ja nigdy nie zapłaciłam wiecej niz 17 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dla wszystkich przyszlych mam ladny aforyzm:
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

🙂


Cała prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny współczuję chorób jesienno-przeziębieniowych, byłam wczoraj w aptece po witaminy i przy okazji kupiłam zetaw leków na przeziębienia - dla męża żeby w razie W szybko reagować, zanim mnie zarazi. Dla siebie mam soki domowej roboty z malina z lipą i z sosny. Zresztą już zaczęłam pić herbatki z tymi sokami i miodem, może się uda przeżyć sezon bez choroby.
Basienka84 zapisałam sobie leki które polecasz ale postanowiłam poczekać do wtorkowej wizyty, niech mi lekarz powie co to jest bo sama nie jestem przekonana czy to hemoroid czy inne licho 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."


RYCZE 🙂 hi


Mi ostatnio polecialy lzy na reklamie Merci 🤪 Babka daje czekoladki swojemu ojcu, a wczesniej jest pokazane jak on sie nia opiekowal i byl przy niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
staram się zwalczyć chorobe jadę na miodzie cytrynie i czosnku ale chyba jutro przejdę się do rodzinnego o łózku moge zapomnieć w dzień dopiero wieczorem ja jak byłam tydzień na wakacjach to wziełam dwie pyralginy ale nie miałam wyjścia bo od zęba cała buzia mnie bolała ( ból do nie wytrzymania) i tez mam nadzieję że dziecku to nie zaszkodziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.byłam na obciążeniu glukozą.oprócz tego że na czczo to nie było to aż tak strasznie niesmaczne.jakby nie było jest to cały kubek do wypicia ale jechałam rowerem do przychodni więc łyk słodkości na wzmocnienie się przydał 🙃wczoraj kuta byłam na badania ogólne krwi i takie tam ustrojstwa a dzisiaj znowu 3 razy na glukozę i mam ręce jak narkoman... ale z głowy i kolejna rzecz z listy odpadła.jutro znowu wybieram się z Julką do stomatologa.Matko Boska jak ja nie mam już nerwów do tego dziecka mojego.już 3 razy byłam z nią na pusto.w sensie nic nie zrobiłyśmy. nawet przekupstwo nie działa!! kupiłam jej kredę kolorową do pisania po tablicy i schowałam.zeszyt taki dla czterolatka z jakimiś zabawami,kredki...ciągle jej przypominam że dostanie dopiero jak da zrobić jednego ząbka a nawet jej to pokaże dzisiaj i jutro przed wizytą.wiem że straszna matka jestem ale to dla jej własnego dobra przecież....chciałabym żeby sama szła a na siłę to jakie robienie...dziąsło albo policzek dziecku można poharatać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...