Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Już od co najmniej 2 tygodni mam takie twardnienie brzucha. Było one bezbolesne, ale dzisiaj miałam taki okropny ból, że z łóżka nie mogłam wstać, nie wspominając już o chodzeniu. Uczucie jakby ktoś mi nóż wpychał i kręcił nim na boki. Czy to ból przypominający miesiączkowy-nie wiem, bo niestety nigdy nie miałam prawdziwych bólów miesiączkowych...

Brawo dla chłopaków!!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
mam pytanko do dziewczyn zazywajacych dodatkowo zelazo... w jakiej dawce je biezecie? bo ja mam brac biofer folic 3x1 i bkiore pregne .. i to wychodzi 42 mg nie wiem czy to nie za duzo...nierze ktos tez tyle?;D

Ja biore Prenatal Classic i tam mam zelaza 60 mg, tj 438% normy, mysle ze tego nigdy za wiele w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Brzuszki 🙂 moje bóle podbrzusza nie ustały.dzisiaj idę na wizytę na 17.wzięłam no-spę ale pomogła na krótko.najgorsze ze to nie jest ból przejściowy tylko ciągły.wstałam dzisiaj rano też z bólem...jak się przekręcałam na łóżku to jakby mniej bolało niż wczorajszej nocy ale po ubraniu się,wiem że nie przeszło.z tego wszystkiego się boję że może szyjka mi się skrócić...przy tym rąbanym rzęsistku...Marlenka się rusza więc z Nią raczej wszystko dobrze 🙂na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie na pomarańczowych ścianach i pomarańczowym suficie jest mnóstwo ciał komarzyc... jak ja to doprowadzę do stanu użyteczności??ciężko jest dobrać identyczny kolor.co prawda mam jeszcze trochę farby która się nie zastała ale może poczekam aż się komary skończą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.... pisalam wam ostatnio o wynikach..tych w środe... ze. lekarz kazal powtorzyc bo stwierdzil ze cos nie tak jest... tzn ze chyba zle mocz oddany albo za malo wody pije... kazal pic 3-4 litry dziennie i w piatek poszlam jeszcze raz... i .... okazalo sie ze bakterii w moczu juz nie ma i posiew wyszedl ujemny 🙂)) uffff ale mi ulzylo.. wiec poza anemia... i walka z zelazem chociaz nie bede walczyc z bakteriami...tylko musze sie nauczyc wiecej pic.. bo pije za malo i 3 litry bylo mi ciezko wmusic w siebie...
poza tym to chyba mnie cos rozkłada... katar, bol glowy, delikatny kaszelek wrrrr..... od dzis kuracja herbatka cytryna miod i sok malinowy.... kupilam tez masc majerankowa pod nos... cos jeszcze polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dzien dobry.... pisalam wam ostatnio o wynikach..tych w środe... ze. lekarz kazal powtorzyc bo stwierdzil ze cos nie tak jest... tzn ze chyba zle mocz oddany albo za malo wody pije... kazal pic 3-4 litry dziennie i w piatek poszlam jeszcze raz... i .... okazalo sie ze bakterii w moczu juz nie ma i posiew wyszedl ujemny 🙂)) uffff ale mi ulzylo.. wiec poza anemia... i walka z zelazem chociaz nie bede walczyc z bakteriami...tylko musze sie nauczyc wiecej pic.. bo pije za malo i 3 litry bylo mi ciezko wmusic w siebie...
poza tym to chyba mnie cos rozkłada... katar, bol glowy, delikatny kaszelek wrrrr..... od dzis kuracja herbatka cytryna miod i sok malinowy.... kupilam tez masc majerankowa pod nos... cos jeszcze polecacie?


Miałam to samo ale zdążylam połknąc jednodniowy antybiotyk 🤢 choc ja i tak mysle ze laboratorium spier... moje wyniki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!!!
u mnie bóle ustały, ale za to całą noc walczyłam ze zgagą;/ Spanie na trzech poduszkach nie pomogło, picie wody, mleka również ahhh:| Jak to babcia powiedziała " Na pewno rosną małemu włosy. Bo jak rosną to ma się zgagę" 😁 hehehe wprawdzie jakby pomyśleć tatuś ma afro więc kto wie co tam się dzieje 😁 pozdrowionka:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry.... pisalam wam ostatnio o wynikach..tych w środe... ze. lekarz kazal powtorzyc bo stwierdzil ze cos nie tak jest... tzn ze chyba zle mocz oddany albo za malo wody pije... kazal pic 3-4 litry dziennie i w piatek poszlam jeszcze raz... i .... okazalo sie ze bakterii w moczu juz nie ma i posiew wyszedl ujemny 🙂)) uffff ale mi ulzylo.. wiec poza anemia... i walka z zelazem chociaz nie bede walczyc z bakteriami...tylko musze sie nauczyc wiecej pic.. bo pije za malo i 3 litry bylo mi ciezko wmusic w siebie...
poza tym to chyba mnie cos rozkłada... katar, bol glowy, delikatny kaszelek wrrrr..... od dzis kuracja herbatka cytryna miod i sok malinowy.... kupilam tez masc majerankowa pod nos... cos jeszcze polecacie?


Miałam to samo ale zdążylam połknąc jednopdniowy antybiotyk 🤢 choc ja i tak mysle ze laboratorium spier... moje wyniki...


ja gtez slonce mysle ze to laboratorium bo jak to niby mialam liczne bakterie a po wypiciu 4 litrow wody znikneły??? nie wierze.... rozmawialam juz z kilkoma osobami i u 2 osob kiedys juz w ciazy tez pomylili wyniki....tzn powtorzyly wyniki i zrobily posiew i cudowna przemiana ani sladu bakterii.. a 50 zl skasowali za posiew;/ brrr bo wiadomo kobieta w ciazy dla dobra dziecka zrobi wszystko... i jak ja zobaczylam wyniki przeplakalam caly dzien.. a dzis malo ze szczescia nie wybilam glowa dziury w suficie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry mamusie!!!
u mnie bóle ustały, ale za to całą noc walczyłam ze zgagą;/ Spanie na trzech poduszkach nie pomogło, picie wody, mleka również ahhh:| Jak to babcia powiedziała " Na pewno rosną małemu włosy. Bo jak rosną to ma się zgagę" 😁 hehehe wprawdzie jakby pomyśleć tatuś ma afro więc kto wie co tam się dzieje 😁 pozdrowionka:**

wez nie strasz bo ja mam zgage od 4 miesiecy codziennie wiec moj kuba to by sie chyba z warkoczykami musiał urodzic;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...