Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tak mialam do teraz.... ale dzis mi sie to zmienilo... mam tylko pracy w biurze i jak sobie pomysle ze musze to ogarnac ASAP zeby nie zostawic burdelu i zeby osoba ktora po mnie przejmie wszystko sie w tym polapala to cos czuje ze mi jednak czasu zabraknie 🙂
Z drugiej strony i wiecej jest roboty tym tez czas szybciej leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja z tego wszystkiego to wybiorę się zaraz na jakieś zakupy 🙂 marzy mi się ładny sweterek to może uda mi się kupić 🙂


Ja kupilam sobie w H&M i jestem z niego mega zadowolona 🙂 Jest w serek, odcinany pod biustem i lekko marszczony co powoduje ze ladnie prezentuje brzyszek, no i dlugi jest wiec nawet dupsko zakrywa 🙂
Umylam w koncu okno po remontach fasadowych, a zabieralam sie do niego juz chyba trzy dni.
Dzis szkola rodzenia, a mnie sie nie chce isc 😮


kupiłam sobie jeden sweterek dłuższy za pupę taki cienki granatowy 🙂 bardzo mi się podoba 🙂
a drugi taki grubszy trochę, taki na zimniejsze dni ciemnoszary w połowę pupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Mysle sobie, ze jak juz "dojade" do 30 tygodnia to potem z gorki. CHLOE Ty tez masz termin na Sylwestra? Ciekawe czy urodzimy w grudniu czy j w styczniu.

2 tygodnie w jedna lub w druga - okaze sie 😉
ja bym chciala jeszcze przed swietami urodzic. i zeby maluszek byl z grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Basienka w pracy czas szybciej lecie a w domu to dupa, dluzy sie okropnie. posprzatac chate a reszta dnia to nudy.


Ech ja siedze tez w domu i mi czas leci bardzo bardzo szybko, tak pisalam, wciaz mam wrazenie, ze to znowu piatek. Nie wiem, ale mnie sie do grudnia chyba nie spieszy, chyba potrzebuje jeszcze tych dwoch miesiecy na przygotowanie sie, chociazby do porodu. Poza tym dobrze mi z moja corka w brzuchu 😆

Wrocilam ze szkoly rodzenia. Pol godziny rytmicznego marszu, no ale dzis nawet jakbym chciala wziac tramawaj to nic z tego - niech zyja Francuzi i ich strajki - na prawde nie widzialam czegos takiego w Polsce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszedł Pan z gazowni, wycenił robotę z materiałem (rurka miedziana i jakies duperelki) na 350 zł i powiedział DO ZOBACZENIA JUTRO. A czego to ja nie miałam w planch dziś ugotować.... 🤢
ps. za to blat przycięty - niech żyje BricoMarche - koszt usługi 5zł, czas wykonania 1min - a pół dnia latania, szukania, dzwonienia....grunt że z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot umiesz francuski ? chciałabym nauczyć się tego języka uczyłam się 3 lata w szkole ale tak raczej tylko żeby przetrwać bez zaangażowania większego teraz żałuję 😁


No umiem 😎 Ja filologie romanska konczylam w Lodzi wiec francuski plus wloski to cale moje studia 😁
Wanila oj tez bym sie wsciekla... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga niezly twoj synek jest, zrobic mamie siniaka bedac jeszcze w brzuchu ? 😮
Moja corka pokopala dzis pania polozna, kiedy ta robila cwiczenie na oddychanie brzuchem, kiedy doszla do mnie i za brzuch zlapala, to dostala pach pach pach 😎 a co bedzie nas dotykac !

Pammat zabieraj sie za fracuski, bo to sama przyjemnosc 😎 ... byle nie na studiach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aga niezly twoj synek jest, zrobic mamie siniaka bedac jeszcze w brzuchu ? 😮
Moja corka pokopala dzis pania polozna, kiedy ta robila cwiczenie na oddychanie brzuchem, kiedy doszla do mnie i za brzuch zlapala, to dostala pach pach pach 😎 a co bedzie nas dotykac !

Pammat zabieraj sie za fracuski, bo to sama przyjemnosc 😎 ... byle nie na studiach!


mój syn szaleje po glukozie, którą wypiłam rano 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot ja mam jeszcze tak że zamiast litery r mówię ją rrr i to już w ogóle na francuski powinnam isc bo mam predyspozycje 😁 🙃


No to zaczynaj odswiezac to czego sie nauczylas, akurat jak konstancja bedzie wieksza to bedziesz mogla gdizes sie do jakiejs szkoly jezykowej zapisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam kochane!! ja dziś jak mój mąż z pracy wrócił to obiad zjadł i zabrał mnie do teściów tam sobie ciągle siedziałam i nic nie robiłam potem pojechaliśmy do domu właśnie wyprało mi się 2 pranie dziecięcych ciuszków!!! Też nic nie robię ciężkiego a mimo to brzuszek mi co jakiś czas zepnie. teraz już na szczęście jestem umyta i cieszę się bo myć się nie lubię szczególnie teraz w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakoś tu u nas cicho 🙂 a ja z mamą o 20.30 poszłyśmy na spacer i w międzyczasie zadzwoniła do mamy koleżanka i poszłyśmy do niej na herbatkę 🙂 i do domu wróciłyśmy o 21.50 🙂

mam nadzieję, że lepiej się będzie spało 🙂

a ten mój mały rozrabiaka cały czas kopie 🙂 po prostu cały dzień dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...