Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mojemu mężowi napisałam jeszcze miłosny list 😁 i do koperty wrzuciłam też wydrukowane zdjęcie naszych fundamentów, bo on jeszcze nie widział, a coś mu ostatnio nie chcą się mmsy odbierać. więc mam nadzieję, że niespodzianka będzie udana i ucieszy się jak zobaczy zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja mojemu mężowi napisałam jeszcze miłosny list 😁 i do koperty wrzuciłam też wydrukowane zdjęcie naszych fundamentów, bo on jeszcze nie widział, a coś mu ostatnio nie chcą się mmsy odbierać. więc mam nadzieję, że niespodzianka będzie udana i ucieszy się jak zobaczy zdjęcie 🙂


Fiu fiu 🙂 milo Aga ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to sie mąż ucieszy napewno 🙂 juz nie mówiąc o tym liście 🙂 heheheeee się bidulek rozmarzy.......

ja tam Basience nie zazdroszcze 🙂)) bo ja narazie tez chodze do pracy ale juz nie moge wysiedziec na krzesle te 8 godzin ........ maly tak sie kreci jak by czasem chcial juz pępkiem wyskoczyc 😮 ale ja mysle pokonczyc pewne rzeczy i od polowy spadac na chorobowe bo juz nie chce malego męczyc wizyte mam planowo 17 wiec jakos damy rade do tego czasu

aa marzenko słońce -zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejjj dziękuję Wam za te miłe słowa, kochane jesteście...no ale pewnie to już dawno wiecie 😘 😘 😘

Więc tak...
lekarka zmacała mi kark i całe plecy, bo myślała, że po prostu mnie przewiało ale to nic z tych rzeczy...
Okazuje się, że w ciąży macica (tzn. jej ucisk) i ułożenie dziecka powodują tak różne dolegliwości,że lekarzom często ręce opadają 😮
Na serio trafiłam na taką zaj**stą lekarkę tutaj, że na przyszłość mogę chorować heh ( tfuu w razie co 😉 )
Więc jedyne co mogę to apap i smarowanie maściami dostępnymi bez recepty bo one mają mniejszą zawartość "czegoś tam" , nie pamiętam 😉
No i leżenie oraz spowolnienie ruchów oczywiście 🙂
Aaa i posłuchała sobie jak Kajetanowi serducho bije bo zapytała mnie czy może, z miną taką jak kot ze Shreka hehehe 🤪
I ja też posłuchałam...aż mi się humor poprawił 🙂

Gorzej tylko z moją mamą bo ona też do lekarza zapisana była a ja z nią weszłam...ma podejrzenie kamieni w woreczku żółciowym i chcą ją pociąć 😞 Jeszcze dzisiaj wieczorem na usg jedzie...centralnie ta przeprowadzka na wieś to chyba nie był dobry pomysł...no chyba, że muszę przez to wszystko przejść bo od nowego roku ma być tylko lepiej 😉

Aaa i w lumpku też byłam, skusiłam się bo w pobliżu byłam 😉
Dużo ludzi nie było więc jedną ręką wygrzebałam "parę" rzeczy dla małego 😉
Przyznam, że to chyba z zazdrości, że Wy to już nawet poukładane macie hihih 🙂
Wcześniej kupiłam jakieś tam śpiochy i bodziaki ale to nic w porównaniu do Waszych zasobów 🙂
Teraz się pierze...a ja czekam aż specyfiki zaczną na mnie działać 🤔
Ręką już mogę ruszyć ale głową tylko w lewą stronę mogę obrócić 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka (a nie mówiłam??) 😎 dobrze że poszłaś bo człowiek taki spokojniejszy się robi jak go lekarz obejrzy.nie wiem czy w ciąży można ale ja na bolące mięśnie czy szyję to się maścią końską smarowałam a słyszałam że GuGa ma jakiś specyfik babciny,może warto 🙂 zdrowiej nam a ja zamierzam upiec jutro ciasto drożdżowe więc zadręczę Cię fotką 🤪 jak nic się nie zmieni to upiekę,wczoraj dzień zwariowany więc dzisiaj odpoczywam 🙂 a wiecie co poszłam do apteki po coś na te 'ustrojstwo' moje i kupiłam maść (niech mnie drzwi ścisną!) za 40 zł!!!! matko....a później usłyszałam od dziewczyn że w sumie to trzeba usiłować wepchnąć co wyszło i duże prawdopodobieństwo że się schowa...ja pierdziu a pierwsza ciąża to mi taaaak gładko przeszła że mało pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ci o boski za to wspaniałe forum i jeszcze bardziej boskie laski tu piszące 🤪

Guga dawaj ten przepis 😉 A może w ogóle trzeba dla Ciebie nasza szamanko stworzyć oddzielny wątek typu : Guga radzi 🙃

Asia ja jak rodziłam Olę to mi wyszło to ustrojstwo 😠
Teraz wróciło i ja też ostatnio się od kasy aptecznej o mało co nie odbiłam jak cenę usłyszałam 😮 😮 😮

Ciuszki u mnie wyprane, moja mama je za mnie wywiesiła rzecz jasna 🙂
...ramię już sprawne prawie w 100%...nadal nie mogę obrócić głowy w prawo 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam po 4 godzinach gotowania bigosu - warto było palce lizać ! Teraz tyłka nie mogę podnieść z krzesła, bo się tak najadłam 😆
Wyprałam 2 prania ciuszków maleńkich i pewno za niedługo będą suche i pachnące 😉
Nova uważaj na siebie 🤔 coraz to nowe kontuzje łapiesz, chyba rzeczywiście w ciąży jesteśmy bardziej narażone 😮
Dzisiaj udało mi się kupić wszystko co chciałam do łazienki 😆 a w dodatku odwiedziłam warzywniak i nakupiłam różności na zupy jutro króluje w kuchni znowu ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam na spacerku z pieskiem i zaraz będę jadła z moim M obiad bo ogólnie nie chciało mi się jeść i postanowiłam że zjemy razem a dzisiaj ziemniaki i filet z kurczaka z żółtym serem 🙂
byłam w sklepie i kupiłam dwa koszyczki do czapeczek i skarpetek do szafy dla mojej księżniczki bo tak w siatce nie za ładnie to wyglądało a teraz przynajmniej się prezentuje 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/sdc15955.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4212/sdc15955.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dziewuszki 🙂 Marzenka uwazaj na siebie i wiecej odpoczywaj. A co nalezy Ci sie. Pammat, ale Ty masz ubranek dla Konstancji, modnisia bedzie jak nic 🙂 ja rano w Belgii bylam w Carrefour bo mieszkam zaraz przy granicy a u nas nie ma duzych hipermarketow. czulam sie jak w raju,mowie Wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):


Guga dawaj ten przepis 😉 A może w ogóle trzeba dla Ciebie nasza szamanko stworzyć oddzielny wątek typu : Guga radzi 🙃



Sklad jest taki jak nizej...kurde jednostek tzn dawek nie jestem pewna bo kurde jakos glupio przecinki baba napisala....ale jestem pewna ze po farmacji beda wiedziec ... może Holi pomoże...
:

Menthol 2,5 (lub 25)
Novocaini 2,0 (lub 25)
Anaesthesisni 2,0
70% spir vini od 100,0
Mf sol




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
A ja byłam na spacerku z pieskiem i zaraz będę jadła z moim M obiad bo ogólnie nie chciało mi się jeść i postanowiłam że zjemy razem a dzisiaj ziemniaki i filet z kurczaka z żółtym serem 🙂
byłam w sklepie i kupiłam dwa koszyczki do czapeczek i skarpetek do szafy dla mojej księżniczki bo tak w siatce nie za ładnie to wyglądało a teraz przynajmniej się prezentuje 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/sdc15955.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4212/sdc15955.jpg[/IMG][/URL]



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


hahaha mam takie same koszyczki ...na skarpety, niedrapki, czapeczki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Aga to sie mąż ucieszy napewno 🙂 juz nie mówiąc o tym liście 🙂 heheheeee się bidulek rozmarzy.......



no ja mam nadzieję, że się ucieszy 🙂 a ja powoli zaczynam odliczać dni do jego przyjazdu, dokładnie jeszcze nie wiem kiedy, ale ok 28-29 października zawita o ile nic się nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...