Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Mam pytanie. Chciałabym zamówić w aptece doz parę rzeczy i jak sprawdzam gdzie je moge odebrac to mi sie wyświetlają 3 apteki tu u mnie ale doz która jest na miejscu nie...Czy to oznacza że skoro mam stacjonarną doz to moge tam iść zrobic zakupy i ceny będą takie jak w necie?

Dziwne, ze nie ma tam tej apteki, moze jest nowa i jeszcze jej nie wciagneli w neta...
A co do cen to napewno sa rozne, taniej przez neta, ale niektore sa bez zmian, to zalezy od apteki jaka marze narzuci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Gosia i jak jutro szkoła rodzenia szczerze to już mam dosc chodzenia na nią nudzi mi sie tam!!! hehehe Tobie pewnie jeszcze bardziej nie na reke!!! Gosia no ja mam dziś wizytę i też już myślę boję się ale wiem że musi byc dobrze!!! Chciałabym sie rowniez dowiedziec ile wazy moj synus!!!
Bylam ogladac te biustonosze to karmienia i narazie nie kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Witam szczegolnie Weronike - ale akcja, wczoraj urodzila, dzis pelna aktywnosc na forum 😁 Buziaki dla Was Kochana.
Chloe dla Ciebie i meza najlepsze zyczenia 🙂
Marika jak przeczytalam, ze witasz po spokojnej nocy z jednym wyjsciem do WC to az mna zazdrosc potrzasnela. 😉 Nie spalam dzis cala noc!!!! 😠 😠 😠 U ciebie Nova noc spoonsotowala literka B, a u mnie zaczelo sie od literki Z jak zgaga!!! O 2 poszlam spac i nawet nie wwiem kiedy usnelam, po jakiejs godzinie siusiu mnie zbudzilo... zbudzilo tez zgage. 😮 Zgaga, tysiac mysli, zlosc, placz i tak do rana. Wstalam o 13.30 i nawet dzis do szkoly rodzenia chyba nie ide!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Dziewczyny pomocy... coraz gorszy kaszel... i źle się czuję... słyszałyście coś o majeranku na kaszel?? co brać?

Nadia mnie też dopadł kaszel, katar i inne tego typu dziadostwa 😞 Ja w necie przeczytałam o homeopatycznym syropie Drosetux - bezpiecznym dla kobiet w ciąży, ale wczoraj mój M w aptece nie dostał i farmaceuta polecił mu syrop prawoślazowy. Ja dziś zakupiłam ten Drosetux, ale na obydwu ulotkach pisze, żeby skonsultować się z lekarzem... dotyczy ciąży. I sama nie wiem czy stosować 🤔 Jak mi do jutra nie przejdzie to się do doktora wybiorę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dzis rządzi allegro, siedze juz nie wiem jak długo a jeszcze sie na nic nie zdecydowałam. No oprócz apteki, zamawiam krem maltan do brodawek, tantum rosa do przemywania krocza po porodzie (z polecenia znajomej) i octenisept - spray do dezynfekcji ran (w tym pępka) który podobno nie podraznia i nie szczypie - tez z polecenia znajomej. Sprawdzę jeszcze po ile oilatum ale z allegro taniej chyba.
Ogladam też biustonosze i postanowilam że tu nie będe oszczędzac - cycki mam tylko jedne i tsanik ma być wygodny bo uciski moga powodowac zastoje mleka i zapalenie. Więc myślę o takim bawełnianym bezszwowym na początek a potem pójde do sklepu i przywmierze jak juz będe wiedziała jaki rozmiar kupić. Teraz mi się wydaje że dużo sie może w tej kwestii zmienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Dziewczyny pomocy... coraz gorszy kaszel... i źle się czuję... słyszałyście coś o majeranku na kaszel?? co brać?

Nadia mnie też dopadł kaszel, katar i inne tego typu dziadostwa 😞 Ja w necie przeczytałam o homeopatycznym syropie Drosetux - bezpiecznym dla kobiet w ciąży, ale wczoraj mój M w aptece nie dostał i farmaceuta polecił mu syrop prawoślazowy. Ja dziś zakupiłam ten Drosetux, ale na obydwu ulotkach pisze, żeby skonsultować się z lekarzem... dotyczy ciąży. I sama nie wiem czy stosować 🤔 Jak mi do jutra nie przejdzie to się do doktora wybiorę!!!


możecie parzyć majeranek, ok dwie łyżeczki na szklankę, przecedzić dla smaku można posłodzić. możecie też płukać gardło podobnym naparem, bez cukru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna coq 🙂 ja naszczescie jeszcze z zgaga nie walczę na kolacje staram sie jesc porostu lekko nie mówie że malutko 😉 ale lekko 🙂 np.kanapka z białym serem i rzodkiewką
zreszta moj synus bardzo mi ograniczył moje menu duzo rzeczy z niego wypadło np żólty ser, pieczarki zresztą wszelkie grzybki, kapusta , ogórki kiszone, prawie wszystkie wędliny .....itd

wanilia ja tez dziś rządze na allegro staram sie kompletować torbe do szpitala bo póki co to sie nie spieszyłam bo ja z terminu na szarym końcu ......... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika ja generalnie zgagi tez nie mam, nawet nie wiem czy to co mam czasami to zgaga. Ale jak sie klade, to nagle czuje podnosi mi sie cos do gardla palacego 😮 ale ja sama jestem sobie winna, bo tak to jest jak sie je za pozno 🤨 Ale dobrze, ze Ty sypiasz dobrze, ja chyba juz w 30 tygdoniu mialam z tym problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
Dostałam pozwolenie więc piszę 😉 ...
Dziewczynki to przez sexik Weronika urodziła 😜
A mówią, że przez facetów tylko osiwieć możemy hehehe 😜

A mała Ania w inkubatorze jest przy Weronice, a ona się na nią napatrzeć nie może ... nic dziwnego 😉
\\


Ale ze tak sie zapytam to przez samą penetracje czy sperme? bo wiem ze sperma ma jakis skladnik przyspieszjacy poród ....

Guga do męża :

''Kochany !!! Fiutka miedzy drzwi i laczkiem traktujesz od dzisiaj''
tekst piękny!!! ryczę ze śmiechu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam do domu najadłam się placka i pije kawę 😎 nie dostałam wypisu ani L4 bo lekarz nie postęplował zwolnienia a teraz są nowe L4 i każdy ma swoje inny posteplować nie może 😮 brak słów... mama mi jutro odbierze bo obok w komendzie pracuje i wyśle pocztą mi do firmy bo po co ja mam znowu jechać 25km a zauważyłam że jazda autem nie dla mnie juz bo mi się strasznie brzuch napina zrobiłam w sumie 70 km dzisiaj i mój brzuch jest jak kamień 🤨 idę poleżeć bo ja jestem krótkoszyjkowiec jak to guga nazwała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanko do Holi32: wiem, ze masz cukrzyce i powiedz mi prosze czy mialas lub masz cukier w moczu???

. Dzwonilam do lekarza, powiedzial ze mam wytrzymac do wizyty (przelozylam ja na srode), a do szptala pojechac, gdy cisnienie bedzie mi sie podnosiło.wiec bede tak twala w zawieszeniu jeszcze dwa dni, co chwile tylko sprawdzam ciscienie czy nie rosnie.

Agami dzieki za podpowiedz, chyba tak zrobie. Jutro pojade do innego laboratorium i jeszce raz zrobie mocz i cukier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...