Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
ja kupiłam malutki ręcznik i wezmę go do szpitala i wsadzę mu do tego legowiska bo on za mną jest taki głupi że jak jestem ja w domu to cały czas ze mną siedzi i gdzie ruszę dupsko to on wszędzie za mną 🙂 tylko w nocy ze mną siku nie wstaje 😁


znaczy że bardzo Cię kocha Twój Stefcio 🙃

no jaja są z nim tuli się do brzucha mi tak gnojek czuje ją 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wy z obzarstwa a ja z opicia;p hehe przez tego mojego zgagulca przestalam pic cokolwiek poza woda mineralna i kompotami.... i zrobilam sobie dzisiaj kompot gruszkowy.... a ze jakies mega pragnienie mam to wciagnelam juz dzbanek 2 litrowy i teraz pokute odbywam bo mi sie ciagle odbija hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
holi32 prasowałas ręczniki?


Hahaha ja tez przeprasowalam 😁 a dla mnie to czyste szalenstwo, bo u mnie w domu prawie nic sie nie prasuje.
Holi a Ty mi znowu zrobilas na cos apetyt, tez bym racuszki zrobila, tylko musialabym po jakies jablka sie udac do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
ja mam rogala dużego swierzego z orzeszkami,makiem i lukrem czaje sie powoli na niego 😁

Pammat a planujesz obrzarstwo na Sw. Marcina? 🙂 Bo ja upieke jakies rogaliki chyba.

intensywnie muszę pomyśleć nad tym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
ja za prasowanie wezmę się później bo teraz po tej czekoladzie to nie mam siły się ruszyć 🤢

A podobno czekolada dodaje energii 😜


no mi dzisiaj tą energię odebrała 😉 a od rana taka pełna zapału byłam 🙂 tu i tam byłam, w kuchni posprzątałam.

i połowa czekolady sprawiła, że leżę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz rano widziałam te rogale świeto-marcińskie w Tv 🙂 nie wiem nawet jak smakują bo poznań daleko ale wyglądają nieźle......

a ja sie wzięłam za przygotowanie obiadku miały byc mielone z ziemniaczkami i ćwikła ale nie mam ziemniaków więc będzie spaghetti 🙂 mi tam pasi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jak już poruszamy kwestię zwierzątek. To ma któraś jakiś pomysł jak przyzwyczaić kota do dziecka. Na razie planuje go ostrzyc na krótko żeby było mniej sierści w domu. Mam nadzieję że Leon mi to wybaczy. Generalnie coś w tym jest że zwierzęta czują zmianę. Leon uwielbiał leżeć na moim brzuchu a teraz się go nie tyka. Śpi obok łóżeczka małej albo siedzi na torbie spakowanej. I co dziwne włazi do szafek i w inne dziwne miejsca czego wcześniej nie robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co coq no u mnie też nigdy się nie prasowało ale dla dziecka wyprasowałam niech ma na pierwsze kąpiele kurcze jakoś tak wiesz!!!
Racuszki pyszne mi wyszły ale czuję że mi po nich cukier wyrąbie ale dam sobie wtedy insulinę!!!
PAMMAT no to na tego rogala twojego to ja mam wielką ochotę ale to sobie po porodzie sprawię!!!
Takie to jest!!! Teraz siedzę i czekam godz bo potem mierzę cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm, czekolada, uwielbaim!! 🙂 🙂 🙂 stad moje +16kg chyba 😜
a co do psiakow to sa normalni czlonkowie rodziny i tak ich trzeba traktowac. to o czym piszesz Agami, ze pies byl smutny itd, to niestety wynika z tego boi sie ze zostanie "wymieniony" na dziecko. dla psa najwazniejsza jest przynaleznosc do ludzkiego stada, nawet jakby mial byc na najnizszej pozycji, zreszta tak powinno byc, pies ostatni w hierarchi. jak jest odwrotnie to wtedy sa klopoty, wlasnie z dominacja, agresja do wlasicieli, do dzieci, ktore sa nowymi czlonkami stada i moga rzekomo zajac ich pozycje. wspoczuje takim wlascicielom, a to niestety jes najczesciej problem w ich glowach i wychowaniu, a nie w psie, a zgania sie na biednego psa potem...

A o tej pieluszce ze szpitala zeby przyniesc wczesniej mowila nawet polozna na szkole rodzenia.

I na pewno nalezy pozwolic psu powachac dziecko po przyjsciu ze szpitala. Musi go poznac przeciez. Mysle ze wiekszosc psow pokocha a cinajmniej zaakceptuje "dziecko pary alfa czyli swich wlasicieli" 🙂 🙂 ..no o ile sam nie jest alfa 😜

Ach, i pamietajcie odrobaczyc i wykapac psiaki przed porodem. potem co 3 miesiace odrobaczanie przy dzieciaczku.

Czytalam tez ze nalezy troche wczsniej juz zrobic przemeblowanie dla dziecka, tzn wstawic lozeczko itd, bo potem naraz duzy stres i jak pies jest nerwowy to moze zle to zniesc, przemeblownaie, nowe dziecko, brak czasu ze strony wlascicieli...

wanilia - moja Birma tez je tzw chrupki na mleku 😉, np Eukanuba za ktora nie przepada przechodzi tylko jak zalejemy jej mlekiem, haha 😁

Ale sie rozpisalam.... ale lepiej wiedziec niz popelnic blad, ktory trudno okrecici potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
To jak już poruszamy kwestię zwierzątek. To ma któraś jakiś pomysł jak przyzwyczaić kota do dziecka. Na razie planuje go ostrzyc na krótko żeby było mniej sierści w domu. Mam nadzieję że Leon mi to wybaczy. Generalnie coś w tym jest że zwierzęta czują zmianę. Leon uwielbiał leżeć na moim brzuchu a teraz się go nie tyka. Śpi obok łóżeczka małej albo siedzi na torbie spakowanej. I co dziwne włazi do szafek i w inne dziwne miejsca czego wcześniej nie robił

Katja z kotkami jest troche inaczej bo to nie zwierzeta stadne tylko kazdy sobie 🙂 wyznacz granice, ze nie wolno mu wchodzic do lozeczka, pod zadnym pozorem. poza tym obsrwuj jak reaguje przy przybyciu dziecka. niestety czasami zdarza sie ze koty nerowowo reaguja na takie zmiany i zaczynaja znaczyc terytorium , sikac na rozne dziwne rzeczy, wylizywac sie. Jak zauwazysz cos takiego to pisz od razu, powiem Ci co robic. Profilaktycznie mozesz podawac mu specjalna diete Royal canin calm lub feromony Feliway.
Tu masz link to artykulu na ten temat: Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nop a co do mojego samca alfa ktory mieszka z rodzicami to boje sie jak on przezyj dziecko w domu... pierwszy wnuk wiec wiadomo wszyscy beda za malenstwem biegac... a on jest staruszek nie wiem jak jego serducho to wytrzyma 😞(
no a ja wlasnie co do obiadu to wstawilam piersi w kuraka na siatce do piekarnika na funkcji gril.. oczywiscie otoczone wszystkim przyprawami a pod spodem polka z woda ciekawe jak to wyjdzie.. zaraz wstawiam ziemniaczki i surówka z czerwonej kapusty do tego i 14;20 maz wraca a obiad gotowy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAMMAT kurde ale smaka narobiłaś ciężąrnej z cukrzycą oj ja bym takiego wsunęła!!! Wiecie że ja schudłam w ciąży moja waga jest mniejsza niż przed ciąża!!!!! mój mąż w trasie będzie jadł obiadek a ja mu na deser racuszki dam i kawkę zrobię!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!!! wypuscili mnie na przepustke na ten dlugi wekend 🙂 musze wrocic niestety w poniedzialek do szpitala. Mam przestrzegac diete, brac leki, ale jakby cos sie dzialo to wiadomo mam wracac wczesniej. Ordynator powiedzial dzis, ze wyniki sa podwyzszone, ale stabilne dlatego wypuszcza mnie do domku na kilka dni, badal mnie tez ginekologicznie i mowil ze wszystko ok. Ze wzgledu na cholestaze, niedoczynnosc tarczycy i zmiany biol w pochwie mam wrocic w poniedzialek i nasluchwiac swoj orgaznim czyli swiad skory, nadpobudliwosc dziecka i ruchy plodu. Wlasnie wykapalam sie w wannie,ale bylo przyjemnie 😁 a teraz bede leniuchowac w domku 😁 buziaki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
hej kochane!!! wypuscili mnie na przepustke na ten dlugi wekend 🙂 musze wrocic niestety w poniedzialek do szpitala. Mam przestrzegac diete, brac leki, ale jakby cos sie dzialo to wiadomo mam wracac wczesniej. Ordynator powiedzial dzis, ze wyniki sa podwyzszone, ale stabilne dlatego wypuszcza mnie do domku na kilka dni, badal mnie tez ginekologicznie i mowil ze wszystko ok. Ze wzgledu na cholestaze, niedoczynnosc tarczycy i zmiany biol w pochwie mam wrocic w poniedzialek i nasluchwiac swoj orgaznim czyli swiad skory, nadpobudliwosc dziecka i ruchy plodu. Wlasnie wykapalam sie w wannie,ale bylo przyjemnie 😁 a teraz bede leniuchowac w domku 😁 buziaki pozdrawiam


Super 🙂 Witamy w domku 🙂 odpoczywaj teraz i relaksuj sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
hej kochane!!! wypuscili mnie na przepustke na ten dlugi wekend 🙂 musze wrocic niestety w poniedzialek do szpitala. Mam przestrzegac diete, brac leki, ale jakby cos sie dzialo to wiadomo mam wracac wczesniej. Ordynator powiedzial dzis, ze wyniki sa podwyzszone, ale stabilne dlatego wypuszcza mnie do domku na kilka dni, badal mnie tez ginekologicznie i mowil ze wszystko ok. Ze wzgledu na cholestaze, niedoczynnosc tarczycy i zmiany biol w pochwie mam wrocic w poniedzialek i nasluchwiac swoj orgaznim czyli swiad skory, nadpobudliwosc dziecka i ruchy plodu. Wlasnie wykapalam sie w wannie,ale bylo przyjemnie 😁 a teraz bede leniuchowac w domku 😁 buziaki pozdrawiam


Super 🙂 Witamy w domku 🙂 odpoczywaj teraz i relaksuj sie 😁


ja tez sie ciesze 😁 Basiu a ty tez masz ta cholestaze??? bo wiem ,ze ktoras z Was ma,ale nie pamietam ktora:P poszlam do apteki i urospol kosztuje 136zl -50 tabl masakra!!!!!!!!! ale wzielam 20 tabl za 54zl + inne leki dipfergan i pfimafucin i razem za leki zaplacilam 100zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
hej kochane!!! wypuscili mnie na przepustke na ten dlugi wekend 🙂 musze wrocic niestety w poniedzialek do szpitala. Mam przestrzegac diete, brac leki, ale jakby cos sie dzialo to wiadomo mam wracac wczesniej. Ordynator powiedzial dzis, ze wyniki sa podwyzszone, ale stabilne dlatego wypuszcza mnie do domku na kilka dni, badal mnie tez ginekologicznie i mowil ze wszystko ok. Ze wzgledu na cholestaze, niedoczynnosc tarczycy i zmiany biol w pochwie mam wrocic w poniedzialek i nasluchwiac swoj orgaznim czyli swiad skory, nadpobudliwosc dziecka i ruchy plodu. Wlasnie wykapalam sie w wannie,ale bylo przyjemnie 😁 a teraz bede leniuchowac w domku 😁 buziaki pozdrawiam


Super 🙂 Witamy w domku 🙂 odpoczywaj teraz i relaksuj sie 😁


ja tez sie ciesze 😁 Basiu a ty tez masz ta cholestaze??? bo wiem ,ze ktoras z Was ma,ale nie pamietam ktora:P poszlam do apteki i urospol kosztuje 136zl -50 tabl masakra!!!!!!!!! ale wzielam 20 tabl za 54zl + inne leki dipfergan i pfimafucin i razem za leki zaplacilam 100zl.

Nie ja nie mam tego. Beata ma z tego co pamietam.
A te leki to faktycznie maja koszmarna cene...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...