Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
A jak jest u was z rozstepami? Ja smaruje sie kremiskami ale nie pomagaja...mialam troche na boczkach i na udach a jakies 2 tyg temu pojawily sie na dolnej czesci brzucha...az sie poplakalam ;/ Jest moze jakas grudnioweczka z lodzi? 🙂

Na razie ZERO, ale ciiiiiiiiiiiiiiiiii...
Ja też całą ciążę mazidłami się traktowałam, ale wczoraj ostatni specyfik na rozstępy się skończył i teraz nawilżam się zwykłym balsamem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
A jak jest u was z rozstepami? Ja smaruje sie kremiskami ale nie pomagaja...mialam troche na boczkach i na udach a jakies 2 tyg temu pojawily sie na dolnej czesci brzucha...az sie poplakalam ;/ Jest moze jakas grudnioweczka z lodzi? 🙂


Pepecho a ja nie zdazylam cie poznac. Jak sie pojawilam to Ty sie chyba ulotnilas 🙂
W Lodzi bylam z 5 lat!!!!! I tak tesknie za tym" obskurnym" miastem!!!! 😞

A rozstepow na razie nie ma 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka poczytałam wszystko!!! hehe Basia do szpitala aha, to szybko jej podadzą zastrzyki z oksytocyną i urodzi!!! Ja niestety dziś z mężem nici bo on już śpi ja zasnęłam przed telewizorem po prostu się nie chce masakra!!!!
wiecie same jak to jest a ja dziś naprawdę rewelacja się czuję zero oznak porodu a może to mylące!!! Też zaraz spać idę, pozdrawiam jak coś to do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hejka poczytałam wszystko!!! hehe Basia do szpitala aha, to szybko jej podadzą zastrzyki z oksytocyną i urodzi!!! Ja niestety dziś z mężem nici bo on już śpi ja zasnęłam przed telewizorem po prostu się nie chce masakra!!!!
wiecie same jak to jest a ja dziś naprawdę rewelacja się czuję zero oznak porodu a może to mylące!!! Też zaraz spać idę, pozdrawiam jak coś to do jutra


Holi no nie wiadomo kiedy Cie capnie! 🙃 a moze jutro bedziesz na porodowce i bez pomocy meza 😉
Ja za to brzuch przez caly czas twardy i generalnie boli. Poza tym klucie mnie atakuje czego juz dawno nie czulam.
No ale na nic nie licze, bo ja juz poznalam sie na tych sztuczkach creczki! 😎

No nic zmykam do kuchni, bo zaraz maz wroci. Takze wszystkim udanej nocy zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia melduje się w dwupaku po przespanej nocy - szok 🙃
To rozumiem że dziś trzymamy kciuki za Basienke? Czy któraś jeszcze sie zdecydowała w nocy rodzic? 🙂
Chloe juz w domu?
Happysad Cherry rodzi ze mna w Olawie 😜 A Ty w którym wrocławskim szpitalu? Bo może się z ziolka spotkasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane no ja jak nigdy dziś super mi się spało zero dolegliwości oprócz sikania ale tak to ja nie wiem jak bym nie była w ciąży jeśli mały się za niedługo nie wybierze na ten świat to sama go z mężem wyciągnę!!! heheheh ja nie wiem normalnie dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 my też wstałyśmy już godzinkę temu zaraz idę umyć włosy i pójdę zrobić depilacje bo później zabieram się za prasowanie i spacerowanie 😎 może Konsti wylezie 🙃
Basienka84 gratuluję dobrych wyników i powodzenia na wakacjach szpitalnych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry laski 🙂

dobra noc za nami 🙂 tylko raz siusiu i raz skurcz łydki mnie złapał, poza tym super 🙂

mąż już gdzieś biega, coś robi, a ja jeszcze w pościeli 😁 😁 😁

jak pojawi się gdzieś na horyzoncie to powiem, że bym śniadanie zjadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kurde wszystkie zadowolone oby nas wzięło jak najszybciej póki mamy taką dobrą kondycję i passę i w ogóle!!! hehehe mnie normalnie energia rozpiera!!!! teraz gotuję a potem będę prasować i idę do siostry spacerkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
No holi to faktycznie moze byc mylace jak tak sie swietnie czujesz, to moze organizm zebral sily na porod i tuz tuz tuz... 😉
pepecha co do rozstepow to u mnie tez nic, ale caly czas sie smaruje 🙂
Widac ta nocka byla dla wszystkich laskawa, bo ja tez ok i tylko siku co 2 godz., ale to wstawanie w nocy nawet po porodzie nas nie ominie, bo dzidzia bedzie jesc wolac 😉 🙂
Dzisiaj mam KTG popoludniu, sama jestem ciekawa jakie skurcze tym razem beda 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja średnio wyspana.. budziłam się kilka razy, nawet nie wiem ile. w nocy walnęłam się o fotelik dla dziecka. No i ciągle mi się śniły dylematy, czy rodzić naturalnie czy cc ze względu na wagę dziecka. Boję się, że ona już ponad 4 waży..
No i mamy 1 grudzień... a umawiałam się z małą, że to dzisiaj... mąż się śmieje, że do 24 mamy czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia no to faktycznie z tym ciśnieniem ci się posypało to akurat niebezpieczne dla ciebie i dzidzi!!! Będzie dobrze. ja już zupę ugotowałam taką dziwną w sumie bo i fasolka czerwona i ogórek kiszony i ziemniaki marchewka co miałam dałam i powiem wam że dobre mi to wyszło hehehe dobre no nie!!!!
PEWNIE żadna z WAS by czegoś takiego nie zjadła ehheeh ale ja i mój mąż to zjemy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...