Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny! 🙂
novaM Marzenka ale ty jesteś ładna 🙂 dla mnie nowy nick może być jak najbardziej jak ma ci pomóc 🙂


pammat o tym samym pomyslałam! 😁


Się zarumienię zaraz ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Marzenko , że się odezwałaś 🙂 rzeczywiście tylko życzyć Ci, abyś była uśmiechnięta i głowa do góry. Z odwoływaniem ślubu jakoś pójdzie - na pewno lepiej, że teraz poza tym nie z Twojej winy więc dzwoń olewając to,m a i tak nie musisz podawać dlaczego - zresztą nikt kto mądry się nie zapyta.
nagrzej chyba z rodzicami pójdzie, bo to bardziej emocje będą brać górę przy rozmowie - myślę, że Cię poprą a im wcześniej porozmawiasz tym wcześniej oni będą starać się pomóc i Cię zrozumieć. Pewnie to załatwianie przeprowadzki jest na Twojej głowy właśnie dlatego, że oni są nieświadomi co się porobiło w Twoim życiu. Lepiej powiedzieć wcześniej, na pewno znajdziesz w nich oparcie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
Marzenka nowy profil jak najbardziej. A o alimenty od razu jak njaszybciej póki jeszcze tu jest. Aha i jeszcze jedno kto podpisywał umowy na sale orkiestre itd? Bo jesli sa na niego to niech on odwołuje. I jeszcze jedno za odwołanie ślubu tez go możesz pozwać chyba że on chce się zenić a Ty nie chces zto wtedy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hej hej
Marzenka nowy profil jak najbardziej. A o alimenty od razu jak njaszybciej póki jeszcze tu jest. Aha i jeszcze jedno kto podpisywał umowy na sale orkiestre itd? Bo jesli sa na niego to niech on odwołuje. I jeszcze jedno za odwołanie ślubu tez go możesz pozwać chyba że on chce się zenić a Ty nie chces zto wtedy nie.


Niestety ja wszystko załatwiałam bo tylko ja tutaj jestem 😠
A sms'y z których wynika, że to on mnie ( nas ) zostawia trzymam na czarną godzinę właśnie po to na przykład żeby móc to wykorzystać 🙂
Ojj kochane życie mnie już tak dużo z poprzednim nauczyło, że włączyła mi się opcja "zimna suka" bo inaczej tego nazwać nie potrafię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pepecha napisał(a):
jak sie wstawia te tabelki? bo nie ogarniam tego 🤔


Tabelka to moja sprawka 🙂
Ja się nią zajmuję i ja ją aktualizuję w razie potrzeby 😉
W wątku "Spis Grudnióweczek" wpisujecie wszelkie zmiany albo nowe dane i ja je wpisuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Przynajmniej wiesz jak postępować i nie będziesz już wciśnięta w asfalt tylko będziesz się bronic ! Walcz o siebie i dzieci !
Nadal nie mogę uwierzyć, że jeszcze tacy faceci - pół mózgi chodzą po tym świecie.

No właśnie do mnie też to nie dociera i sama do siebie mam pretensje, że się dałam tak wpier***lić 😠
Echhh...chyba musiałam nieźle narozrabiać w poprzednim życiu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z raz tam narozrabiać 🙂 tak się po prostu czasem dzieje. A sms-y trzymaj trzymaj. I w tym wypadku jak to napisałas opcja zimna suka jest całkiem na miejscu. Przynjamniej trzeźwo myślisz jeszcze w tej sytuacji.

Dobra dziewczynki ja ide popsprzatać 🙂 i się chyba kimne.

Gosia ja tez słabo spię a na siku nawet dwa razy wstaję więc już w ogóle :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka co do ali,entow to zazwyczaj akie rzeczy ustala adwokat zalezy od jego dochodow kurcze przeczytalam co sie stalo masakra ale sie wkurzylam co za facet jesli mozna go nazwac facetem , wierze ze dasz sobie rade napewno ci strasznie ciezko trzymaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki,

Marzenko *wow* , dziewczyny maja racje, ale fajna babka z ciebie.

Ja za 4 godzinki mam wizyte ktorej nie moge sie doczekac.

A wczoraj myslalam ze zemdleje ze strachu, bo jak pare tygodni temu lezalam w szpitalu bo mialam krwawienia to mialam robione wyniki krwi i moczu, no i te wyniki dostalam na papierze zeby dac ginowi. A wczoraj z ciekawosci sprawdzilam je sobie (udawalam ze sie znam i za pomoca internetu rozszyfrowalam) i tam na jednej stronie wyniki krwi i mczu normalne a na drugiej stronie jakies specjalne badania moczu z innymi wynikami i przy leukocytach (chyba tak sie pisze) gdzie norma jest miedzy 0 a 5 wyszlo mi 30!!! Przestraszona pokazalam mezowi a on od razu zauwazyl ze te drugie wyniki naleza do kogos innego, bo w rogu malymi literkami bylo tego kogos imie i nazwisko i rok urodzenia 1920. A ja juz paniki narobilam 😜

Trzymajcie sie dziewczyny i jak wroce to dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cię Gosiu jak tam leci???? Ja dziś od rana w pracy właśnie przerwałam jedzenie śniadania bo musiałam wyjść do pacjentów!!!masakra ale oki zaraz wracam i będę dalej jeść!!! a u was co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam chwilke oddechu poodkurzane i podłogi pomyte. Teraz trezba odsapnać 😁 Po ostatnim myciu podłóg miałam przeboje więc teraz wole sobie odpocząć i się nie przemęczać. Wstałam o 6 i wydaje mi się ze juz pół dnia minęło a tu dopiero 11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Nova Marzenko... 🙂 Wygladasz BOSKO Kobieto 😜

''Suka Mode'' - jak najbardziej popieram...czasami inaczej sie nie da... 😠 😠 😠

Jezeli chodzi o alimenty to sie zmieniło prawo... i teraz alimenty sa uzależnione od mozliwosci zarobkowych wiec jak ów PALANT przez ostatnie lata zarabial za granica podejesz jego zarobki tam.... (a nie, ze nie ma pracy w Polsce i nic nie zarabia) plus nie zapominaj o obowiazku niedoszłych tescow w razie gdyby szanowny pan sie nie wspolodczuwal... nie żałuj wal smiało w czuły punnkt...to dla fasolki zabezpieczenie !!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa temat spania i sikania....
wiec ja spie tak jak bym była kwadratowych kształtów...boje sie spac na brzuchu wiec mecze sie na bokach co mi nie wychodzi za dobrze 🤔... wczoraj zakupiłam sobie Poduszke C....moze pomoże?
Sikam srednio 3 razy w nocy co sprawia , ze rano jestem nieprzytomna 🤢
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...