Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadia, Candys u mnie w poprzednich ciążach wymioty mineły dopiero w połowie 4 miesiąca a charatało mną codziennie conajmniej po 2 razy więc współczuje teraz ta przypadłość spotkała mnie może 4 razy ale mam dni że strasznie słaba jestem nawet nogą ruszyć mi się nie chce. Oczywiście mdłości bywają ale bez spotkania z kibelkiem 🙂
Właśnie gotuje obiad pieczone żeberka i do tego ogóki małosolne któe od teściowej dostałam 🙂 także dla mnie mięsa nie musi być.
No i oczywiście na targu kupiłam sobie kilogram czereśni nie mogę się od nich odpędzić a miałam zamiar jutro pierogi na słodko zrobić, jak tak dalej pójdzie to nic nie zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chamster napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Wkurzam się bo chciałabym umieścić zdjęcie a nie mogę!
Mam do Was pytanie? Pijecie gazowane napoje? Bo ja mam straszną ochotę, a niby mówią, że nie wolno..
Pozdrawiam i miłego dnia


wypiłam i było mi nie dobrze, a też uwielbiam napoje gazowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie się doczytałam wszystkich nowych postów. Witam nowe mamusie!
Wróciłam z intensywnego sadzenia nowych drzewek w ogrodzie i wypoczywam w zimnym domku 🙂 Tydzień zaczął mi się bombowo - zdałam prawo jazdy ! Potem byłam kupić wszystko do nowej łazienki i jestem taka zadowolona, bo udało się znaleźć wszystko co chcieliśmy nic tylko do remontu start! 🙂 Oby nam tylko sił na te przygotowania starczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Wreszcie się doczytałam wszystkich nowych postów. Witam nowe mamusie!
Wróciłam z intensywnego sadzenia nowych drzewek w ogrodzie i wypoczywam w zimnym domku 🙂 Tydzień zaczął mi się bombowo - zdałam prawo jazdy ! Potem byłam kupić wszystko do nowej łazienki i jestem taka zadowolona, bo udało się znaleźć wszystko co chcieliśmy nic tylko do remontu start! 🙂 Oby nam tylko sił na te przygotowania starczyło.


gratulacjie 🙂 🙂 🙂 widzsz zdolniacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim ...
Właśnie wróciłam od krawcowej co mi kieckę na ślub szyje... Strasznie był mi przykro jak zobaczyłam co do tej pory uszyła...powiedziałam jej jednak o odwołanym ślubie i że nie rezygnuję z kiecki tylko ją trochę mniej strojną zrobić trzeba...cena zeszła do 500zł ale obiecała mi,że ją tak uszyje żeby mi ją ktoś mógł na brzuchu powiększyć jak już się wyprowadzę 🙂 A że mam tam kuzynkę krawcową to ona mi przeróbki zrobi, no i można ją będzie po ciąży zmniejszyć więc kiecka jak najbardziej uniwersalna więc kwoty nie żałuję 🙂

Aaa dla poprawy humoru weszłam do sklepu ciążowego i udało mi się upolować jasne jeansy rurki, mega są 🤪 Obcisłe tak jak lubię z regulowanym pasem (ściągaczem) na brzuszek 🤪

Był temat o napojach gazowanych...jeśli o mnie chodzi to jak mi się chce to napiję się bez wyrzutów sumienia 🙃
Zazwyczaj jak jest strasznie gorąco chodzi za mną albo coca-cola albo sprite lub 7up 🙂
Oczywiście w rozsądnych ilościach 😉

A jak Wam 13-ty mija w ogóle???
Ja dzisiaj z rana już policję zaliczyłam i mam nadzieję, że co do chociaż tej sprawy 13-ty nie będzie pechowy 😉

@ Gosia -> gratuluję prawka i szerokich dróg Ci życzę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hheh wiecie co dziewczyny...dopiero do mnie dotarło, że już w drugim trymestrze jestem...i to nie tylko ja przecież...dużo nas już magiczną granicę przekroczyło 🤪 🤪 🤪

Jejjj ale ten czas szybko leci 🙂


Dziewczyny która teraz na dniach ma usg ???
Nie wiem czy to normalne ale mogłabym oglądać nasze fotki z usg non stop 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
novaM napisał(a):

Dziewczyny która teraz na dniach ma usg ???
Nie wiem czy to normalne ale mogłabym oglądać nasze fotki z usg non stop 🤪


ja mam, ja mam!! jutro 🙂 3majcie kciuki!! 🙂


chloe na pewno będę trzymać kciuki 🙂 i wszystko będzie SUPER 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam grudnióweczki 2011 🤪 🤪 🤪 🤪
O jaaaaa ale Was jest dużo 😮. Jeszcze niedawno była tylko Guga . Z grudnióweczkami 2010 cieszyłyśmy sie że pojawiła się pierwsza nasz następczyni 😁 😁 😁 😁 A teraz chyba jest Was ok. 30 🤪
Super 😉
Jak sie czujecie dziewczyny ??? Wasze brzuszki już zaczynają być widoczne 🙂 Fajnie , jak ja sobie przypomnę te chwile to aż łezka się kręci z tęsknoty za brzuszkiem. Ech...
Życzę zdrówka Wam i Waszym maluśkim skarbom 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeden dzień tylko nie byłam na forum i już tyle czytania ale fajnie odpowiedzi na różne pytania można poznać!!!! Ja dziś wolne od pracy miałam rano miałam badania na krzywą cukrową powiem wam że nie było tak źle!!!! Potem z mamą na sklepy potem działka potem kawa u koleżanki potem u siostry byłam no i teraz dopiero sobie spokojnie siedzę już umyta i pisze sobie do was na forum i witam nowe dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rana właśnie jestem w pracy!!!! Tak mi się nie chce już pracować masakra!!! Idę do lekarza 21 czerwca i chcę wziąć l4 a taki mam mętlik w głowie i wyrzuty sumienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na forum poruszam ten temat 2 raz!!!! Jestem taka zakłopotana!!! Ja już męczę się tym myśleniem w pracy tymi 2 moimi dziewczynami po 40 co nie umiem im podskoczyć dopowiedzieć nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Nie przejmuj sie kolezankami w pracy. Jak meczy Cie chodzenie do pracy to pogadaj ze swoim lekarzem zeby Ci wypisal L4. W domu na pewno lepiej odpoczniesz plus nie bedzie stresu zwiazanego z praca, a tym samym lepiej dla dziecka 🙂 Glowa do gory nie ma sie tu czym klopotac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Nie przejmuj sie kolezankami w pracy. Jak meczy Cie chodzenie do pracy to pogadaj ze swoim lekarzem zeby Ci wypisal L4. W domu na pewno lepiej odpoczniesz plus nie bedzie stresu zwiazanego z praca, a tym samym lepiej dla dziecka 🙂 Glowa do gory nie ma sie tu czym klopotac 🙂

Pewnie jak jest mozliwosc to idz i odpoczywaj bo pozniej bedzie cieżko... od dzidzi zwolnienia niema !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki basienka i dzieki guga wiem dziewczyny wy macie racje i tak zrobie!!!! pomimo tego ze mam lekka prace moge wyjsc na sklep i zjesc kiedy chce ale te 2 dziewczyny mnie wkurzaja i nie chce mi sie z nimi gadac!!! no to dzieki jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuje sie bardzo dobrze. Poki co nic mi nie dolega 🙂. Co do pracy to caly czas chodze, a zasadzie jezdze bo pracuje w Katowicach. Prace mam lekka, mila i przyjemna 🙂 wiec jest ok. Ja niestety poki co mysle co by tu zrobic zeby jak najdluzej pracowac 😆 Jak wracam z dwu tygodniowego urlopu mam bardzo duzo do nadrobienia, wiec nie wiem jak to bedzie jak bede na macierzynskim. Pewnie po urodzeniu wogole mi sie perspektywa zmieni i bede wolala siedziec z malym badz mala w domku anizeli do pracy. Czas pokaze. Poki co jest ok, bez stresu, ja sie dobrze czuje, lekarz nie ma nic przeciwko, to chodze do pracy 😁
Ja u siebie w pracy mam tylko 3 kobiety reszta to sami faceci wiec praca jest tez troche inna (prawie jak w przedszkolu) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...