Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja reczniki kupowalam w auchan jak byla pormocja.. byly milsze w dotyku niz te z lidla 🙂) ale spiworek mi sie podba ;p hihih no i w koncu mam wypelnienie poscieli i mozna zaczac szyc posciel 😉) jak narazie to zaczynam druga czapke na drutach robic ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe napisał(a):
aaagaaa - masakra tak caly dzien, nie weszy ci nogi do pupy??? 🙂
ja dzis bylam w realu za rada ulki szukac kol dmuchanych za 4 zl ale niestety juz jest chyba po sezonie i nigdzie nie ma, rowniez w emoiku, jedyne co to w smyka sa za 15zl wiec sie nie oplaca 🤢

agami - niezle wyczailas tego lidla, gdybysmy nie mieli juz kompletu ubranek to pewnie bysmy kupili takie body. a reczniki to powiem szczerze ze sa w takiej cenie normalnie w ikei, wiec jak ktos nie zdazy w lidlu to spoko 🙂 spiworek fajny, ale tez juz kupilismy w 5 10 15 na wyprzedazy wlasnie za 30zl 🙃


no powiem Ci Chloe, że czuję się tylko trochę zmęczona 🙂 i to wszystko 🙂 ale w momencie jak weszłam do domu to nawet zmęczenie mi ustało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ja reczniki kupowalam w auchan jak byla pormocja.. byly milsze w dotyku niz te z lidla 🙂) ale spiworek mi sie podba ;p hihih no i w koncu mam wypelnienie poscieli i mozna zaczac szyc posciel 😉) jak narazie to zaczynam druga czapke na drutach robic ;D


gdzie kupowalas to wypelenie poscieli? mozesz cos polecic? z tym to akurat jestem w czarnej... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
ja reczniki kupowalam w auchan jak byla pormocja.. byly milsze w dotyku niz te z lidla 🙂) ale spiworek mi sie podba ;p hihih no i w koncu mam wypelnienie poscieli i mozna zaczac szyc posciel 😉) jak narazie to zaczynam druga czapke na drutach robic ;D


gdzie kupowalas to wypelenie poscieli? mozesz cos polecic? z tym to akurat jestem w czarnej... 😉

u nas w zielonej jest taka hurtownia i tam pojechalam kupic ale w kazdym sklepie z artykulami dziecieymi sa tylko ze drogie;/ a widzialam na allegro ze jest spory wybor wypełnien do wozka i do lozeczka wiec jak nie masz poscieli to mozna u jednego uzytkownika kupic posciel, wypelnienie, ochraniacz i baldachim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
ja reczniki kupowalam w auchan jak byla pormocja.. byly milsze w dotyku niz te z lidla 🙂) ale spiworek mi sie podba ;p hihih no i w koncu mam wypelnienie poscieli i mozna zaczac szyc posciel 😉) jak narazie to zaczynam druga czapke na drutach robic ;D


gdzie kupowalas to wypelenie poscieli? mozesz cos polecic? z tym to akurat jestem w czarnej... 😉

u nas w zielonej jest taka hurtownia i tam pojechalam kupic ale w kazdym sklepie z artykulami dziecieymi sa tylko ze drogie;/ a widzialam na allegro ze jest spory wybor wypełnien do wozka i do lozeczka wiec jak nie masz poscieli to mozna u jednego uzytkownika kupic posciel, wypelnienie, ochraniacz i baldachim 🙂


ja mam zamiar kupić sobie łóżeczko z tymi wszystkimi elementami, z pościelą, wypełnieniem, materacem, ochraniczem, baldachimem etc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
ja reczniki kupowalam w auchan jak byla pormocja.. byly milsze w dotyku niz te z lidla 🙂) ale spiworek mi sie podba ;p hihih no i w koncu mam wypelnienie poscieli i mozna zaczac szyc posciel 😉) jak narazie to zaczynam druga czapke na drutach robic ;D


gdzie kupowalas to wypelenie poscieli? mozesz cos polecic? z tym to akurat jestem w czarnej... 😉

u nas w zielonej jest taka hurtownia i tam pojechalam kupic ale w kazdym sklepie z artykulami dziecieymi sa tylko ze drogie;/ a widzialam na allegro ze jest spory wybor wypełnien do wozka i do lozeczka wiec jak nie masz poscieli to mozna u jednego uzytkownika kupic posciel, wypelnienie, ochraniacz i baldachim 🙂


mhmm, to chyba kupie u nas w sklepie dzieciecym, bo tez jest niedrogo, a jak sie kupi wozek, lozeczko i posciel to dostaje sie karte 15% rabatu na inne rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buuuu a mnie źle dziewczynki. Mąż znowu nie dobry dla mnie. Odkąd jestem w ciąży to czuję się niczym idiotka. Ciągle mi udowadnia że czegoś nie potrafię, ostatnio kazał mi szukać w necie jak nazywa się stolica Kanady bo nie wiedziałam. A dziś usłyszałam że odkąd jeżdżę jego autem to coś z nim jest nie tak. Gotuje rosół a on mi się wpierdziela że nie umiem gotować bo dałam ziele angielskie( pominę fakt że zawsze dawałam i do tej pory było ok) to są pierdoły ale bolą, więcej rzeczy nie przytaczam bo szkoda czasu na pisanie. Ale jest mi tak smutno że siedzę i ryczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Buuuu a mnie źle dziewczynki. Mąż znowu nie dobry dla mnie. Odkąd jestem w ciąży to czuję się niczym idiotka. Ciągle mi udowadnia że czegoś nie potrafię, ostatnio kazał mi szukać w necie jak nazywa się stolica Kanady bo nie wiedziałam. A dziś usłyszałam że odkąd jeżdżę jego autem to coś z nim jest nie tak. Gotuje rosół a on mi się wpierdziela że nie umiem gotować bo dałam ziele angielskie( pominę fakt że zawsze dawałam i do tej pory było ok) to są pierdoły ale bolą, więcej rzeczy nie przytaczam bo szkoda czasu na pisanie. Ale jest mi tak smutno że siedzę i ryczę.


nie możesz się teraz denerwować kochana, a faceci to jest w ogóle jakiś inny naród i oni tacy nie bardzo kapujący są. więc uśmiechnij się do dzidziusia, którego nosisz pod serduszkiem i nie smuć się już 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pobuczałam sobie trochę w łazience i od razu lepiej 🙂 Stwierdziłam że niech spada i tyle skoro taka zła jestem. Zrobiłam sobie michę owoców na poprawę humoru. Tylko wiecie jak to jest hormonyyyy. Pewnie normalnie by mi to latało co on mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja26 : miej to w pompie pomyśl że dla swojego szkrabka ty jesteś najważniejsza i najmądrzejsza 🙂
A jemu jak się nie podoba to niech ze ścianą se pogada hi hi hi a ty w trakcie jak mówi coś nie miłego to powiedz do niego tak:
ciiii słyszysz ? chyba mucha jakaś bzyczy nie ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
gazetka lidla a tu gazetka dla tych dziewuszek co maja lidla u siebie w miescie lub kogos kto moze im to kupic ze znajomych czy mam;p 🙂 te ceny np 16 zl za body to sa za 2-pak 🙂)) wiec taniutko za sztuke.... ja ciuszki juz mam wszystkie ale spiworek jest extra 😉)


Agami gdzie ten śpiworek bo nie wiedzę. Chciałbym zobaczyć jakie ma wymiary, bo ja mój dostałam od siostry, ale jakiś duży mi się wydaje. Jej córka nie chciała w nim spać więc nie może mi tego rozmiaru jakoś skomentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Agami napisał(a):
gazetka lidla a tu gazetka dla tych dziewuszek co maja lidla u siebie w miescie lub kogos kto moze im to kupic ze znajomych czy mam;p 🙂 te ceny np 16 zl za body to sa za 2-pak 🙂)) wiec taniutko za sztuke.... ja ciuszki juz mam wszystkie ale spiworek jest extra 😉)


Agami gdzie ten śpiworek bo nie wiedzę. Chciałbym zobaczyć jakie ma wymiary, bo ja mój dostałam od siostry, ale jakiś duży mi się wydaje. Jej córka nie chciała w nim spać więc nie może mi tego rozmiaru jakoś skomentować.

coquelicot te śpiworki po lewej stronie - welurowy śpiwór dziecięcy
A ja kupiłam ten różowy kocyk, nie mogłam się oprzeć, tylko, że jeszcze nie wiem co będę miała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Agami napisał(a):
gazetka lidla a tu gazetka dla tych dziewuszek co maja lidla u siebie w miescie lub kogos kto moze im to kupic ze znajomych czy mam;p 🙂 te ceny np 16 zl za body to sa za 2-pak 🙂)) wiec taniutko za sztuke.... ja ciuszki juz mam wszystkie ale spiworek jest extra 😉)


Agami gdzie ten śpiworek bo nie wiedzę. Chciałbym zobaczyć jakie ma wymiary, bo ja mój dostałam od siostry, ale jakiś duży mi się wydaje. Jej córka nie chciała w nim spać więc nie może mi tego rozmiaru jakoś skomentować.

coquelicot te śpiworki po lewej stronie - welurowy śpiwór dziecięcy
A ja kupiłam ten różowy kocyk, nie mogłam się oprzeć, tylko, że jeszcze nie wiem co będę miała 😉


meliska napewno dziewczynke dla rownowagi bo znowu chlopakow przybylo ;p
coquelicot najmnioejszy jaki ja znalazlam w kosztu z tymi spiworkami to byl na dlugosc 70 cm.... troszke wiekszy jest ale jak nie teraz to na wiosne bedzie;p

poza tym to dzien dobry wszystkim brzuszkom.... ja wlasnie gon ie do neurologa... tzna ja i moja migrena.... a jak wrocimy to musze zrobic salatke i upiec ciasto.... bo jutro pogrzeb a jak wiadomo to i stypa wiec obiecalam cioci ze pomoge i upieke cos i zrobie salatke wiec dzis bede was pewno do wieczora podgladac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam dziewczynki ja na odpoczynku w inowrocławiu fajnie jest w sobotę wieczór wracam do domku!!!! spoko jest dużo napisałyście!!!! jutro jeszcze jadę do torunia i potem wracamy do domku z mezem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam, chyba pierwsza dzis wstalam 🙂
Ale jak tu spac jak synus nie daje 😆
Milego dnia 🙂
Piekna pogoda u mnie wiec po sniadanku wybieram sie na rynek po swieze warzywka i owoce 🙂

Dzień dobry Brzuszki. 😘
Dorianna zazdroszczę ładnej pogody. Ja wstałam o 7 i śniadanie jadłyśmy a mamą i siostrą przy zapalonym świetle - takie chmury!
Meliska dziękuję za pomoc w znalezieniu śpiworka 😉
Agami to mój chyba też coś koło tego mierzy. No zobaczę jak dziecko będzie chciało w nim spać, bo dostałam wyraźne zalecenie, aby nie stosować żadnych kołderek tylko właśnie śpiworek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki 🙂

U mnie dzis pogoda taka sobie, niby slonce ale za chmurami. Uswiadomilyscie mi, ze nie mam wypelnienia do poscieli i zupelnie o tym nie pomyslalam. Jutro wracam do domu nie wiem jak zniose kolejne minimum 14 godzin w aucie. Smutno mi jak cholera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...