Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heja dziewuchy 🙂 u mnie słońce świeci i milutko 🙂 kawusia machnięta bo jakaś jestem nieprzytomna... mam wrażenie że ręce mi puchną i takie mam odrętwiałe że aż bolą...a gorące jakie! zaplanowałam uprać dzisiaj wózek po Julci i wymyć go dokładnie ale nie wiem czy dam radę.obrączka zeszła więc czym prędzej zdjęłam bo później może być kłopot.nie puchną Wam ręce albo nogi?/mi właśnie bardziej ręce.z ciśnieniem musi coś być...
Katja mam nadzieję że dzisiejszy dzień zaczął Ci się z humorem lepszym 🙂 u Ciebie mąż się czepia a u mnie wybryki z alkoholem robi i ciągle się martwię czy dojedzie do domu,czy znowu gdzieś zachla... aj tam.dzisiaj słońce świeci i cieszmy się chwilą 🙂 dajmy naszym dzieciom powody do radości!!
co do prania i prasowania ciuszków to Wam powiem,że gdyby nie Wy to jeszcze bym nie myślała wyciągać worków ze strychu... na razie grubsze sprawy typu wózek,nosidełko wszystko musze odświeżyć.ciuszki nowe to w sumie nie pamiętam ale chyba tylko porządnie prasowałam na lewej stronie...proszku do prania dla dzidzi tez jeszcze nie mam.poczekam na promocje jakieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😜
a ja jestem u mamy z pieskiem i nawet czasu nie mam by wchodzić na forum 😮 ale jak mam chwilkę od razu wchodzę i nadrabiam dzisiaj znowu będzie gorąco 🤢 chyba przejdę się do lumpa zobaczyć za jakąś spódniczką dla siebie 🙂 wszystko mam sukienki spodnie ale nie mam spódniczki .. miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, chyba pierwsza dzis wstalam 🙂
Ale jak tu spac jak synus nie daje 😆
Milego dnia 🙂
Piekna pogoda u mnie wiec po sniadanku wybieram sie na rynek po swieze warzywka i owoce 🙂

Dzień dobry Brzuszki. 😘
Dorianna zazdroszczę ładnej pogody. Ja wstałam o 7 i śniadanie jadłyśmy a mamą i siostrą przy zapalonym świetle - takie chmury!
Meliska dziękuję za pomoc w znalezieniu śpiworka 😉
Agami to mój chyba też coś koło tego mierzy. No zobaczę jak dziecko będzie chciało w nim spać, bo dostałam wyraźne zalecenie, aby nie stosować żadnych kołderek tylko właśnie śpiworek.

Przechwalilam, u mnie teraz strazna burza z piorunami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 😉 ja na balkoniku w moim wygodnym foteliku się rozłożyłam z laptopikiem i właśnie odpoczywam, psychicznie przed samą wizytą, bo na 13.20 🤪

No widzę dziewczyny że u was zakupy pełną parą , ja tak naprawdę nic nie mam , myślę o tym by pojechać do hurtowni w sobotę i wybrać łóżeczka no i do ikei po komodę 🙂 by mjieć gdzie składować te wszystkie cuda 😉
Od września może zacznę jakieś zakupy typu ciuszki i akcesoria powoli bo w październiku robię" baby shower"
więc po, dokupię resztę produktów potrzebnych, wózek i foteliki na samym końcu chyba jak już będzie przed samym porodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry od niewyspanej Gugi....

Najpierw komary mnie doprowadzialy do szalu a potem 2 godzinna burza...
W zwiazku z przmeczeniem kupiłam śmietnik na pampersy... 😁 nie bedzie mi sie chcialo z malymi smrodkami latać w srodku nocy góra-dół.... znajoma miala i sobie bardzo chwaliła...zobaczymy co to za cudo przyjdzie.... 🤔


ps. Ja do rosołu dodaje: liść laurowy i ziele angielskie i pieprz...wiec chyba mężuś lewą noga wstał 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki
u mnie kolejny piękny dzień ja już ciuszki i kocyki wyprałam jutro będe prasować i schowam niech czekają na Szymonka 🙂 Muszę jeszcze kupiś pampersy kilka pieluch tetrowych rożek i kosmetyki aha i wkład do wanienki i tyle chyba 🙂
Bliźniaki nie stresuj się będzie dobrze czekamy na wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam dziś w lepszym humorze, mąż też przeprosił powiedział że kocha i że wie że czasami jest nie znośny.
Czekam właśnie na odwiedziny koleżanki z większym o 2 miesiace brzuszkiem. Ja póki co ciagle zbieram rzeczy dla malutkiej. Jak już będzie konkretniej to dopiero bedę prać i prasować.
Pozatym dziś wyjeżdżamy na wieś na weekend, więc wizja dziadkowych pomidorków, jabłuszek, i innych napawa mnie wielką radością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Czesc dziewuszki 🙂

U mnie dzis pogoda taka sobie, niby slonce ale za chmurami. Uswiadomilyscie mi, ze nie mam wypelnienia do poscieli i zupelnie o tym nie pomyslalam. Jutro wracam do domu nie wiem jak zniose kolejne minimum 14 godzin w aucie. Smutno mi jak cholera 😞


Beatko pocieszę Cię może, mnie za tydzień czeka prawie 30 godzinna podróż 🤪 🙃 Dasz radę kochana.
Bliźniaki2 mam nadzieję, że wizyta udana. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie brzucholki. Ja juz po pracy 🤪
odebralam dzisiaj wyniki i mam 11tys bialych krwinek czyli o 1000 za duzo.... 🤢
wyniki z toxo w srode.
dzisiaj jedziemy na weekend w gory, jupi 🙃



Chloe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Norma w ciąży to 9-15 tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Leukocytoza w ciązy jest typowa!!!!!!!!!!!!!

Wierz mi... jeżeli chodzi o WBC to jestem ekspertem ....sama mam 5,5 tys i to jest problem 🤢


Cytuje
LEUKOCYTY inaczej KRWINKI BIAŁE (L, WBC) – 10-15 TYS./µL; w ciąży jest ich zawsze trochę więcej niż normalnie; wartość poniżej normy wiąże się z chorobami hematologicznymi zaś liczba dużo większa niż norma występuje podczas infekcji i uszkodzenia tkanek\'\'

\'\'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi się tu za oknem pogoda porąbała.zrobiło się szarawo i średnio ciekawie.prania dwa prawie wyschły,tylko kilka rzeczy zostało na sznurkach.taka pogoda była że szkoda nie prać! wózek niestety się nie doczekał a odkryłam w nim pewne zmartwienie....otóż opony sparciały...i nie wiem co teraz.są może jakieś rozmiary uniwersalne w sklepach z wózkami...popytam.trzeba też znaleźć jakiś rozmiar na tych oponach co nie jest takie łatwe...zaraz się okaże że wózek trzeba będzie nowy kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem wróciłam obiad zrobiłam zjadłam i zasiadłam 😉
Wszystko suuper na wizycie dzieciaczki zdrowe po 470gr 😉
Bliźniaczki są do siebie buźkami ułożone i główkami w dół więc kopią tylko w mamusi żołądek 😁
A ja się martwiłam że jakoś słabiej czuję ruchy bo same się sobą zabawiają 🙃
Widziałam nosek i dziureczki w nosku i usteczka jakie one są piękne już 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bliźniaki no to super, że z maluchami wszystko ok. My kobiety to mamy przerąbane. Najpierw martwimy się, że nie umiemy zajść w ciążę ( oczywiście nie wszystkie ), a później kiedy nam się udaje to radość szybko zmienia się w strach, lęk i ciągłe zamartwianie. I pomyślcie, że tak będzie już pewnie do późnej starości 😉
U mnie właśnie nadeszły czarne chmury 😠 i leje, grzmi i się błyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
No i jestem wróciłam obiad zrobiłam zjadłam i zasiadłam 😉
Wszystko suuper na wizycie dzieciaczki zdrowe po 470gr 😉
Bliźniaczki są do siebie buźkami ułożone i główkami w dół więc kopią tylko w mamusi żołądek 😁
A ja się martwiłam że jakoś słabiej czuję ruchy bo same się sobą zabawiają 🙃
Widziałam nosek i dziureczki w nosku i usteczka jakie one są piękne już 🙂:


a co ci ciocia agami wczoraj mowila... ze one buzkami do siebie w łap[ki graja ;DDD wiedziałam ze szkraby na bank maja sie dobrze 🙂)) wszystkie ciocie z forum wiedziały 🙂))

no a ja dzis byłam u neurologa i na styczen mam skierowanie na rezonans magnetyczny i jeszcze cos .... zeby potwierdzic migrene i wykluczyc wszelkie guzy tetniaki itd.. bo ja sie mecze z bolami glowy nieznosnie... ale w koncu trafilam na fajnego lekarza... tzn pania doktor.. godzina w gabinecie,,... dobry wywiad... zmiana lekow na tansze... wiec po ciazy bede moze mniej na leki wydawac... a teraz czekamy... za tydzien okulista ;D a 31.08 w koncu Kube podejrze 😉) dzis prasowanko... gdybyscie widziały jak wyglada moj duzy pokoj ehhehe jak jeden sklep z ciuszkami dla dzieci... teraz bede to 3 dni prasowala... bo tyle ciuszkow dostalam (tzn znajoma mi pozyczyla bo ona juz jedno odchowala i ma 4 miesiace a kolejne chce za rok wierc ciuszki chce z powrotem) i to co kupilam i nowe i odkupilam od kolezanki innej... masakra.... ze samych koszulek z dlugim rekawkiem mam chyba 40 sztuk ;D i chyba z 20 pajacy hehehe :P wiec prasowac bede 3 dni... no poza dniem jutrzejszym bo jutro pogrzeb.... chociaz ze wzgledu na to ze ja newrwus jestem io czest mdleje na pogrzebach i ogolnie dostalam wczoraj silonych boli brzucha to ja na pogrzeb nie ide tylko juz jak wszyscy pojada to wieczorem z mezem sama pojade na cmentarz.... mysle ze tak bedzie lepiej... bo nie chce za szybko Kubusia na swiat wykurzyc....
no poza tym to dzis padam na ryjek... melduje wam ze ciasto na stype upieklam... i salatke tez zrobilam... nawet juz zawiozlam ... a teraz pol godziny przerwy w prasowaniu i wracamy do mojego kramiku z ciuszkami... a wam jak dzien minal? 🙂)) poza tym ze bliznaki2 sa happy ? 😉))) ktos jeszcze na jakiejs wizycie byl? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

a ja dzisiaj znów dzień na zakupach spędziłam 🙂 dzisiaj byłam z tatą i kupiliśmy panele na moją górę 🙂 wstępnie miały być na dolno-górny korytarz (bo ja na tym poddaszu mam 2 poziomy) i sypialnię, która jest na tym niższym. a zanim wyjechaliśmy to doszliśmy do wniosku, że górny korytarz też, a jak już znaleźliśmy się w sklepie to tata stwierdził, że nie ma co zostawiać pokoju na górze bez paneli i panele zostały zakupione na całą górę 😁 oczywiście oprócz łazienki i kuchni

no i idziemy do kasy, ja chcę płacić, bo to ja sobie umyślałam panele teraz, a tata mówi, że my (ja i mąż) nie będziemy tu ładować kasy skoro będziemy budować nowy dom i on zapłaci za panele. i tak też się stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ogólnie to cały dzień nie miałam czasu, żeby do Was zajrzeć. może jutro będzie luźniejszy dzień 🙂

a teraz bawię się w porządkowanie dokumentów 🙂 bo straszny bałagan się w nich zrobił. wkładam do koszulek, teczek, segragatorów etc 🙂 chociaż jak na razie całą sypialnię mam w papierach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...