Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny. Pammat mój znajomy podrobił klucze do mieszkania koleżanki i ją okradł. kradnie rodzicom z domu.jest ćpunem a z takimi ciężko wygrać.ciężko jest im pomóc jak sami tego nie chcą. podobnie jest z alkoholikami... najgorsze jet to ze jak on jest dilerem to uważa że wszystko może a Ty możesz mu 'naskoczyć'.z takimi to nie przelewki bo za nic mają życie ludzkie i nie zawahają się jak im podpadniesz.dbaj o siebie a siostrze i tak mozesz wspomnieć od czasu do czasu swoją rację... myślę, że jej może nie potrzeba krzyku i 'on jest dilerem co Ty robisz' tylko 'jak będziesz chciała pogadać to zadzwoń'.zamotała się dziewczyna a każdy jej mówi jaki on jest okropny,więc go broni... ciężka sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
najbardziej mi mojej mamy żal..
ehh.. 🤨


A pewnie ze zal...serce jej krwawi a patrzy na to codziennie...
Ty masz teraz swoja rodzine, jestes i na pewno bedziesz dla siostry jak bedzie Ciebie potrzebowałą...ale teraz jest czas dla CIEBIE i DZIDZI i MĘŻA.
Nic na siłe, Pammat, bo może to miec odwrotny skutek...niekoniecznie dobry dla Ciebie tak naprawde nie wiesz z jakim swirem masz do czynienia... 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem dziewczyny ale my jesteśmy 3 ja jestem środkowa ona jest najmłodsza a ze starszą się spotykam i nasi się dogadują jak się dobiorą to masakra i właśnie brakuje nam jej i że nie ma takiego normalnego chłopaka tylko jakiegoś kmiota fajnie by było razem tak w 3 się spotykać ale ona nie chce
mam nadzieje ze nie bedzie za późno....
ehh 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
podoba Wam się MARLENKA?? wczoraj wymyśliłam a mój mąż od razu- może być.podoba mi się. więc fajnie.tylko tak jeszcze zobaczę.... w ogóle to robię ogórkową i strasznie mi się jej chce!! taka jestem głodna już....


Mi tak sobie sie kojarzy bo na kolezanke wolai ''Marla''... 🙂
A moze Martynka? tez ładne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😘
Basieńka ty na wakacje jedziesz....jak Ci zazdroszczę. Ja dziś smutna chodzę, choć próbuję jak najnormalniej funkcjonować i się cieszyć każdą chwilą. Dziś już jedna z sióstr wyjechała z dziećmi. Jutro wyjeżdżam ja, siostra wiezie mnie na autobus do Bydgoszczy i ruszam w oszalałą podróż - nie mam pojęcia jak to zniosę. W ogóle jakieś przygnębienie mnie bierze, tu wyjazd, lato się powoli kończy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
najbardziej mi mojej mamy żal..
ehh.. 🤨


A pewnie ze zal...serce jej krwawi a patrzy na to codziennie...
Ty masz teraz swoja rodzine, jestes i na pewno bedziesz dla siostry jak bedzie Ciebie potrzebowałą...ale teraz jest czas dla CIEBIE i DZIDZI i MĘŻA.
Nic na siłe, Pammat, bo może to miec odwrotny skutek...niekoniecznie dobry dla Ciebie tak naprawde nie wiesz z jakim swirem masz do czynienia... 🤔 🤨


Pammat zgadzam się z Gugą. Musisz teraz trochę posamolubować. bo nie możesz się stresować i denerwować, nosisz pod sercem nowe życie. Ja wiem, że Ci ciężko, bo na pewno chciałabym, żeby siostra miała normalny związek, żeby nie wypierała się rodziny. Ale może na swoich własnych błędach się nauczy? Nie wiem co mam Ci poradzić kochana. Wiem tylko, że Ty musisz teraz żyć swoim życiem i swoją radością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a ja z moim Puszkiem Okruszkiem zaczynam jutro oficjalnie 27 tydzień, czyli 7 miesiąc !!!!!
woohoo: 🤪 🤪 🤪 🤪


jupiiii, cudownie, juz niedługo zobacze mojego Skarba 🤪 🤪 🤪 nie moge sie doczekac


no naprawdę szybko czas leci 🙂 niedawno zaczynałyśmy ciążę 🙂 a teraz już będzie się powoli zaczynał u nas 7 miesiąc 🙂 a niedługo grudzień 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po wizycie 😆 wszystko w jak najlepszym porządku dzidziuś bardzo ruchliwy ( po mamusi 😉 ). Kupiłam sobie dzisiaj śliczne buciki i już humor mi się poprawił - jak to niewiele potrzeba !
Pammat myślę podobnie jak reszta dziewczyn - na razie z daleka od takiego typu ludzi. Siostrze rzeczywiście powiedz że zawsze może na Ciebie liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko ok. Nie ma żadnego wodonercza 🙂 Okazało się że opis na wyniku wynikł z błędu programu komputerowego. Udało się też dostać na NFZ. Lekarz ponownie zbadał maleńką i stwierdził że jest idealna. Mamusia taka szczęśliwa że sie pobeczała na tym badaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
napisze mi ktos kto sie zna na badaniu moczu, mam mocz metny bo jest w nim mnóstwo fosforanow bezpostaciowych, czy to oznacza jakas infekcje czy bakterie czy cos? glukoza na szczescie wyszła ok.. ufffff


Ulcia....
fosforany bezpostaciowe to jeden ze składników mineralnych, ich obecność zależy od diety i ilości płynów...... przy prawidłowych pozostałych parametrach i jak nie masz bakterii to OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Wszystko ok. Nie ma żadnego wodonercza 🙂 Okazało się że opis na wyniku wynikł z błędu programu komputerowego. Udało się też dostać na NFZ. Lekarz ponownie zbadał maleńką i stwierdził że jest idealna. Mamusia taka szczęśliwa że sie pobeczała na tym badaniu.


oj, na pewno Ci ulżyło 🙂 🙂 🙂 i ile to strachu może napędzić błąd komputerowy? 🙃 ciesz się teraz kochana, że maleńka jest idealna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...