Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja juz po wizycie... i... mały ma 2500 juz :P i niestety połozenie miednicowe gratis stało sie miednicowe zupełne czyli maly skierowal stopki do wyjscia i podkulil kolanka ... szansa na fikniecie koziolka z takiej pozycji przy dziecku tak malo aktywnym rowna prawie 0..... wiec 99% cesarka... wizyta za 4 tygodnie to ustalimy dokladnie kied ale miedzy 23 a 25 listopada... wiec nie doczekam do 6.12 ... musze zrobic badanie moczu jutro przez to bialko w moczu.... pobral wymazy na paciorkowca.. i kolejna wizyta za miesiac z tym ze mam zadzwonic co w tym bialkiem jutro.....lece na obiadek napisze reszte pozniej... bo zaraz szkola rodzenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no ja juz po wizycie... i... mały ma 2500 juz :P i niestety połozenie miednicowe gratis stało sie miednicowe zupełne czyli maly skierowal stopki do wyjscia i podkulil kolanka ... szansa na fikniecie koziolka z takiej pozycji przy dziecku tak malo aktywnym rowna prawie 0..... wiec 99% cesarka... wizyta za 4 tygodnie to ustalimy dokladnie kied ale miedzy 23 a 25 listopada... wiec nie doczekam do 6.12 ... musze zrobic badanie moczu jutro przez to bialko w moczu.... pobral wymazy na paciorkowca.. i kolejna wizyta za miesiac z tym ze mam zadzwonic co w tym bialkiem jutro.....lece na obiadek napisze reszte pozniej... bo zaraz szkola rodzenia....


Ooooo to szybko.... ja mam cesarke ustalona na ukonczony 39 tydz... czyli 1-2 grudnia a przecież termin mamy taki sam.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka- kokosanka wlasnie spi jak wstanie spytam sie jej bo ona ma jutro rano porod wywoływany i zbiera siły ostatni dzien :-) wanilia- dokładnie tak jak piszesz o 17 kolacja a pozniej smakołyki z szafki! coq- ty mi sie uspokój! poco gowna ogladasz!! :-* Agami- gratuluje udanej wizyty spory synus zrobił ci ładnego psikusa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ulka- kokosanka wlasnie spi jak wstanie spytam sie jej bo ona ma jutro rano porod wywoływany i zbiera siły ostatni dzien :-) wanilia- dokładnie tak jak piszesz o 17 kolacja a pozniej smakołyki z szafki! coq- ty mi sie uspokój! poco gowna ogladasz!! :-* Agami- gratuluje udanej wizyty spory synus zrobił ci ładnego psikusa!


Pammat podziwiam Twoje podejscie, przesyłamy Ci usciski.... i pałaszuj z szafki ile wlezie w szpitalu sie nie tyje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat widzę, że się oswoiłaś z otoczeniem 🙂 Masz dar jak kameleon 😆
Wróciłam z miasta, kupiłam czapeczki i większe kaftaniki śliczne dla dzidziusia 😆 A mąż załatwiał papiery w sądzie na nasz nowy dom 🙂 Obiadek już wchłonęłam i siedzę przy stercie książek, więc do spisania wieczorkiem 😆
Agami 😉 psikus z tym ułożeniem maluszka, ważne jednak że już wiesz co i jak z bobaskiem. Najważniejsze żeby był silny i zdrowy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wyszłam do sklepu po ziemniaki na obiad i dostałabym cegłą w łeb - dach się zawalił 😮 Zabrakło mi 30 sek żeby iść w tym miejscu właśnie. Chyba nawet Marzenę bym przebiła takim wypadkiem 😉 Śmieję się bo się nic nie stało, tylko samochody uszkodzone - inaczej bym śpiewała gdyby ktoś dostał....
Agami trochę Ci współczuję tej cesarki..Ale przynajmniej będziesz wiedziała kiedy urodzisz 🙂 A termin mi się wydaje akurat, to chyba Ty guga jakoś masz późno ustalony - jest ryzyko że wcześniej zaczniesz rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
A ja wyszłam do sklepu po ziemniaki na obiad i dostałabym cegłą w łeb - dach się zawalił 😮 Zabrakło mi 30 sek żeby iść w tym miejscu właśnie. Chyba nawet Marzenę bym przebiła takim wypadkiem 😉 Śmieję się bo się nic nie stało, tylko samochody uszkodzone - inaczej bym śpiewała gdyby ktoś dostał....
Agami trochę Ci współczuję tej cesarki..Ale przynajmniej będziesz wiedziała kiedy urodzisz 🙂 A termin mi się wydaje akurat, to chyba Ty guga jakoś masz późno ustalony - jest ryzyko że wcześniej zaczniesz rodzić


Też tak myślałam ale ....

Planowana cesarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was kochane moje!!!
Pammat cieszę się że nie jest tak źle w tym szpitalu no wiadomo że najlepiej w domku ale jak trzeba to trzeba!!!
Ja dziś rano wstałam zjadłam śniadanko i obiadek zaczęłam szykować potem kawka i do koleżanki na pogaduchy spoko było potem mężowi obiadek i teraz sobie odpoczywam, wychodzić mi się już nie chce bo zimno i ponuro!!!
GOSIA nie odpowiedziałaś mi na pytanie czy idziesz jutro na szkołę rodzenia na cwiczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dopiero nadrobiłam zaległości od niedzieli piszecie jak szalone.... 🙂

ja po wizycie 🙂 miałam ja w poniedziałek wszystko w porządku mały intensywnie fika szyjka bardzo przyzwoicie cokolwiek to znaczy dopiero jak poczytałam wasze posty stwierdziłam ze nie wiele wiem bo nie mam pojęcia ile mierzy ale jak lekarz zadowolony to nie będę zachodzić w głowę 🙂 tylko że mały nie zważony bo dopiero na następnej wizycie bo dopiero po 30 tyg ale trudno wytrzymam
🙂

aktualnie na zwolnieniu troszkę przeziębiona wiec głównie płukanie gardła bo tylko gardło mi dokucza widzę ze basienka troszkę bardziej przeziębiona..... więc zdrówka 😉

pammat za Was też trzymam kciuki 🙂 dobrze że macie się ogólnie dobrze 🙂

pozdrawiam was dziewczynki bo w domu nie wiele laptopka włączam bo w łóżku mi z nim strasznie nie wygodnie ......

aaaaa agami niezłe dzieciątko 🙂 gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi nie wybieram się na ćwiczenia, bo nie wysiedzę. W tym tygodniu siedzę i pisze prace magisterska po kilka godzin przed komputerem więc nie wybieram się i jutro na ćwiczenia bo zapewniam sobie przerwy w pisaniu i się rozciągam 😆 Poza tym 3 godziny na spotkaniu to dla mnie byłaby przesada ( liczę z dojazdem). Po każdym spotkaniu ledwo żywa wracam , a jutro chcę jeszcze zaliczyć bibliotekę, więc mam ograniczania czasowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki 🙂
Ja tez juz po wizycie dzis i ktg. U mnie tez mala usiadla na tylku a juz tak ladnie byla glowa w dol. Jestem troche zla, bo zamiast lekarza to badala mnie jakas mloda stażystka. Nie umiala zmierzyc malej i chyba z pol godziny sie meczyla. Bardzo niedelikatnie badala brzuch, sciskala jak cholera az bolalo. Potem dodala, ze jak sie malutka sama nie odwroci to " sprobujemy" ja od zewnatrz obrocic. I to mnie wkurzylo, bo z tego co wiem nie jest to zbyt bezpieczny "zabieg" i w Polsce trzeba podpisac zgode, bo jak cos sie dziecku stanie to juz na odpowiedzialnosc matki. Tak wiec ja sobie przygotuje w razie czego pismo, ze sie nie zgadzam na obracanie. Sara wazy niby 1600gr o ile mozna wierzyc tej Pani. Za tydzien znowu wizyta i ktg tym razem bedzie lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia a Ty znowu pieczesz 🙂 oj, zjadłabym takiej szarloteczki 🙂 jadłam dzisiaj, ale sklepową, a to nie to samo

Marika gratuluję udanej wizyty 🙂

Beata dobrze, że wszystko ok. A więcej się dowiesz pewnie na następnej wizycie jak już nie stażystka się do Ciebie przyczepi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...