Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie,
my po szkole rodzenia, dzis juz byly ostatnie zajecia dla nas. Bedzie nam brakowalo poniedzialkowych zajec, no ale teraz to juz zleci 🙂
Beata - wspolczuje, ponoc najbardziej bolesne w zyciu reczy to porod i schodzenie kamieni nerkowych, a Ty doswiadczasz dwoch naraz praktycznie 😞
Meliska - trzymaj sie, czytalam tez kiedys o tym polpascu ze jest nieszkodliwy w coazy ale wazne zeby do porodu wyzdrowiec. Takze kuruj sie i trzymaj jeszcze mala w srodku! 🙂
Agami, czy Ania- pisala cos wczesniej o sobie i o malutkiej, ze musi byc operowana? jak chyba na prawde cos przeoczylam... mam naadzieje ze bedzie wszystko u nich dobrze!!!!
Wanilia - fajna ta wasza suka, bardzo przystojna 🙂 jak tam pupa, goi sie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dzis ponownie 🙂
My na szkole rodzenia mielismy karmienie maluszka, na nastepnej kapanie 🙂

Co do brodawek, to ja nic nie robie i w pierwszej ciazy tez nie robilam, bo to i tak nic nie daje... Brodawki i tak musza swoje przejsc jak dzidzia bedzie je meczyla i wtedy mozna ewentualnie czyms lagodzic, a takie draznienie brodawek moze tylko wywolac skurcze 🙂 Cokolwiek z brodawkami mozna robic dopiero po 37 tygodniu... Ale to jest i tak sprawa osobista 😉

A teraz ide sie myc, bo moj mezus zaproponowal jakies wspolne ogladanie filmu i czeka 😜

PS. Macie tez wysokie tetno? Bo moje nie spada ponizej 100 i sie zastanawiam czy jest ok, ale z tego co wyczytalam z netu to niby norma w ciazy i moze byc nawet do 120...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe dzięki, pomału się goi. Nie wiem czy czytałaś ale w sobotę na spacerze uciekła za sarną i ptzy okazji sobie dokładnie rane wylizała 😠 Ale znów się ładnie zastrupiła, jest coraz płytsza. Wet powiedział żeby przyjechać jutro w razie potrzeby po kolejny zastrzyk ale mi się wydaje że nie trzeba. Nie wiem tylko kiedy jej ten kołnierz zdjąć, może jutro za dnia zrobię zdjęcie i Ci pokażę? Teraz jak wygolone to będzie coś widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
witajcie,
my po szkole rodzenia, dzis juz byly ostatnie zajecia dla nas. Bedzie nam brakowalo poniedzialkowych zajec, no ale teraz to juz zleci 🙂
Beata - wspolczuje, ponoc najbardziej bolesne w zyciu reczy to porod i schodzenie kamieni nerkowych, a Ty doswiadczasz dwoch naraz praktycznie 😞
Meliska - trzymaj sie, czytalam tez kiedys o tym polpascu ze jest nieszkodliwy w coazy ale wazne zeby do porodu wyzdrowiec. Takze kuruj sie i trzymaj jeszcze mala w srodku! 🙂
Agami, czy Ania- pisala cos wczesniej o sobie i o malutkiej, ze musi byc operowana? jak chyba na prawde cos przeoczylam... mam naadzieje ze bedzie wszystko u nich dobrze!!!!
Wanilia - fajna ta wasza suka, bardzo przystojna 🙂 jak tam pupa, goi sie? 🙂


marika 321 gratuluje udanej wizyty....fajnie ze babelek rosnie ładnie 🙂)
Chloe wiesz ona mi to na priv napisala... ale tez nie zdradzila dlaczego... na forum napisala ze musi byc zrobiona cesarka tylko nie wie kiedy ale ze decyzje taka podjeli lekarze a ona nie chce nas zasmucac czy zamartiwac i powie jak juz bedzie po wszystkim... chyba niczego nie przekrecilam....jak tak to ania napewno mnie poprawi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CHLOE SPECJALNIE DLA CIEBIE ODKOPAŁAM WIADOMOSCI GDZIE ROZMAWIALYSMY NA FORUM Z ANIA... 02.11.2011

ania- napisał(a):
coquelicot napisał(a):
ania- napisał(a):
a omnie nikt niepyta ☺️ ale powem ze was czytam przestalam pisac bo niechce nikogo nakrecac moja sytuacjia jestem juz 3 raz w szpitalu teraz ostatni ...


Witaj Aniu, nieraz padlo tu pytanie, co z dziewczynami, ktore pisaly i przestaly. A tak pytamy o te aktywne, bo nie zyczymy sobie juz strat forumowych 😉
Pisz szybko co u Ciebie sie dzieje!!!!




beda mi robic cesarke na koniec tyg albo w przyszlym tyg ... jedna z przyczyn to ze mam zaduzo wod plodowych, i mam skurcze biore zastrzyki juz ponad miesiac na nie ..

i takie wiesci wiecej niepisze ... napisze wszytsko jak dobrze pojdzie ( oczywiscie jestem mysli ze wszytsko bedzie ok ale ryzyko jest)


to wiadomosc od Anii
i jeszcze bylo
\"wanilia szczeniaki wydalismy
dzieki dziwczyny ale i tak mysle ze o wszystkim napisze jak urodze boje sie troche cesarki moja pierwsza coreczke urodzilam naturalnie ale to mysle \" pikus\"dam rade\"\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
PS. Macie tez wysokie tetno? Bo moje nie spada ponizej 100 i sie zastanawiam czy jest ok, ale z tego co wyczytalam z netu to niby norma w ciazy i moze byc nawet do 120...



ja ma tetno miedzy 70 a 90, za to cisnienie wysokie jak na mnie, teraz srednio 125/ 75, a zawsze bylo 100/60.
aaagaaa a jak u cieie z tym cisnieniem?

Agami - dziekuje ze sie pofatygowalas wyszukac ten post, chyba serio go pominelam.. 3majmy wiec kciuki bo chyba tylko tyle mozemy zobic. Aniu jak jestes to wiedz ze jestesmy z Toba i na pewno bedzie dobrze bo to szczesliwe forum! 🙂

wanilia kolnierz trzymajcie do zagojenia rany, tzn dopki sie nia interesuje, srednio 10-14 dni.
w piatym dniu dnu zaczyna swedziec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
A ja smaruję brodawki maltanem, jakoś za specjalnie ich nie masuję, ale wieczorem po kąpieli nakładam grubą warstwę i trochę czekam aż wsiąknie, a potem stara koszula i do spania 😜

na maltanie jest napisane zeby smarowac 2 miesiace pzed porodem.. ale mi sie jeszcze nie chcialo zaczac choc pamietam ze sobie obiecywalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 gratuluję udanej wizyty 🙂
Agami pojechałam z moim M i jego kolegą po auto bo kolega kupował miałam leżeć cały dzień ale lejce mi puściły i pojechałam z nimi ile można w chacie gnić 😁
Beata biedactwo nasze współczuję ci bądź dzielna jeszcze troszkę musisz wytrzymać.. 😘
a ja nie smaruje brodawek zapomniałam o tym 🙃
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
dorianna napisał(a):
PS. Macie tez wysokie tetno? Bo moje nie spada ponizej 100 i sie zastanawiam czy jest ok, ale z tego co wyczytalam z netu to niby norma w ciazy i moze byc nawet do 120...



ja ma tetno miedzy 70 a 90, za to cisnienie wysokie jak na mnie, teraz srednio 125/ 75, a zawsze bylo 100/60.
aaagaaa a jak u cieie z tym cisnieniem?

!


no ja wcześniej też miałam tak 100/60. a teraz mierzę codziennie i 125/75 lub 120/75 czyli takie jak Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):


ja ma tetno miedzy 70 a 90, za to cisnienie wysokie jak na mnie, teraz srednio 125/ 75, a zawsze bylo 100/60.
aaagaaa a jak u cieie z tym cisnieniem?


ja też niskociśnieniowiec... czasem ledwo żyłam 🤢 a teraz w ciąży piękne książkowe ciśnienie 120/80, czasem nawet większe 😜
na to wygląda, że ciąża podnosi ciśnienie... gorzej chyba mają te, które już wcześniej miały wyższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe nie ma za co;D polecam sie na przyszosc hihih 🙂))
ja mam cisnienie kolo 115/70 czasem 125/80 wczesniej mialam kolo 100/60 wiec wraz z tym im wyzej w ciazy cisnienie rosnie ale za to puls ciagle ponad 100 wlanise mieddzy 100 a 120 ;/ myslalam ze to tylko mi pikawa tak wali eheh ale widze doriana ze tobie rowniez;p
pammat oj ty nasz szwędaczu ;D do wyra lezec krótkoszyjkowcu ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co kochane ja dziś miałam mierzone ciśnienie u tarczycowej i mi mówi że miałam 130 na 80 i mówi że mam mierzyć codziennie bo to jest już górna granica mojego ciśnienia!!! Nieźle zaczęłam się bać , ale ja takiego ciśnienia nie mam codziennie ok kończę dobrej nocki dziewczynki!!
BEATKO trzymaj się ciepło dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...weny na pisanie coś ostatnio nie mam... 😞

Ale tak chociaż ogólnie dziewuszki...
- dla wszystkich naszych chorowitek
->

- dla wszystkich zmartwionych przyszłych mamusiek wirtualny przytulas
->

A wszystkim grudnióweczkom wysyłam big kissss


Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuski 🙂
chwaliłam się juz ze nie mam problemów ze spaniem??? jeśli tak to w tej chwili to odszczekuje ;/
alee miałam fatalną noc-bóle brzucha i pleców do tego mała sie cały czas wierciła, zasnęłam cos koło 5 rano a przed 8 oczy jak 5 zł i musiałam usiąść tak mam plecy obolałe 😞
na szczęście dzisiaj mam dzień wolny od wszystkiego to jak mnie zmuli pewnie prześpie cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety ta moja córka chyba nic nie śpi-wierci się całymi dniami i teraz jeszcze w nocy tak mocno że wszystko mnie boli-moze ma za mało miejsca-powinnam sie tym martwic??? bo juz sama nie wiem czy to dobrze że tak bez przerwy sie tak mocno rozpycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...