Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje Marika 🙂
Kurcze podczas czytania tego co napisalyscie od12, wpakowalam w siebie paczke chipsow ☺️
Pammat gratuluje!!!! 😘
Ile my tu mamy grudniowych Brzuszkow z czerwca! 😁
Dorianna mialas niezlego nosa do tego polpasca. Mykaj jutro do lekarza i leczymy, zeby do porodu bylo cacy 😘
Aga no dom Ci rosnie kobieto!!! 🙂 Ale zeby nam tak pozalowac 10 chlopow 😁
Aniqa1111 dobrze, ze sie odzywasz, ze wszystko ok, choc widze, ze masz juz wielka ochote rodzic 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka dziekuje 😘 No masz racje trzeba straszyc.
Zapomnialam o najgorszym... o mojej wadze. 😮 Ja myslalam, ze do 60kg dobije, ale nie wiedzialam, ze je przekrocze! Boze, nigdy w zyciu tyle nie wazylam 🤢 Dobralam 14 kg!!!!!!!! 😲 Waze juz 64kg - masakra - nie spodziwalam sie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Basienka dziekuje 😘 No masz racje trzeba straszyc.
Zapomnialam o najgorszym... o mojej wadze. 😮 Ja myslalam, ze do 60kg dobije, ale nie wiedzialam, ze je przekrocze! Boze, nigdy w zyciu tyle nie wazylam 🤢 Dobralam 14 kg!!!!!!!! 😲 Waze juz 64kg - masakra - nie spodziwalam sie tego.

coq ja mam 16+, przy moim wzroscie 175cm waze juz 80kg, niewiele brakuje mi do mojego meza!!! 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chrzciny 😮 ???
Dobry temat...ja planuję na Wielkanoc...a właśnie przy okazji zapytam - czy u Was też ksiądz wymaga nauk przedchrzcielnych 😲????????????????????
Bo tu gdzie teraz mieszkam niestety TAK 😠 Kilka dwugodzinnych spotkań...ejj no przecież to bez sensu słuchać o tym jak się człowiek rodzi i jak go przygotować trzeba na przyszłość...masakra 😠
Jakaś szczególnie kościelna to ja nie jestem i jak się o tym dowiedziałam to myślałam, że mnie coś trafi 😠
Tym bardziej, że teraz Olka do komunii idzie więc raczej pojęcie o wychowaniu dziecka w wierze posiadam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I chyba dzis dobry dzień na prasowanie był bo ja tez powalczyłam z pieluchami i resztą ciuszków. Zostało już naprawdę niewiele ale nie dałam rady skończyć.
Aniqua1111 ja też chcę już rodzić....Przynajmniej w tym momencie jak mnie nic boli i nic sie nie dzieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Chrzciny....No tak, to ja włoże kij w mrowisko i przyznam się że nie planuję.
Nauki przedcrzcielne??? 😮 😮 😮

Ja tez nie planuje.
W ogole jak przypominam sobie ile zachodu moja siostre to kosztowalo tego lata, to sie ciesze. Nie zgadzam sie z oplacaniem tej skromnej ceremoni, nie wspominajac o wymaganiach ksiezy - dzieci powinny byc chrzczone " od reki" a ksieza powinni sie cieszyc, ze ludzie chca je chrzcic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Chrzciny....No tak, to ja włoże kij w mrowisko i przyznam się że nie planuję.
Nauki przedcrzcielne??? 😮 😮 😮

Ja tez nie planuje.
W ogole jak przypominam sobie ile zachodu moja siostre to kosztowalo tego lata, to sie ciesze. Nie zgadzam sie z oplacaniem tej skromnej ceremoni, nie wspominajac o wymaganiach ksiezy - dzieci powinny byc chrzczone " od reki" a ksieza powinni sie cieszyc, ze ludzie chca je chrzcic....


U Gugów chrzciny dopiero w maju...jak Tata powróci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dopiero na wiosne będą a co do tych nauk to zalezy od księdza jak one wygladają-u nas to cyrk na kółkach-chodziłam na takie nauki jak chrzcilismy moja siostrzenice i nasz proboszcz jest po prostu nie normalny jakie cuda opowiadał o wychowaniu dziecka o sexie itd aż sie niesmacznie robiło ale wysiedziec swoje musiałam ;/ moim zdaniem-GŁUPOTA te nauki!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez już po wizycie mała waży 2kg głóką w dół jest juz się nie obróci i za wysoko nie jest po za tym wszystko w porządku
jak się okazało porodówki nie remontują ale od 16 listopada będzie darmowe znieczulenie przy porodzie to tak na pocieszenie lekarz mi powiedział tylko że ja nie będe korzystać
PAMMAT gratuluje przyszła żonko 🙂
Aga domek rośnie
Dorianna będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ja tez już po wizycie mała waży 2kg głóką w dół jest juz się nie obróci i za wysoko nie jest po za tym wszystko w porządku
jak się okazało porodówki nie remontują ale od 16 listopada będzie darmowe znieczulenie przy porodzie to tak na pocieszenie lekarz mi powiedział tylko że ja nie będe korzystać
PAMMAT gratuluje przyszła żonko 🙂
Aga domek rośnie
Dorianna będzie dobrze.

Niezle Rubi, juz 2 kg 🙃
to znieczulenie darmowe bedzie we wszystkich szpitalach? i na czym bedzie polegalo? zzo czy dolargan dozylnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
dziękuje wam kochane 😘 teraz po porodzie czekają nas chrzciny Konsti w styczniu a później przygotowania do ślubu i wesela 🤪 jestem taka szczęśliwa 🙃 😆 ☺️


Pewnie ze szcześliwa 🤪 my razem z Tobą 😜

🙂
wlasnie mialam was pytac, czy myslalyscie kiedy chrzciny, bo jak nie w styczniu, to potem dopiero po wielkim poscie czyli w wielkanoc albo po swietach...


ja myślałam o świętach wielkanocnych, bo teściowa przyjeżdża tak co 1,5-2 miesiące do Polski, a na święta zawsze jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dziekuje Marika 🙂
Kurcze podczas czytania tego co napisalyscie od12, wpakowalam w siebie paczke chipsow ☺️
Pammat gratuluje!!!! 😘
Ile my tu mamy grudniowych Brzuszkow z czerwca! 😁
Dorianna mialas niezlego nosa do tego polpasca. Mykaj jutro do lekarza i leczymy, zeby do porodu bylo cacy 😘
Aga no dom Ci rosnie kobieto!!! 🙂 Ale zeby nam tak pozalowac 10 chlopow 😁
Aniqa1111 dobrze, ze sie odzywasz, ze wszystko ok, choc widze, ze masz juz wielka ochote rodzic 😆

To chyba intuicja 😉 Mykam, mykam jutro do lekarza, jestem juz zarejestrowana i od 8 przyjmuje, wiec po powrocie dam znac co mi powiedzial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...