Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Anika_77 Rafałek śliczny - gratuluję!!! I wcale nie aż taki malutki jak na 35 tydz. 🙂

Dziekuje 😘
no w szpitalu był najmniejszy ze wczesniaczków a w tym czasie było ich troje
a jego zaliczyli do grupy wczesniaw ze wzgledu na tg ciaży jakbym była juz w pełnym 36tg to wtedy nie jest wczesniakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
wanilia u mnie jeśli chodzi o pogodę to paskudna... zimno, wilgotno, szaro... mgła jest i cały czas opada i takie coś jak mżawka pada... a ok 7 to padał śnieg z deszczem...

brrrrrr, aż się nie chce z domu wychodzić - u mnie nie aż tak źle bo sucho przynajmniej. Obiecałam sobie że załatwię dziś sprawy w przychodni czyli położną i pediatrę a przynajmniej dowiem się co i jak. Zobaczymy czy się zmobilizuję 😉 Wczoraj jak wróciłam ze spaceru z psem to akurat mój M z pracy dojechał, zobaczył moją mine i pyta co się stało a ja w ryk że mnie wszystko boli i chodzić nie mogę, wysiadam po 15-20 min...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki za błedy ale pisze jedna reka bo na drugiej lezy mały przystawiony do cyca spi i ciagnie na zmiane hehe
a teraz my juz trzymamy tylko kciuki za nierozpakowane brzuszki 😘 😘 😘 😘
niech wszystki rodza dopiero w terminie kazdy dzien jest wazny zeby maluszek był jeszcze w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Anika wstawiaj więcej fotek małego-daj ciotkom oczy nacieszyć 🤪
a jak się czujesz kochana??

z fotkami obiecuje ze porobie a ja jestem jak to mówia gruboskórna wiec raz juz przezyłam CC tak wiec da sie funkconowac jedynie co musze sobie robic to przez 10 dni zastrzyki do brzucha na krzpliwosc krwi i w poniedziałek sciagnac nitka z szewku
nie owijajac w bawełne szewek ciagnie najbardziej wieczorem no ale cóz taki urk musi bolec
przy NS boli krocze jak poszyte a przy CC podbrzusze ale da sie wszysko przetrzymac jak sie widzi maluszka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
A jak starszy synek zareagował na braciszka?

Nawet dobrze bo gdy jeszcze miałam brzuszek to cały czas MU MÓWIŁAM ŻE TAK CZY INACZEJ ON JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZY zawsze był i bedzie to moja MILKA nawet jak bedzie miał 30 lat 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i w jego obecnosci powiedziałam wszystkim rodzicom i tesciom ze nie chce widziec jakieś chorej konkurencji miedzy Kamilem i Rafałem maja ich traktowac tak samo a nie ze starszy to ma ustapowac na kazdym kroku .W sumie on ma juz 12 lat pomału i tak juz zaczyna miec swoje własne "prywatne "sprawy ale ogólnie jest OK nastawiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 GRATULACJE
naprawdę bardzo się cieszę ze wszytsko z wami w porządku i Ty jeszcze taka dzielna 🙂 może i naszym grudnióweczkom się humor poprawi jak się na patrzą na Rafałka jest CUDNY

i też się przyznaje że troszkę zazdroszczę ze masz go w ramionach ale ja mam jeszcze troszkę czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Anika_77 GRATULACJE
naprawdę bardzo się cieszę ze wszytsko z wami w porządku i Ty jeszcze taka dzielna 🙂 może i naszym grudnióweczkom się humor poprawi jak się na patrzą na Rafałka jest CUDNY

i też się przyznaje że troszkę zazdroszczę ze masz go w ramionach ale ja mam jeszcze troszkę czasu 🙂

Marika wiem wiem tez bym zazdrosciał ale najwazniejsze jest zeby było jaknajdłuzej w brzuszkach u mnie wszystko wygladało na wporzadku a jednak nie było i tylko BOGU dziekuje ze tak a nie inaczej sie to skonczyło tak wiec wytrzymac jak najdłuzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dokladnie....niech sie odezwia wszystkie wczasowiczki.... martwimy sie.....
ja mam dzis wizyte na obiad tesciow.. wczoraj byl obiad na leniwo u mamy a dzis roladki robie na obiad z ziemniakami i surowka do tego jeszcze wlasnie orzechowiec sie piecze....

Jakie roladki? Moze mnie zainspirujesz? 😉 Ja też dziś mam lepszy dzień więc mogłabym się rzucić na coś ambitniejszego na obiad. Albo chociaz zakupy na jutro zrobić i zaszykować mięsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogole dzień dobry. COQ miałam napisać co się działo a w skrócie to napisze ,ze od czasu kiedy dostałam 29 września pieniądze za zw z Zusu to następnych nie ma do tej pory a przypomnę że mamy 16 listopada.już raz dzwoniłam do zusu w jednym mieście,potem do warszawy a tam pani powiedziała mi ze mi to płacą w legionowie ale moze mi powiedzieć że poiniądze są napisane jako do wypłaty.więc grzecznie czekałam;.ale wczoraj to już mnie zgroza ogarnęła i zadzwoniłam do legionowa.tam ze 4 razy się musiałam przedstawiać bo ciągle mnie źle przełączały i baba do mnie mówi,że moje ZW dotarło dopiero 14 listpada za okres(chyba) od połowy września do połowy października.no i szok przeżyłam.dzwonie do pracodawcy a on mówił mi wcześniej że księgowy wysłał poleconym 25 paź.no i ile idzie polecony???? 2 dni przecież!!teraz mówi ze-a to musiało teraz dopiero dojść.-no w mordę że rąbane!! a do tego księgowy na urlopie i wraca w czwartek.juz ja sobie porozmawiam...chyba oczy mu wydrapię jak się okaże że faktycznie dotarło to do nich 14 listopada.przecież za co ja mam żyć????żeby nie teściowa to ch.j wielki bąbelki!! tyle stresa się najadłam wczoraj że aż jeść nie mogłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...dzisiaj o sobie raczej nic nie napiszę bo zjeb mi humor z rana tak spier**lił, że się ogarnąć nie mogę...echhh...a już było tak fajnie 😠

Pewnie gdyby nie sms od Gugi to bym się w ogóle nie odezwała...
A właśnie co do Gugi...
Napisała:

"Jak się nic nie zmieni to CC na przyszły tydz.bo chcą czekać max na płuca....mała ma pępowinę wokół szyi stąd ruchy ograniczone ale przepływ ok.
Przyczyny, że chuda: infekcja i antybiotyk w 34 tyg. !
UWAŻAJCIE NA SIEBIE "


Buziale lalki będę zaglądać i kropki stawiać dzisiaj...wybaczcie ale źle mi na maxa 🤢

Anika fajnie, że się odezwałaś 🙂 I tak jak Ci napisałam wczoraj - nic się nie stało...wiem co stres potrafi z nami zrobić 🙂 Zaraz tabelkę zaktualizuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...