Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja juz po wizycie 🙂
wszystko jest ok. Wyniki dobre a ciaza doszona. W zwiazku z tym dostalam dzis skierowanie na patologie ciazy, wiec od jutra bede w szpitalu na wakacjach 😉


czyli już niedługo będziesz miała bobasa obok siebie 🙂 a będą wywoływać czy będą czekać??

Powiedzial ze zaczna mi dawac zastrzyki na pobudzenie porodu 🙂

A co ten lekarz taki szybki??? Może Florek chce jeszcze u mamusi pomieszkać... chyba, że Ty Basieńka już do pracy chcesz wracać??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

przepraszam, że przeszkadzam ale chciałam się przywitać 🙂 🙂 🙂

jestem listopadówką jeszcze nie rozpakowaną i podejrzewam że dziś do 24 raczej nic się nie wydarzy...Mój synek nie chce wyjść 😮

Wyjdzie 🤪
Witamy w grudniówkach... przyjmiemy Cię jak swoją 🤪


No wlasnie taka mala wymiana!!! Za to co sie w listopadzie rozpakowaly 😁
Macie tam jeszcze kogos w listopadowkach w dupaku? Zapraszamy!!! Zapchamy te luki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

przepraszam, że przeszkadzam ale chciałam się przywitać 🙂 🙂 🙂

jestem listopadówką jeszcze nie rozpakowaną i podejrzewam że dziś do 24 raczej nic się nie wydarzy...Mój synek nie chce wyjść 😮

Jutro szpital i decyzja o wywoływaniu bądź jeszcze nie.

Chciałam Wam wszystkim życzyć szybkich akcji porodowych i jaj najkrótszego czekania na ten dzień 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiam serdecznie Was 🙂 🙂 🙂

p.s. Wanilia i jak tam uspokoiło się coś czy jutro się spotkamy w szpitalu ? 🙂 🙂 🙂


Witamy 🙂
Grudniowka byc tez fajna sprawa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja juz po wizycie 🙂
wszystko jest ok. Wyniki dobre a ciaza doszona. W zwiazku z tym dostalam dzis skierowanie na patologie ciazy, wiec od jutra bede w szpitalu na wakacjach 😉


czyli już niedługo będziesz miała bobasa obok siebie 🙂 a będą wywoływać czy będą czekać??

Powiedzial ze zaczna mi dawac zastrzyki na pobudzenie porodu 🙂

A co ten lekarz taki szybki??? Może Florek chce jeszcze u mamusi pomieszkać... chyba, że Ty Basieńka już do pracy chcesz wracać??? 😉

Powiedzial ze widac ze lozysko sie juz starzeje i zaczyna wapniec (czy cos w tym stylu) wiec nie ma sensu dalej czekac. A co do pracy to nawet dobrze sie sklada jutro poczatek nowego miasiaca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja juz po wizycie 🙂
wszystko jest ok. Wyniki dobre a ciaza doszona. W zwiazku z tym dostalam dzis skierowanie na patologie ciazy, wiec od jutra bede w szpitalu na wakacjach 😉


czyli już niedługo będziesz miała bobasa obok siebie 🙂 a będą wywoływać czy będą czekać??

Powiedzial ze zaczna mi dawac zastrzyki na pobudzenie porodu 🙂

A co ten lekarz taki szybki??? Może Florek chce jeszcze u mamusi pomieszkać... chyba, że Ty Basieńka już do pracy chcesz wracać??? 😉

Powiedzial ze widac ze lozysko sie juz starzeje i zaczyna wapniec (czy cos w tym stylu) wiec nie ma sensu dalej czekac. A co do pracy to nawet dobrze sie sklada jutro poczatek nowego miasiaca 😉

W takim razie 3mamy kciuki i czekamy na wieści 🙂 a neta będziesz miała... jak nie zostaw swoje namiary w rozgłośni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

przepraszam, że przeszkadzam ale chciałam się przywitać 🙂 🙂 🙂

jestem listopadówką jeszcze nie rozpakowaną i podejrzewam że dziś do 24 raczej nic się nie wydarzy...Mój synek nie chce wyjść 😮

Wyjdzie 🤪
Witamy w grudniówkach... przyjmiemy Cię jak swoją 🤪


No wlasnie taka mala wymiana!!! Za to co sie w listopadzie rozpakowaly 😁
Macie tam jeszcze kogos w listopadowkach w dupaku? Zapraszamy!!! Zapchamy te luki!!

Ej Coq ja nie wiedziałam, że Ty taka ekonomiczna jesteś 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

przepraszam, że przeszkadzam ale chciałam się przywitać 🙂 🙂 🙂

jestem listopadówką jeszcze nie rozpakowaną i podejrzewam że dziś do 24 raczej nic się nie wydarzy...Mój synek nie chce wyjść 😮

Wyjdzie 🤪
Witamy w grudniówkach... przyjmiemy Cię jak swoją 🤪


No wlasnie taka mala wymiana!!! Za to co sie w listopadzie rozpakowaly 😁
Macie tam jeszcze kogos w listopadowkach w dupaku? Zapraszamy!!! Zapchamy te luki!!

Ej Coq ja nie wiedziałam, że Ty taka ekonomiczna jesteś 😁 😁 😁

Meliska ja mam tu wszystko wyliczone. I z bolem serca odnotowalam te straty z korzyscia dla listopada!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

przepraszam, że przeszkadzam ale chciałam się przywitać 🙂 🙂 🙂

jestem listopadówką jeszcze nie rozpakowaną i podejrzewam że dziś do 24 raczej nic się nie wydarzy...Mój synek nie chce wyjść 😮

Jutro szpital i decyzja o wywoływaniu bądź jeszcze nie.

Chciałam Wam wszystkim życzyć szybkich akcji porodowych i jaj najkrótszego czekania na ten dzień 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiam serdecznie Was 🙂 🙂 🙂

p.s. Wanilia i jak tam uspokoiło się coś czy jutro się spotkamy w szpitalu ? 🙂 🙂 🙂



Cherry...ja tez z Wrocławia 🙂 a w ktorym szpitalu sie rozpakowujesz? moze sie spotkamy na porodówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
nadia85 napisał(a):
NovaM ja pisałam o pasach. zapodaj linka, jak coś fajnego znalazłaś, bo ja już oczywiście o tym zapomniałam, dobrze, że piszesz. też muszę zamówić. i literki Tośce, ale nie mogę się na kolory i wzory zdecydować.... och,,,,,


Uparcie poszukuję 😎
Ale jak na razie na stanikach do karmienia się zatrzymałam 😜

Z tymi pasami to ciężko trochę...bo ludzie,którzy je sprzedają tak je nazwali, że to POPORODOWE są 🤨
Typowe po porodzie powinny zaczynać się od bioder aż po piersi, a większość to normalne gorsety usztywniające, które karzą nosić chirurdzy po np. urazach ... tak jak na nie patrzę to miałam kiedyś taki jak żebro miałam połamane i tak mogłam je tylko usztywnić 🤨
I w kropce jestem bo z kolei te, które spełniały by swoją rolę mają gacieeeeee...takie na cały tyłek, których ja szczerze nienawidzę 😠 😠 😠

Chyba po prostu podejdę do jakiegoś sklepu i zobaczę jak te gorsety są zrobione i jaki rozmiar najlepiej wybrać...a później znowu na allegro poszperam 🙂

Ależ się rozpisałam heh 😎

Nie wiem dokladnie czy o cos takiego by ci chodzilo, ale ja mam cos podobnego do tego pasa jak ten lub ten i mysle, ze on calkiem sie sprawdzi 🙂 Moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...a ja jakaś przeterminowana i spiczniała jestem 🤢
Tak sobie leżę i myślę jak to będzie..ja + dwójka dzieciaków... 🤨 Coraz mniej wiary w siebie mam...
Dobrze, że wcześniej wannę zaliczyłam i "gimnastykę" przed jutrzejszą wizytą bo teraz nawet mi się nie chce nogą ruszyć...a co dopiero wstać 😮
Jutro mam w planach comiesięczne zakupy do domu...jedzenie i takie tam...ale zero koncentracji i tworzenie listy mi nawet nie idzie 🤢
Echhh...to chyba ta jutrzejsza wizyta, a raczej strach przed tym co mogę usłyszeć tak na mnie działa...
Aaaaaale marudzę ... chyba czas już się wyłączyć 🙂
W razie co to kolorowych Wam dziewczynki życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...