Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was.
Jak tam wasze samopoczucie po nocy. Czy jest tu na forum jakaś kobitka która berze fenoterol chętnie pod pytałabym czy nadal ma skurcze. U mnie to jest już tragedioza nie daję już rady w dzien to jeszcze jakoś jest bo staram się chodzić ale noce to jest już koszmar częste skurcze w górze brzucha i żeber to strasznie boli. I jeszcze mały kopie to już naprawdę jest ciężkie. Z dnia na dzień coraz gorzej. Sypiam na pół siedząco bo o jakim kolwiek leżeniu nie ma mowy. Jak to wszystko ma tak u mnie być do 26 grudnia to chyba zwariuje z bólu. O innych dolegliwościach nie piszę bo są do przejścia i norma jak na ciąże .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nova idzie coś zeżreć hehe 🤪
Bo wczoraj położna mi powiedziała,że jak na porodówkę będę jechać to mam być najedzona 😮
Więc tak jak ze świeżymi włosami dziewczynki ...trzeba być co dzień nażartym i przygotowanym do porodówkowego wybiegu hahahah 😁 😁 😁
😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będę obserwować może się któraś pojawi to będę mogła . Ciężką mam tą ciąże z córcią było zupełnie inaczej w pierwszej ciąży miałam normalne dolegliwości i liczyłam się że tym razem też nie będzie tak kolorowo ale szczerze to co teraz mam to jest koszmar. Lekarz twierdzi że muszę to przetrwać szyjkę mam 1,5 cm bez rozwarcia więc jak nic jeszcze poczekam do porodu.
NovaM czytam że rozkładasz się z mebelkami ja jak na razie mam łóżeczko i poprane ciuszki a komodę zamówię dopiero w poniedziałek tak więc też nie jestem jakoś super przygotowana , U mnie Mąż prowadzi budowę i pracuje więc za bardzo też nie ma czasu na zrobienie mi czegoś w domu. Na powieszenie regału czekałam ze 3 miesiące a pokoiku nie zdąży mi chyba odświeżyć no cóż jakoś to będzie nie jest źle ale chciało by się mieć wszystko na cacy no i tak jak u ciebie moje dzieci będą mieć razem pokoik to i ja będę pewnie tam czas spędzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U mnie calkiem nie zle, nocka jakos minela 🙂

A wczoraj sie troche wkurzylam, bo miala przyjsc sofa do pokoju i chcialam wtedy rozstawic lozeczko, a niestety nie dotarla, bo jak dzwonilam to mi powiedzieli, ze maja duzo zamowien swiatecznych i bedzie dopiero w przyszlym tygodniu 😠
No i do tego czasu musze sie wstrzymac z porodem, bo maly nie bedzie mial gdzie spac jak szybciej wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane meldunek z rana zaliczam!!!! Szkoda bo myślałam że mnie co weźmie cóż mały czeka nadal!!!! codziennie to samo czyli dzień jak co dzień!!!! ja już po śniadaniu i siedzimy z moim mężulkiem kochanym!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł!
Ja niby wyspana,ale jakiś niedosyt mam... Oglądałam wczoraj "Salę samobójców" ... oglądałyście?
smutny film.. chyba nie na końcówkę ciąży...
NovaM, Dorianna kupiłyście już te pasy? podoba mi się ten z linku Dorianny, tylko nie wiem, jaki rozmiar wybrać? chyba dopiero po porodzie będę zamawiać. Co myślicie?
Ładny dzień dzisiaj się zapowiada... buziaki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek ! Pogoda u mnie nie nastraja, szaro, brzydko. Głowa mi pęka. Zjadłam śniadanie i przygotowałam się do pieczenia szarlotki, za chwilkę zaczynam...
Jakiś dół przedporodowy mnie łapie. Rozstępy na nogach coraz większe ! Ja coraz grubsza... i tylko czekanie pozostało - jak nam wszystkim !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Helloł!
Ja niby wyspana,ale jakiś niedosyt mam... Oglądałam wczoraj "Salę samobójców" ... oglądałyście?
smutny film.. chyba nie na końcówkę ciąży...
NovaM, Dorianna kupiłyście już te pasy? podoba mi się ten z linku Dorianny, tylko nie wiem, jaki rozmiar wybrać? chyba dopiero po porodzie będę zamawiać. Co myślicie?
Ładny dzień dzisiaj się zapowiada... buziaki mamusie 😘

Ja mam juz kupiony ten pas, po poprzedniej ciazy kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
Witam Was.
Jak tam wasze samopoczucie po nocy. Czy jest tu na forum jakaś kobitka która berze fenoterol chętnie pod pytałabym czy nadal ma skurcze. U mnie to jest już tragedioza nie daję już rady w dzien to jeszcze jakoś jest bo staram się chodzić ale noce to jest już koszmar częste skurcze w górze brzucha i żeber to strasznie boli. I jeszcze mały kopie to już naprawdę jest ciężkie. Z dnia na dzień coraz gorzej. Sypiam na pół siedząco bo o jakim kolwiek leżeniu nie ma mowy. Jak to wszystko ma tak u mnie być do 26 grudnia to chyba zwariuje z bólu. O innych dolegliwościach nie piszę bo są do przejścia i norma jak na ciąże .

Hello Justi ja jestem fenoterolową mamusią. Ile już bierzesz fenoterol? Ja przez pierwsze chyba 2 tyg miałam skurcze mimo brania tego leku. Teraz też mam ale bardzo rzadko bo czasami zdarzy się może ze 3 na 10 godzin. Ile dziennie bierzesz? i do kiedy masz brać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane ponownie!!!! ja umyłam podłogi, pobaraszkowałam z mężem i teraz zjadłam ciacho i kawę wypiłam!!! Zobaczymy czy będzie jakiś zwiastun tego!!!! czekamy dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam jakieś dziwne nastawienie dzisiaj.... 🤨

Idąc za głosem przeczucia zabieram się za farbowanie włosów, hennę i takie tam drobne poprawki 😎 😎 😎
Olę zawiozłam na warsztaty sztuki 🙂 Będzie rzeźbić w drewnie przez 5 godzin 🤪
Więc ja mam czas dla siebie 😉

Buziaki dwupaki hihihih 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Basienka84 napisał(a):
Hej Wam
Ja juz nie spie. Juz po KTG i kolejnym zastrzyku... Dzis niestety on bolal 😞 zobaczymy jak wieczorek. Jak zawsze konkretnych skurczy nie mialam, wiec dzis pewnie jeszcze nie urodze 😞

Złe nastawienie...
urodzę, urodzę, urodzę...
i zobaczysz do wieczora Florek będzie z Wami 🙂


Basienka84 napisał(a):
Aaaa wlasnie zapomnialam Wam napisac, wczoraj na KTG polozna mnie sie pyta czy mam ciemna karnacje, czy sie opolalam, wiec mowie ze w sumie jedno i drugie. To mi powiedziala ze to dobrze ze ciemna karnacja bo wtedy krocze jest bardziej podatne 😁

O ku... a ja żech blada jak ściana 😮
Kolor mam tylko dzięki solarium ☺️ ... żeby nie było... teraz jestem bezbarwna 😜... no może troszkę fioletowa... taka siatka żył na moim ciele 🤢


holi32 napisał(a):
hej kochane ponownie!!!! ja umyłam podłogi, pobaraszkowałam z mężem i teraz zjadłam ciacho i kawę wypiłam!!! Zobaczymy czy będzie jakiś zwiastun tego!!!! czekamy dziewczynki

Czekamy razem z Tobą 🙂
A kiedy zdążyłaś to wszystko ogarnąć.. ja niedawno oko otworzyłam 😉


novaM napisał(a):
A ja mam jakieś dziwne nastawienie dzisiaj.... 🤨

Idąc za głosem przeczucia zabieram się za farbowanie włosów, hennę i takie tam drobne poprawki 😎 😎 😎

Bier się, bier kochana 😁 tytuł miss grudniówek otrzymałaś i musisz go na tej porodówce obronić 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

dostrzegam bardzo duży minus tego, że mam męża obok siebie, a mianowicie muszę dzielić się z nim komputerem i wczoraj wieczorem laptopa okupywał on...

no więc zaraz nadrobię zaległości z wczorajszego wieczoru i dzisiejszego ranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...