Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry...?? 🤢
A ja mam za sobą nieprzespaną noc... koło 3 udało mi się usnąć... wstawanie na siusiu co godzinkę i pobudka po 5... mąż do pracy się szykował 😠 I tak się kręcę w wyrze... spróbuję jeszcze pospać... bo trzeba mieć siły i być gotowym w każdej chwili 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w niedzielny poranek 🙂

Pammm wszystkiego naj naj naj i oczywiscie latwego porodu i zdrowej dzidzi 🙂

CANDYNS jak sie dzisiaj czujesz? Co z twoim plamieniem, ustalo?
Mam nadzieje, ze juz ok 🙂

meliska ty biedak, wspolczuje. Buziaki na pocieszenie 😘 😘 😘

Ide robic sniadanko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane tak samo podpisuję listę!!!
PAMM wszystkiego naj naj i szczęśliwego bezbólowego szybkiego porodu
Ja już po śniadanku nocka też wstawanie co godzinę i po 11 jadę na ktg do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY!!!
PAMMAT WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ....ABY PORÓD BYŁ EXPRESOWY,DZIDZIA GRZECZNA,MARZENIA SIE SPEŁNIŁY .....I CZEGO PRAGNIESZ 😜
U MNIE NOC NAWET NAWET.WYPIŁAM SOBIE MELISKE PRZED SNEM I W SUMIE TO SPAŁAM Z 2-MA POBUDKAMI NA SIKU.PLAMIENIE ZMNIEJSZA SIĘ -SŁABSZE,ALE POWIEM SZCZERZE ŻE W NOCY MIAŁAM STRACHA JAK SZŁAM DO KIBELA:p RANO WYLEZAŁAM SIĘ W WANNIE BO BÓL PLECÓW JEST EXTREMALNY,I CAŁY DÓŁ TEŻ BOLI CORAZ MOCNIEJ NO I SKURCZE TEZ MNIE DOPADAJĄ CO JAKIŚ CZAS.TAK ŻE NERWOWO,ALE NARAZIE SIĘ TRZYMAM.WŁASNIE SIE ZBIERAM DO FRYZJERA NA FARBOWANIE,I PODCIĘCIE....W SUMIE TO TRZEBA JAKOŚ WYGLĄDAĆ ,ŻEBY DZIDZIUŚ SIĘ MAMY NIE PRZESTRASZYŁ :p
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY I DO PÓŹNIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
DZIEŃ DOBRY!!!
PAMMAT WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ....ABY PORÓD BYŁ EXPRESOWY,DZIDZIA GRZECZNA,MARZENIA SIE SPEŁNIŁY .....I CZEGO PRAGNIESZ 😜
U MNIE NOC NAWET NAWET.WYPIŁAM SOBIE MELISKE PRZED SNEM I W SUMIE TO SPAŁAM Z 2-MA POBUDKAMI NA SIKU.PLAMIENIE ZMNIEJSZA SIĘ -SŁABSZE,ALE POWIEM SZCZERZE ŻE W NOCY MIAŁAM STRACHA JAK SZŁAM DO KIBELA:p RANO WYLEZAŁAM SIĘ W WANNIE BO BÓL PLECÓW JEST EXTREMALNY,I CAŁY DÓŁ TEŻ BOLI CORAZ MOCNIEJ NO I SKURCZE TEZ MNIE DOPADAJĄ CO JAKIŚ CZAS.TAK ŻE NERWOWO,ALE NARAZIE SIĘ TRZYMAM.WŁASNIE SIE ZBIERAM DO FRYZJERA NA FARBOWANIE,I PODCIĘCIE....W SUMIE TO TRZEBA JAKOŚ WYGLĄDAĆ ,ŻEBY DZIDZIUŚ SIĘ MAMY NIE PRZESTRASZYŁ :p
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY I DO PÓŹNIEJ 🙂

To dobrze, ze juz jest ok, oby tak do porodu 🙂
Lec i zrob sie na bostwo, ale po porodzie i tak sie troche potargasz i wszystkie bedziemy wygladac jak czarownice 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

chciałam Wam moje drogie przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia od Wanilii !

Weronsia jest śliczna a ciotka Cherry trzymała ją dziś na rekach sztywno jak manekin bo się bała 😜
Malutka robi miny pierwsza klasa 🙂 🙂 🙂 Mamusia jest szczęśliwa i już śmiga po korytarzu całkiem dobrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Witam,

chciałam Wam moje drogie przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia od Wanilii !

Weronsia jest śliczna a ciotka Cherry trzymała ją dziś na rekach sztywno jak manekin bo się bała 😜
Malutka robi miny pierwsza klasa 🙂 🙂 🙂 Mamusia jest szczęśliwa i już śmiga po korytarzu całkiem dobrze 🙂 🙂 🙂

Super dzieki wielkie za informacje 🙂 pozdrow ja od Nas 🙂
A jak tam u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa, zanim zacznę czytać to co naprodukowałyście to...

Pammat kochana życzę Ci wszystkiego co najlepszeeeeeeeeeeeee, spełnienia wszystkich marzeń i żeby wszystko w życiu zawsze układało się tak jak tego chcesz 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Cherry napisał(a):
Witam,

chciałam Wam moje drogie przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia od Wanilii !

Weronsia jest śliczna a ciotka Cherry trzymała ją dziś na rekach sztywno jak manekin bo się bała 😜
Malutka robi miny pierwsza klasa 🙂 🙂 🙂 Mamusia jest szczęśliwa i już śmiga po korytarzu całkiem dobrze 🙂 🙂 🙂

Super dzieki wielkie za informacje 🙂 pozdrow ja od Nas 🙂

A jak tam u Ciebie?




Dziękować dziękować 🙂 🙂 🙂

Jutro kolejny test OXY troszkę dłuższy i mocniejszy ciekawe czy coś ruszy. PO tym teście jak nie pójdzie rozwarcie a na ktg nie będzie skurczy to cesarka będzie. Tak powiedziała dziś doktor na obchodzie. Nie pomogło nawet wczorajsze bieganie po schodach. Trzy razy pod rząd zdobyłam IV piętro... Lekarze twierdzą że to jakaś dystrofia szyjki że się zacisnęła i nie chce puścić.


p.s. jest duże prawdopodobieństwo że Wanilia wraz z Weronisią jutro wyjdą do domku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej słoneczka moje kochane...
alle sie wyspałam 😉)) co 2 godziny karmionko, ale dzis Kubus spał z babcia wiec odespałam szpital... baterie naładowane i teraz moge zaczac normalnie zyc z misiakami moimi...wstałam dzis... na stole sniadanko... i kwiaty.. bo maz do spzitala nie kupowal bo stwierdzil ze dopiero w domku... Kubus juz tak nie placze jak w szpitalu.... teraz wlasnie spokojnie grzecznie spi 🙂)) ja w koncu dostalam taka illosc pokarmu ze moge go normalnie karmic.. i maz sie smieje ze to chyba dlatego ze wczoraj kupil mleko....bo po aacjach w szpitalu to w nocy nie udalo sie nic laktatorem sciagnac... oni on sie nie najadal..i musialam go modyfikowanym dokarmic... a teraz pierwsza dobra bez modyfikowanego i jest gucio 😉) troszke spadl nam na wadze bo jak nas wypuszczali ze szpitala to mial 3450 wiec pewno z mojego braku mleka.. ale teraz ladnie wcina... jutro bedzie pewno polozna to mam nadzieje ze zobacze e podtuczony troszke 😉)
Pammat słoneczko wszystkiego naj naj naj.. spełnienia marzeń i dzis ci życze łez....tych szczescia po tym jak ci na brzuchu połozą bombelka i bedziesz mogła go ucałowac 🙂)) a te łzy są niezapomniane....ja mimo ze moja cersarka poszla komplikacjami to dostalam malego zebym mogla mu sprzedac buziaka.. wiec tobie tez takiego buziakowania dzis zycze 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Cherry napisał(a):
Witam,

chciałam Wam moje drogie przekazać najserdeczniejsze pozdrowienia od Wanilii !

Weronsia jest śliczna a ciotka Cherry trzymała ją dziś na rekach sztywno jak manekin bo się bała 😜
Malutka robi miny pierwsza klasa 🙂 🙂 🙂 Mamusia jest szczęśliwa i już śmiga po korytarzu całkiem dobrze 🙂 🙂 🙂

Super dzieki wielkie za informacje 🙂 pozdrow ja od Nas 🙂

A jak tam u Ciebie?




Dziękować dziękować 🙂 🙂 🙂

Jutro kolejny test OXY troszkę dłuższy i mocniejszy ciekawe czy coś ruszy. PO tym teście jak nie pójdzie rozwarcie a na ktg nie będzie skurczy to cesarka będzie. Tak powiedziała dziś doktor na obchodzie. Nie pomogło nawet wczorajsze bieganie po schodach. Trzy razy pod rząd zdobyłam IV piętro... Lekarze twierdzą że to jakaś dystrofia szyjki że się zacisnęła i nie chce puścić.


p.s. jest duże prawdopodobieństwo że Wanilia wraz z Weronisią jutro wyjdą do domku 🙂 🙂 🙂

To widze ze dzialasz :-) ja dzis po schodach chodzilam juz godzine 15, ale tez niestety nic :-( polozna powiedziala ze w sumie to nic nie daje i ze trzeba sie zrelaksowac i tyle :-D zycze powodzenia :-) i czekamy na wiesci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien....

Meliska o 3 usnelas gratuluje!!! Ja usnelam jak sie juz jasno robilo 🙃 a na dodatek zarazilam bezsennoscia malzona - megazmeczony po calym tygodniu i spac nie moze.
Brzuch ciagle sie zbija w twarda kule, ciagle boli, plecy nawalaja, ciagle siusiu.... jak tu spac?

Agami masz urocze dziecko!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane!!! ja dziś się przeszłam na nogach do szpitala pogoda piękna bo 10 stopni u nas!!! Byłam na tym ktg mam już dość tego badania bo kurde dostałam taki aparat trup że się człowiek tylko stresa nabawił bo ja miałam leżeć na boku lewym a na prawym miałam maszynę i naciskać palcem ruchy malucha dajcie spokój!!! te pasy słabe zjeżdżały i tu tętno 70 albo 50 masakra człowiek się stresuje tu krzyki z porodówki dajcie spokój 3 cesarki cito!!! szkoda gadać !!!! Na szczęście doktor powiedziała że moje ktg jest dobre i małe skurcze ta miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coq ja mam to samo co ty brzuch kamień ciągle sikanie i plecy mnie bolą szok!!!
Basia widzisz ty kochana nadal z Florkiem co??? No żeby ci szybko przyszedł ten poród!!!
Wanilia już do domku jak wszystko pójdzie oki super cieszę się
Agami dobrze się wyspałaś i teraz będzie już tylko lepiej!!!
Chery a ty biedna się nieźle męczysz z tymi oksytocynami to jest
potem się odezwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...