Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

BASIA bardzo ci dziękuję za pocieszenie wiem zdaję sobie sprawę z tego że to dla dobra mojego i dziecka i ja się tak cały czas nastawiam najgorsze to tam jest pierwsza noc i przyjście tam a potem leci rutynka!!! Ja za ciebie trzymam kciuki bo ty już niebawem powinnaś mieć Florka w ramionkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż przyjechał od babci ok 18 zjedliśmy kawałeczek ciasta a co i do tego kawka!!!! potem oglądanie telewizji siedzenie i tak sobie siedzimy!!!! on już jutro do pracy idzie i znowu nowy tydzień się zacznie i oczekiwanie ehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy wy też macie wrażenie, że cała ciąża zleciała bardzo szybko, a w szczególności ostatnie 3 m-ce?? Ja to mam wrażenie, że dosłownie kilka dni temu byłam byłam jeszcze w 6 m-cu ciąży 😁 Już niedługo a wszystkie będziemy miały nasze maleństwa w objęciach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny czy wy też macie wrażenie, że cała ciąża zleciała bardzo szybko, a w szczególności ostatnie 3 m-ce?? Ja to mam wrażenie, że dosłownie kilka dni temu byłam byłam jeszcze w 6 m-cu ciąży 😁 Już niedługo a wszystkie będziemy miały nasze maleństwa w objęciach 🙂 🙂

Tez mi sie tak wydaje, ale ostatnie 2 tygodnie troche mi sie wleka...
Ja mam tak podobnie z moim dwuletnim synkiem, ze mi sie wydaje jakby on sie niedawno urodzil, a tu juz drugie 🙂 Oj leci ten czas, leci...
Jak to mowia minuty i godziny sie dluza, a miesiace i lata szybko plyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Ogolnie to nudy, jak to w weekend 🙂
Ale o czym tu pisac, jak prawie kazdy juz wyczekuje porodu i wszystkich cos tak boli i kluje... Ile mozna nazekac 😁 😉

Hahahah nooooo Dori ja też mam takie wrażenie, że wszystkie posty ostatnio podobne do siebie 😜

W sumie od kilku dni przy każdym kłuciu lub innym dziwnym uczuciu wyglądam mniej więcej tak 🤪 🤪 🤪
->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki ja spadam do spania... mam nadzieję, że dziś będę miała lepszą nockę 🙂
Jeszcze tylko inhalację sobie strzelę, bo zatoki na maksa pełne 🤢
A i muszę się pochwalić... choinkę właśnie na Allegro zakupiłam... przecież w tym roku będą wyjątkowe święta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziękuje jeszcze raz za życzenia 😘
Basienka84 i Rita też wszystkiego najlepszego z okazji imienin 😘
ja byłam w tesco na zakupach zjadłam kolację i właśnie wzięłam prysznic 🙂 nogi mnie strasznie bolą 😮 idę spać niestety moja córka nie zrobiła mi niespodzianki a liczyłam na nią 😉
dobranoc do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
Ogolnie to nudy, jak to w weekend 🙂
Ale o czym tu pisac, jak prawie kazdy juz wyczekuje porodu i wszystkich cos tak boli i kluje... Ile mozna nazekac 😁 😉

Hahahah nooooo Dori ja też mam takie wrażenie, że wszystkie posty ostatnio podobne do siebie 😜

W sumie od kilku dni przy każdym kłuciu lub innym dziwnym uczuciu wyglądam mniej więcej tak 🤪 🤪 🤪
->

😁 😁 😁
Nie tylko ty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
Ogolnie to nudy, jak to w weekend 🙂
Ale o czym tu pisac, jak prawie kazdy juz wyczekuje porodu i wszystkich cos tak boli i kluje... Ile mozna nazekac 😁 😉

Hahahah nooooo Dori ja też mam takie wrażenie, że wszystkie posty ostatnio podobne do siebie 😜

W sumie od kilku dni przy każdym kłuciu lub innym dziwnym uczuciu wyglądam mniej więcej tak 🤪 🤪 🤪
->

😁 😁 😁
Nie tylko ty 😉


Heh no na serio jak małe dziecko 😉

Właśnie zamawiam sobie pas, który ostatnio pokazywałaś, tzn. linka dawałaś...ale napisz mi proszę czy jak Ty zamawiałaś to brałaś rozmiar taki jaki przed ciążą miałaś ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
Ogolnie to nudy, jak to w weekend 🙂
Ale o czym tu pisac, jak prawie kazdy juz wyczekuje porodu i wszystkich cos tak boli i kluje... Ile mozna nazekac 😁 😉

Hahahah nooooo Dori ja też mam takie wrażenie, że wszystkie posty ostatnio podobne do siebie 😜

W sumie od kilku dni przy każdym kłuciu lub innym dziwnym uczuciu wyglądam mniej więcej tak 🤪 🤪 🤪
->

😁 😁 😁
Nie tylko ty 😉


Heh no na serio jak małe dziecko 😉

Właśnie zamawiam sobie pas, który ostatnio pokazywałaś, tzn. linka dawałaś...ale napisz mi proszę czy jak Ty zamawiałaś to brałaś rozmiar taki jaki przed ciążą miałaś ???

Taki nie do konca, bo przed ciaza mialam M, a po ciazy mi zostalo jakies 12 kg no i juz by byl pewnie za maly, wiec wzielam rozmiar wiekszy, czyli L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wlasnie po przytulansku z mezem 😜
Przeczytalam gdzies o pozycje na jezca, ale plecami do twarzy meza, ze jest dobra na masaz szyjki 😜
No i przetestowalam i faktycznie chyba masuje, bo czuc nacisk, ale trzeba samemu kontrolowac to, bo jak za mocno to boli... Ale oczywiscie to tylko na chwile, bo dla przyjemnosci to inne wygibaski 😉 😜

Tak bym skonczyla dzionek, senkju baj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dori dzięki za odpowiedź 😉
Ja się zastanawiam właśnie cały czas...a może poczekam aż urodzę i zobaczę ile po tygodniu mi tego wszystkiego w pasie zostanie 🥴

Ja tak wlasnie zrobilam, kupilam pas po jakims miesiacu.

Starczy, juz lece do meza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...